196 Shares 5754 views

Antycellulitowe banki masażu

Cellulit – najgorszy wróg nowoczesnych kobiet. Ile kłopotów wygłasza swoją obecność na udach, pośladkach, a nawet brzucha. Na zewnątrz wygląda jak skórka pomarańczowa, dlatego nazywany jest często tylko to. Dziś chcę mówić o tym, co jest Bańki masaż i jak zrobić to poprawnie.

Masaż antycellulitowy banki: Technologia

Ten rodzaj masażu odbywa się z użyciem słoika próżniowej. Znajdź go na sprzedaż, nie potrzeba wiele. Należy zauważyć, że pojemniki próżniowe są w kilku formach, ale najlepiej jest wykonywać masaż antycellulitowy nadaje bankowego silikonowy. Ciesz się łatwiejsze do innych.

Banki antycellulitowy masaż – świetnym rozwiązaniem, aby przynieść skórę w kolejności. Oczywiście, aby osiągnąć dobry wynik będzie potrzebował co najmniej miesiąc, ale warto. Podczas masaż próżniowy poprawia krążenie krwi problemowych obszarów rozkładać tłuszcze, aktywuje ich eliminacji.

Technologia tego masażu polega na ogrzewaniu skóry. W tym celu zastosowano skórę wcześniej gorącego oleju (grejpfrutowy manadrinovoe, lawenda), mogą być także stosowane specjalne cellulitu żelu. Następnie banku silikonowy (szkło lub polimer o CAP) jest ściskany i ramiona przymocowane do skóry. Następnie rozpoczyna się najważniejszy proces – bank musi poruszać się w linii prostej, zigzapodobnymi i kolistymi ruchami. Ważne jest, aby upewnić się, że próżnia banku nie jest bardzo ekscytujące sama skóra, jak w tym przypadku, ból będzie bardziej zauważalny, i możliwe jest pojawienie się dużej liczby siniaki.

Należy zauważyć, że przeciwciała anty-cellulit bańki masaż w różnych częściach ciała przeprowadzono kilka inaczej. Tak więc, na udach bank powinien poruszać się w kierunku kolan i na góry (w kierunku przepływu limfy). Pośladki ruchy mogą być zróżnicowane, ale w okolicy brzucha, korzystny jest ruchem okrężnym ruchem wskazówek zegara.

Co jeszcze trzeba wiedzieć

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić antycellulitowe banki masażu, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów. Po pierwsze, nie ważne jak dobry masaż w celu zwalczania skórki pomarańczowej, do spotkania ma szereg przeciwwskazań. Przede wszystkim, jest to ciąża. Ponadto, zapomnieć o bankach masażu powinny być tymi, którzy cierpią z żył żył, choroby krwi, złośliwy lub łagodny nowotwór. Odmówić wykonania masażu mają i tych, których skóra reaguje na to nie jest tak, jak byłoby pożądane. Często po masażu staje się drażliwy, pokryte siniakami. W zasadzie nie ma siniaki cellulit masaż banki są mało prawdopodobne, aby kosztować, ale jeśli wielu z nich, to przede wszystkim należy zastanowić się, czy robisz to dobrze, nie ciągnąć za słoik skóry.

Warto zauważyć, że stosowanie antycellulitowych banków nie są zalecane na bardzo wrażliwych obszarach ciała. Ale to przede wszystkim rąk, klatki piersiowej i wewnętrzna strona ud.

Aby masaż był bardziej skuteczny, pożądane jest, aby przeprowadzić jego innych ludzi. Większość zwrócić należytą uwagę na obszarach problemowych będzie nieco trudniejsze. Dobrze, jeżeli jest inny niż sobie pomóc nikomu, to trzeba zaciągnąć wystarczająco dużo wolnego czasu, aby podjąć dobre na spacer słoik skórki pomarańczowej i przyczynić się do jego szybkiego zniknięcia.

Ale należy pamiętać, że jedna antitselyullitny banki masażu przezwyciężyć skórka pomarańczowa jest mało prawdopodobne. Zwłaszcza jeśli cellulit jest na ostatnim, najtrudniejszym etapie. Wymagane dostosować swoją dietę, wykonaj nawet proste ćwiczenia fizyczne, które pozwalają wypracować wszystkie części ciała.