355 Shares 5182 views

sklep odzieżowy dla kobiet internetowego „Migdał”: opinie klientów

Niektórzy ludzie mają tendencję, aby schudnąć i chodzić sobie ćwiczenia, diety. Inni nauczyli się widzieć siebie takimi, jakimi są, i odebrać jej ubrania, w dużym sklepie o nazwie „Migdał”. Recenzje pracach tej organizacji, uważamy w niniejszej publikacji.


Poznaj „Almond”!

„Migdał” lub Almondshop – jest stosunkowo młody, ale już ulubieńcem wielu projektów. Na stronie zasobów, można znaleźć duży wybór ubrań zaprojektowanych dla kobiet z krzywego kształtu. Według wielu odbiorców, w katalogu „Almond” (sklep on-line dla osób z nadwagą), co do zasady, jest wytworem produkcji tureckiej, białoruskiej i krajowym. Kupić ubrania, aby naładować swoje ubrania mogą być zarówno w detalicznym i hurtowym.

Jak bogaty asortyment sklepu?

Jak już wspomniano, „Migdał” – odzież, sklep internetowy dla kobiet z kategorii XXL +. Jego Katalog zawiera szeroki wybór produktów codziennego użytku i przeznaczone na uroczystości. Tak, istnieje wiele z następujących rodzajów towarów:

 • Sezonowe sukienki o różnym kroju.
 • Kombinezony o krótkim i długim rękawem (spodnie i przeponę).
 • Tuniki i bluzki.
 • Spódnice.
 • Legginsy i spodnie.
 • Spodenki i capris.
 • Kurtki i swetry.
 • Górna i Odzież świąteczna.
 • Dolną i pościel.
 • Stroje kąpielowe i przedmioty do sezonu plaży.
 • tekstylia domowe.
 • Rajstopy i skarpety.
 • Akcesoria.

Jak widać, „migdałowca” sklep – ubrania dla wszystkich gustów. Ponadto, każdy produkt możemy wybrać w zależności od rozmiaru. Tak, aby uzupełnić swoją szafę tutaj będą mogli damy sobie rzeczy od 46 th do 72 th wielkości.

Kilka słów o białoruskiej dzianiny

Jako klienci mówią, „Migdał” – sklep internetowy, gdzie można kupić bardzo wysokiej jakości białoruskiego koszulkę. Fabryka rzeczy wyjaśnić użytkownikom dostarczane bezpośrednio od producentów. Dlatego dla takich produktów, ceny nie są zbyt wygórowane i całkiem niedrogie.

Główną zaletą Białoruskiego dzianiny jest naturalnym surowcem. Według wielu otyłych kobiet z tkaniny sukienka doskonale oddychająca.

Nie przytrzymać ruchów. I łatwo i wygodnie w nich oddychać. Liczba modeli, z którego można wybrać produkty dla domu i biura, jest dość duży. Gama kolorów produktów, jak mówią użytkownicy, wypełnia również usta. Tutaj można znaleźć klasyczne białe, czarne i niebieskie kolory, różne odmiany czerwony, żółty i zielony. Oferuje on „Almond” (odzież damska sklep internetowy), a modele z kwiatowymi nadrukami, paski, kratkę, koło, ozdobione oryginalnym tkania i koronki.

Odzież z tureckich producentów

Oprócz odzieży produkowanej w Białorusi, w „Migdał” może -shope wybierać modele z tureckich producentów. Jak mówią użytkowników, sukienki, bluzki i inne elementy ubrania mają piękny wygląd. Tkanina jest przyjemny w dotyku. Produkt zainspirowany różnych kolorach. Na przykład, najbardziej popularne są jasne i umiarkowanie obcisłe spodnie sylwetka z kwiatowym wzorem.

Nie rozciągaj i trudno stracić swój kształt nawet po kilku zmywacze koszule, swetry, tuniki. W tym przypadku można odebrać bezpłatne i obejmują rzeczy i umiarkowanie ściśle przylegające. Nawiasem mówiąc, wszystkie produkty firmy posiadają odpowiednie certyfikaty jakości.

Wygoda i łatwość nawigacji

Ponadto stale aktualizowany katalog produktów, „Migdał” -shop lub, jak się je nazywa w języku angielskim, Almondshop, jest gotowa do zaoferowania swoim gościom wygodne i proste menu. Zgodnie z kont użytkowników na stronie sklepu internetowego jest dość prosta w nawigacji.

Nawigacja jest dostępna nawet dla tych, którzy nie są bardzo przyjazne z komputerem. Na przykład, dla większej wygody witryna posiada specjalne filtry, które pozwalają najdokładniej sortować elementy według określonych parametrów. Na przykład, „Migdał” sukienka wygodniej filtrować według wielkości, ceny i status (nowych produktów, zbieranie tytuł).

Informacje zwrotne i szybkie rozwiązanie

Prawie wszyscy użytkownicy kiedykolwiek odwiedziłem „Migdał” (Opinie jest to potwierdzone przez nabywców), podziwiać szybką reakcję menedżerów na to czy tamto pytanie. Według nich, strona jest zawsze uruchomiony wsparcia internetowego, gdzie można zadać pytanie i niemal natychmiast uzyskać wyczerpującą odpowiedź. Ponadto, sklep internetowy ma kilka grup w sieciach społecznościowych.

Dostępność produktów z utjazhki

Wielu użytkowników, takie jak sklepów online „Almond” (większych rozmiarów można wybierać według siatce wymiarowej) ze względu na obecność w jej katalogu modeli utjazhki. Takie spodnie i szorty, na przykład siedzieć idealnie na rysunku. Co więcej, są one wykonane z gęstej tkanki, więc łatwo odchudzanie dodatkowych cali w pasie, Boudreau oraz innych obszarów problemowych.

Dopasować rozmiar w sklepie internetowym „Almond”: opinie klientów

Wielu kupujących powiedzieć, że strona sklepu zawiera szczegółowe siatkę wymiarową, która wyraźnie pokazuje, jak wykonać pomiar talii, ud i piersi siebie. Jest to bardzo wygodne. W celu uzyskania najdokładniejszych wyników zalecamy:

 • Wykonywać pomiary w bieliźnie lub bardzo cienkie ubrania.
 • Stań prosto (bez przepięcia i wysiłek postawa powinna być tak naturalne, jak to możliwe).
 • Powtórzyć pomiar dwukrotnie.
 • Aby zwrócić uwagę na zgodność z pomiarami wymiarowych tabeli.

W tym przypadku, dla sukienek i odzieży z „Migdał” (opinie Większość klientów zgodzić z zakresu rozmiarów w tabeli) ma skalę pomiarową, a dla spodni, spódnic i bielizny – kolejny. Na przykład, jeśli w klatce piersiowej – 108 cm, talia – 96, i udo – 116, wybierając sukienkę czy płaszcz, najlepiej jest zwrócić uwagę na 54th wymiaru.

Według użytkowników jako całości wymiarowej siatki z rzeczywistością. Ale ponieważ każdy kawałek jest wyjątkowy, zdarza się, że produkt jest odpowiedniej wielkości, w rzeczywistości bardziej w okolicy talii. Czasami spodnie Zapotrzebowania historie, musimy szyć. Ale to raczej individulnye cechy, zamiast błędu producenta, i sklep „Migdał” wielkość stołu. Opinii wielu nabywców są uzupełniane przez kolorowe fotografie, w których wykazać swój szczególny kształt i wykazują zakup dla siebie.

Wygoda płatności on-line

Prawie wszyscy kupujący mówić o trybie uproszczonym zakupy. Według nich, na miejscu następujące opcje płatności:

 • karta bankowa.
 • Do odpowiedniego rachunku bieżącym.
 • Z pomocą COD (po przedstawicieli dostawy SDEK organizacji transportu).

Ponadto, aby dokonać zakupu nie tylko rosyjskich obywateli, ale obywatele WNP i zagranicy, a także imigrantów z krajów byłego WNP (z wyjątkiem Ukrainy). Ponadto, w trakcie składania zamówienia w sklepie nie wymaga przedpłaty, co z pewnością jest wygodne.

Czy trudno jest dokonać zwrotu?

Jeśli z jakiegoś powodu klient jest niezadowolony z zakupu, użytkownicy twierdzą, że w ciągu 14 dni po otrzymaniu jej mocy, aby doprowadzić go z powrotem. W tym celu, co do zasady, wystarczy wypełnić prosty formularz i dostarczyć kopię potwierdzeniem odbioru. Według opowieści odbiorców, zwrot lub wymianę produktu do większego lub mniejszego rozmiaru zawsze odbywa się bez żadnych dodatkowych postępowania.

Wierny wymagań co do minimalnej kwoty zamówienia

Wielu klientów w sklepach zadowolony ze swojego lojalnego polityki cenowej. Mówią też o tym, że w odróżnieniu od innych, to wirtualny butik ma ograniczeń dotyczących minimalnej kwoty zamówienia. Oznacza to, że rzeczywista kolejność tylko jeden produkt i za to zapłacić. To jest ustalona minimalna kwota, o którą chcesz dostać towar, po prostu nie ma. Ale jeśli jesteś hurtownika, ale chcą dokonać zakupu w cenie do hurtowni, tym razem kwota zamówienia powinna wynosić między 10 a 000.

Opinia rejestracji: Plusy i minusy

Niektórzy klienci są niezadowoleni z faktu, że aby dokonać zakupu na stronie sklepu internetowego, należy najpierw utworzyć konto. W związku z powyższym, bez rejestracji, dokonanie zakupu jest niemożliwe. Jednak według stałych klientów sklepu, zazwyczaj ta procedura nie trwa dłużej niż 4-5 minuty.

Ponadto, rejestracja i ma realne korzyści. Tak więc, przy użyciu „Moje konto” kupujący zawsze może monitorować wykonanie i śledzić stan swojego zamówienia. Tutaj można wybrać opcję dostawy i prawidłowy adres, dane osobowe, inne informacje. I, oczywiście, po rejestracji i dokonaniu pierwszego zakupu, można zobaczyć liczbę bonusów motywacyjnych naliczonych na koncie. Także udostępniać informacje o użytkownikach, że premie mogą być przeznaczane na udanego zakupu w sklepie internetowym.

Nasze sklepy płatne zlecenia

Kolejny plus za zakupy w tym sklepie internetowym jest obecność kilku punktach dystrybucyjnych. Warto zauważyć, że dostawy do nich za darmo. Jednakże takie elementy mają tylko Kursk. W innych miastach, że obecnie nie. Tak, jest tam centrum w wydawaniu centrum handlowego „Crystal”, w centrum handlowym o nazwie „Boomerang” i „Olimpijski”. Wszystkie z nich są otwarte od 10 rano do 7-8 godz.

Częste sprzedaży i rabaty

Sklep internetowy często posiada udziały i sprzedaży. Na przykład, można kupić ubrania dla całkiem przyzwoite zniżki, gdy istnieje tylko jeden rozmiar, oczywiście, jeśli to Ci odpowiada. Są zniżki na produkty i kolekcje sezonowe, zwłaszcza gdy każdy sezon dobiega końca. Jest to bardzo wygodne i opłacalne.