522 Shares 2123 views

Szwedzi: wygląd mężczyzn i kobiet. Do najbardziej znanych i pięknych przedstawicieli narodu

Na północy półwyspu Skandynawii jest państwo Szwecja. W żył pięknych ludzi. Szwedzi to wygląd, który prowadzi wiele w stan ekstazy. I to stwierdzenie jest bardzo realne dowody. Etniczność szwedzki mężczyzna jest uważany za najbardziej atrakcyjny wśród przedstawicieli innych narodowości. Nie wierz mi? W międzyczasie, w 2012 roku firma International Travelers Digest opracowano ranking krajów, gdzie najbardziej interesujących przedstawicieli silnej połowy ludzkości. Jednymi z pierwszych były tylko Szwedzi.


wygląd mężczyzny: opis cech narodowych

Skandynawowie są caucasoid wyścig. Dlatego Szwedzi wygląda trochę różni się od Brytyjczyków, Niemców, Słowian, i tak dalej. Mają regularne funkcji, gładki, prosty nos, średnie uszy, usta i oczy. Wzrost jest zazwyczaj nieco powyżej średniej. Ale często są dość wysokie osoby, bo jest ze Skandynawii Wikingów były takie same, co jest wciąż legendą.

Ale konieczne jest wskazać znaki narodowe, które produkują dokładnie Szwedzi. Osoby te charakteryzują się zwykle jasnej skórze. Poza widok Szwedów charakteryzuje się również blond włosy i niebieskie lub szare oczy koloru, jak większość Północy.

Dzisiaj trudno jest mówić o czystości narodu. Nawet jeśli w metryce wskazuje „Szweda”, nie ma gwarancji, że genotyp jest w pełni zgodny z pisemnymi. Może paszport był Szwed mama i tata – rodem z USA. Matka wzięła obywatelstwa z powodu mojego taty, który jest tylko 25% było szwedzki. W związku z tym, wszystkie myśli o tym, co wyglądem Szwedów w dzisiejszym świecie – to tylko wnioski z subiektywnych wrażeń.

Przystojny … Może on Szwed?

Większość kobiet uważane przedstawicieli silnej połowy ludzkości, w których paszporty wartości nagranie „Szwed” jest bardzo atrakcyjne. Niektórzy nawet wziąć na siebie odpowiedzialność, stwierdzając, że jedna trzecia wszystkich ludzi mógł się światową sławę, stając modeli. Co jest tak przyciąga dać Szwedów?

Etniczna ludzie tej narodowości jest dość srednestaticheskogo. Większość z nich to blond lub jasny brąz z zielonych, niebieskich lub szarych oczach. Jeśli porównać je do średniej wysokości parametrach innych narodowości, to będzie nieco większy. I według statystyk, wysokie blondynki mają wyższą pozycję w postrzeganiu damskiej męskiej urody.

Ale nie tylko wrodzone cechy zwrócić Szwedzi. Pojawienie się człowieka zależy uwodzenie, sprawności fizycznej. Tak, Szwedzi zwrócić szczególną uwagę na to. Prawie wszyscy zaangażowani w sporcie są zawyżone smukłe ciało. Oczywiście, wśród nich są ludzie, nadęty i zaniedbany. Ale to raczej wyjątek. Jest zatem atrakcyjny w oczach kobiet mężczyzna Szwedów.

Wygląd, opis których zostało podane wyżej, prawie zawsze odpowiada trendami mody. Większość z nich ma stylową fryzurę, nosi markowe ubrania i buty. Chociaż nie jest to zaskakujące, aby zobaczyć Szwedów wśród młodych ludzi w zwykłych ubraniach, ale bardzo atrakcyjne. Czysty i schludny wygląd – zasadniczą cechą narodową.

Następnie rozważyć konkretne przykłady wyglądać przedstawicieli północnej narodu.

Szwedzki Drukuje Karl Philip

Uznaje się, na poziomie globalnym przystojny nie jest to typowy wygląd. Shvedov, jak już wspomniano, zazwyczaj blond piękności. Ale on nie jest i nawet nie blond blond. Jednak to nie przeszkadza mu być włączone przez magazyn Forbes w 2008 roku na listę dwudziestu najbardziej pożądanych młodych narzeczonych i stajennych, w którego żyłach płynie krew królewską.

Cienkie arystokratyczne cechy, dumny i piękny królewski łożysko naprawdę stać – dobrze, jak nie można zacząć wątpić w jego przynależności do wyższych sfer?

Marcus Hellner

Wiele Szwedzi dokonali karierę w tym sporcie. Więc jest Marcus Hellner. W Igrzyskach Olimpijskich 2010 i 2014 roku. Był mistrzem w przekaźniku. W 2010 roku Marcus zdobył również tytuł skiathlon. I na olimpiadzie w 2014 roku został uhonorowany przez tego rodzaju tylko srebrny medal.

Jest oczywiste, że serca wielu kobiet padł u stóp sportowca. Ale nie można powiedzieć, że ten przystojny wygląd typowy dla Szwedów. Ma brązowe kręcone włosy ryzhinkoy i brązowych oczach. Być może, że jest czerwonawy i jest punktem kulminacyjnym w jego wyglądzie, który jest tak atrakcyjna dla niego oczu. Lub atletycznej budowy, który jest również ważna.

Henrik Lundqvist

Hokej bramkarz ma taki urok, że tylko z tego powodu powinny być one już dumnych Szwedów. Pochodzenie etniczne – zdjęcie pięknie oddaje swój urok i przyciąga wzrok pań w każdym wieku – to sportowiec można nazwać modelem męskiej urody.

Nic dziwnego, że bramkarz „świeci” jako aktor. Jego niezwykle sexy video reklama szamponu marki Head & Shoulders, znany na całym świecie.

Dolph (Hansa) Lundgren

Ten przedstawiciel silnej połowy ludzkości jest słusznie dumny ze wszystkich Szwecji – i pań i szwedzkiej samca. Wygląd (zdjęcie pisał poniżej) Lundgren jest najbardziej typowe narodowości. Wysoki blond zaledwie pięć centymetrów nie dochodzi do dwóch metrów. Jego dodatek można tylko pozazdrościć. Od dzieciństwa, Dolph była walka z kontaktem. Specjalne osiągnięcia sportowiec osiągnął w karate i kulturystyki.

Piękno i inteligencja, według większości, rzadko należą do tej samej osoby. Ten wspaniały sprawa jest w przypadku, gdy chodzi o Lundgren. Po zakończeniu służby w piechocie morskiej w randze kaprala, Dolph naukę w Royal Institute of Technology w Sztokholmie, który pomyślnie ukończył z tytułem licencjata.

Kariera w kinie nie jest długo czekać. Sex symbol skali światowej to nie tylko znany aktor, ale również producent, scenarzysta i reżyser filmowy. Odwraca 60 lat w listopadzie 2017 r. Ale to nie powstrzymuje go i do dziś pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na świecie, aby pobudzać wyobraźnię i dać im się erotyczne sny.

Peter Stormare

rekord toru słynnego aktora jest wystarczająco długi. Po jedenastu latach służby w Royal Dramatic Theatre, stał się gwiazdą filmową, rozpoczął swoją karierę w tej dziedzinie w 1982 roku z małą rolę w filmie „Fanny i Aleksander”. Potem czekał na prawdziwej chwały. W 1996 Stormare zagrał elementu przestępczego w filmie braci Coen za „Fargo”.

Ciekawostką kinobiografii można nazwać rola rosyjski kosmonauta Lev Andropowa w filmie „Armageddon”. To znów wskazuje na fakt, że krajowy charakter Szwedów nie odbiegają od nich lub od rosyjskich i innych osób rasy kaukaskiej.

Alexander Skarsgård

Pierwszy zdobył sławę ojciec Aleksander, weteran w filmowym Stellan Skarsgård. I nie tylko na swojej karierze aktorskiej. Jego druga wspaniała cecha – cienka arystokratyczny kosmetyczny, który dał, a ich potomstwo. Każdy z jego syn jest prawdziwym symbolem seksu dzięki jego ciała i wysokiego wzrostu poniżej dwóch metrów, niebieskie oczy, piękne blond włosy, regularnych rysach i urok. Tak, tutaj są – prawdziwe „rodowodem” Szwedzi! Pojawienie zdjęcie może przejść, ale wewnętrzne piękno, siła umysłu, zaufania i spokoju?

Ciekawy można nazwać, że pierwszy sukces przyszedł do Aleksandra z małym rola idioty modelu męskiego. Było komedii „Zoolander”, która odgrywa szczególną rolę wygląda i seksapil, wygląd i atrakcyjność smukłej figurze, przystojny Skarsgard spopularyzowane.

czy Szwedzi są piękne i szczupły?

Jeśli ktoś uważa, że tylko w Szwecji mieszka szczupłe i chude ludzi z regularnych rysach, powinny one zostać wysłane do słynnych dzieł Astrid Lindgren. Jeden z głównych bohaterów bajek jest Carlson. I jego wygląd nie jest wykazanie prawdziwych cech narodowych męskiego wizerunku, jak wspomniano powyżej.

Carlson jest niska, dość dobrze karmione, nawet pękata. Po zapoznaniu się ilustracje do dzieł, malowane szwedzki artysta Ilun Wicklund, możemy stwierdzić, że twarz mężczyzny z śmigło nie różniły się piękna w tym sensie, że jego współcześni użyte do jej zrozumienia. Papkowaty duży nos, podbródek ugięcia, duża głowa nieregularny kształt – to pokazuje ilustratora znaków.

Daleko od poniżanie zasadność większości męskiej populacji w Szwecji, można jednak wyciągnąć pewne wnioski. Nie wszyscy Szwedzi mają naturalne piękno twarzy i smukłej sylwetki. A sędzia mężczyzn w kraju, też, nie tylko na danych zewnętrznych. Po tym wszystkim, prawie wszyscy ludzie na świecie są pod wrażeniem Żarty Carlson, który tak mistrzowsko opisane przez Astrid Lindgren i zwrócił Ilun Wicklund. Choć przystojny w sile wieku, ale najbardziej Carlson, nie został uznany.

Słynny szwedzki, który trudno nazwać piękno

Ta sama opowieść niszczy wiarę w postulacie, że wszyscy płci pięknej, które urodziły się w Szwecji, uroczy i smukły. Froken Hildur Bock dziedziczone, być może, tylko jedna cecha narodowa Szwedów. Jest wysoka. Ale jego ociężałość neguje atrakcyjną figurę. Podwójne lub nawet trzykrotnie podbródek, małe, głęboko osadzone oczy może być trudno przypisać cech, które powodują podziw.

W historii nie ma wzmianki o siostrze wygląd Hildur Bock – Frida. Próbuje uwieść starą panną złodziej Fille humor klepie jej komplement na temat „nosa”, który jest dobry w każdych warunkach pogodowych. Tak, że ta postać nie jest zbyt atrakcyjny.

Podobnie jak wszystkie pisarzy, Astrid ma prawo do fikcji. Ale częściej niż zrobić autorzy dają opis zgodnie z co widzą wokół nich. Oznacza to, że pisarz nie musiał wymyślać brzydkie siostry i śmieszne tolstyachka jeśli ludzie w coś podobnego do nich na zewnątrz, to byłoby niemożliwe, aby znaleźć się w tym kraju.

I jeszcze …

Skandynawskie piękno Elsa Hosk

Dziewczyny Severyanka biali zawsze przyciąga uwagę swoją delikatnością i wdziękiem. Tak wiele pięknych kobiet może być dumna ze Szwedami. Wygląd dziewczyny, której opis odpowiada załączonym obrazku jest typowe szwedzkie: wielkie niebieskie oczy, nos w kształcie, blond włosy. Oczywiście, blondynka brwi lekko zabarwione, ale tylko włosy. „Minimum kosmetyków! Elegancja i naturalny urok! „- tak sformułować, że ich stosunek do kobiet formie Szwedów.

Pojawienie się dziewczyny – top model – naprawdę piękne. A powód jest nie tylko piękna twarz. Jej postać, zbyt idealna! Wraz ze wzrostem sto siedemdziesiąt pięć i pół centymetra, ma Obwód klatki piersiowej siedemdziesiąt dziewięć talii – pięćdziesiąt sześć i ud – osiemdziesiąt dziewięć centymetrów.

Ann-Margret – amerykańska gwiazda urodziła się w Szwecji

Jest to kolejny typowy Szwed, w której zewnętrzne można prześledzić wszystkie główne cechy narodowe. Ann Margaret w wieku pięciu lat został zabrany do Stanów Zjednoczonych, gdzie zrobił karierę jako piosenkarka, tancerka i aktorka.

Ale pomimo tego, że stała naturalizowanego Amerykanina, może być słusznie dumni ze Szwedami. Wygląd dziewczyny, zdjęcie, które widać powyżej, pomógł jej odgrywać rolę Kopciuszka w „Dziesiątej Kingdom” w 2000 roku, Della Monroe w „Marilyn Monroe”. Oczywiście, oprócz urody i atrakcyjności ogromnej roli odgrywanej przez jej ciężkiej pracy, talentu i pewności siebie. Ale gdyby nie było tak urocze i pełne wdzięku przez naturę, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie osiągnąć taki sukces.

Maud Adams

Dwukrotnie grał w roli filmowy James Bond dziewczyna, piękna blondynka odniosła prawdziwy sukces. Natomiast podstawową rolą w jej osiągnięciach odgrywa oczywiście talent. Ale ostatnio zajęło Szwedzi wierzą wygląd. Zdjęcia z filmu „Człowiek ze złotym pistoletem” i „Ośmiorniczka”, między filmowania, która odbyła się długo, udowodnić, że lata nie zawsze są stare – czasami robią piękne dziewczyny w pięknej ekstrawaganckie pani. Szwedzki wygląd zhenshiny nawet w dorosłości różni czystość, znakomity smak w ubraniach i makijażu i sportową sylwetkę.

Marta Toren

Luksusowe niebieskooka Brunet kobieta, pochodzący ze Sztokholmu, była aktorką też. Pomimo faktu, że jej życie było tak krótkie, opuściła jasny ślad w świecie. Trzydzieści drobne filmy, gdzie można cieszyć się wielką grę chwalebnej Beauty-Szweda – to dziedzictwo, które dał ludziom Marta Toren.

Helena Mattsson

Kolejny uroczy aktorka, której wygląd jest trudno nie podziwiać. Niebieskooka blondynka rozpoczęła karierę w modelingu. Potem uczestniczących w szkole teatralnej, do nauki, w którym musiała się przenieść do Londynu.

kariera aktorka Helena jest prawie bardzo udany. Niektóre z jego roli, gdyby nie powiodło się, a to nie jest wygrana powszechnej akceptacji. Krytycy nie zawsze był miły i hojny do powstania diva. Ale to piękno Mattson nie można powiedzieć złego słowa jednego.

Greta Garbo

Jedna z największych gwiazd kina pierwszej połowy XX wieku – Greta Lovisa Gustafsson (Garbo stała się później) – większość ludzi pamięta go za wielkiego filmu. W 1954 roku otrzymała „Oscara”. Ta nagroda Greta otrzymał za wybitny wkład w rozwój sztuki filmowej.

Beauty los nie był najlepszy sposób. Na trzynastu straciła ojca i został zmuszony do szukania pracy w pierwszym fryzjera, potem w domu towarowym. Ale przysłowie o piękno i szczęście w odniesieniu zaklinacz nie powiodło się. Nie jest zadowolony, Greta nawet tak skromny sytuacja świeciły piękno. A my zauważyć. Początkowo pozowała do przodu reklamowej aparatu, a następnie – przed kamerą. I został następnie zaproszony do kręcenia filmu.

Szwedzka księżniczka Madeleine

Ten przedstawiciel dynastii królewskiej słynie nie tylko ze względu na rodowód. Zbyt wiele osób uważa, że średnia kobiecego piękna i atrakcyjności.

Madlen Tereziya Ameliya Yozefina naprawdę fascynuje swoich regularnych rysach, tkliwość skóry, piękne blond włosy, które tworzą taki kontrast uderzający z wyrazistymi brązowymi oczami.

Anita Ekberg

Oszałamiający blond, który grał w rewelacyjnie w czasie filmów Federico Felliniego, jej fani pamiętają do dziś. Że „Boccaccio '70” i „Sweet Life” były ważnymi krokami w twórczym życiu aktorki.

Mimo, że nie było więcej zawrotnym ups w życiu Anita. Jednak były one związane nie tyle z jej twórczości, ile piękności. W 1951 roku zdobyła piękno płatniczym kraju. A ponieważ miała zaszczyt reprezentować Szwecję na międzynarodowym konkursie „Miss Universe 1951”.

Camilla Sparv

To powszechnie uznane piękno jest znany na całym świecie za swoją rolę w filmie „Mackenna Gold”.

Być może fakt, że rolka folii w radzieckiej kasie zajął czwarte miejsce wśród zagranicznych filmów w kasie, jest zasługą blond piękności z pięknym rysunku.

Najważniejsze cechy

Oczywiście, piękno jest dana człowiekowi przez naturę – wielki dar. Ale zdolność go używać prawidłowo, trzymać z dala, wykonane służyć dla dobra ludzkości – to jest nawet bardziej wartościowe darem dla każdego człowieka kultywuje w sobie.

Być brzydkie w młodości – gorzki. Ale być brzydkie w dorosłość – wstyd. Bo piękno – nie zawsze jest właściwym rysy twarzy, wysokie i długie nogi. Jeśli ktoś nie dba o siebie, nie ćwiczą, nie trzymać się diety, nadużywania alkoholu, nikotyny lub środków odurzających w dojrzałym wieku, mógł łatwo stracić wszystko niż jego nagroda charakteru młodzieży. I odwrotnie, używając odpowiedniego sposobu życia, smak, umiejętność śledzić trendy w modzie bez zbytniego fanatyzmu można skorygować lub ukryć pewne wady wyglądu.

Mówiąc o Szwedów, eksperci podkreślają to właśnie osobliwość. Nawet całkiem dojrzali ludzie są w większości są zaangażowane w sport, nie ma problemów z nadwagą, stroje krzykliwe, ale stylowy i gustowny.