485 Shares 9003 views

wakacje na plaży w listopadzie: sen czy rzeczywistość?

Z jakiegoś powodu, to zakłada się, że w listopadzie – miesiącu ciszy turystyczny: rzekomo na europejskich plażach, nawet najbardziej Południowa – Grecja i Hiszpania – już zimno, a stok ma śniegu. W miastach, w deszczowe i wilgotne, a na obszarach wiejskich, a nawet jeszcze bardziej. Jednakże, jest to mit: w tym miesiącu jest gdzie turyści się zrelaksować, można zorganizować sobie czystą wakacje. Ponadto, w listopadzie – tylko taki czas, kiedy jest to możliwe, aby połączyć pozornie niekompatybilnych rzeczy. Na przykład, w południowej europejskim ośrodku narciarskim w Sierra Nevada, w pobliżu hiszpańskiej Granady, sezon narciarski rozpoczyna się w drugiej połowie ubiegłego miesiąca jesieni, podczas gdy wody Morza Śródziemnego u wybrzeży sąsiedniego miasta Malaga nie wystarczy do schłodzenia i nadaje się do komfortowej kąpieli.


Ci, którzy cenią sobie wypoczynek na plaży, szeroki wybór miejsc jechać na wakacje w listopadzie. Na nadmorskich kurortów w Egipcie w końcu ustępuje nieznośny upał Afryki, a pogoda jest bardzo zadowolony odpowiedni dla Europejczyków +28 … + 30 ° C, a Morze Czerwone mieć naprawdę odświeżające, chociaż do minimum (+20 ° C), która wejdzie w styczeń jest jeszcze daleko. Velvet sezon rozpoczyna się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ten kraj jest dobry w listopadzie, kiedy wieczór i noc jest jeszcze lato, a napływ turystów nadal nie jest tak zauważalny.

Urlop na plaży w listopadzie możliwe jest w Portugalii, gdzie nawet zimą świeci słońce, a temperatura nigdy nie spada poniżej zera. Późna jesień – pora na windsurfingu, sprzyja pogoda w pierwszej kolejności dla miłośników tego sportu. Jednak dla innych wczasowiczów plaże w tym momencie może wydawać się zbyt wietrzne i morze – fale. Wyspy Kanaryjskie – wyjątkowe miejsce, gdzie chłodne lato, jesień i jest po prostu wspaniały. Do grudnia utrzymywał słonecznej i ciepłej pogody, gdy temperatura powietrza i wody są prawie równe. Cypr będzie najlepszym miejscem na relaks w jesieni, jak w tym czasie miał okazję i pływać i opalać się i odkrywania starożytnych atrakcji wyspy (jak w miesiącach letnich zrobić to jest problematyczne ze względu na wyczerpującym ciepła).

W egzotycznych krajach – Tajlandia, Wietnam, Indonezja, Sri Lanka – plaża święto rozpoczyna się dopiero w listopadzie. Tropikalny pora deszczowa dobiega końca, niebo jest jasne, morze uspokaja. I napływ turystów, począwszy od drugiej połowy grudnia (na Boże Narodzenie), ale i ceny są zadowoleni z jej demokratycznego charakteru. Królewskie pałace Bangkoku, nurkowanie i snorkeling na wyspach Phuket i Samui – ani kultury, ani na plażach bez irytujących tłumy. Kto wiszą już znaleźć moją firmę w stanie Goa plaż i motywy reggae nie przestają na wyspach Karaibów.

wakacje na plaży w listopadzie, mogą być organizowane w Meksyku, światowej sławy kurorty Cancun i Acapulco, który jest również rozpoczyna się pora sucha. Dominikana, Malediwy, Seszele, Kuba i Jamajka – wszystkie te kraje czekają na turystów, aby dać im niezapomniane wakacje na białych, piaszczystych plaż otoczone bujną zieloną tropikalną dżunglę. W Indonezji i na Filipinach podczas pory deszczowej właśnie kończy, ale pod koniec miesiąca i można tam pojechać.

Ale reszta nie ogranicza się tylko do plaży i morza. Narciarze nie należy spodziewać się zimą – późną jesienią, mogą być wysyłane do alpejskich kurortach Zermatt i Cervinia. 17 listopada oficjalnie otwiera sezon narciarski w Austrii, w miejscowości Obergurgl. Gdzie jechać w listopadzie do odpoczynku ludzie nigdy nie dostaje się jeździć na nartach? Miast zachodnioeuropejskich w tym miesiącu zamieniają się w jasnych kolorach na Nowy Rok merry przedświąteczny godziwej. Szczególnie poważnie Niemcy świętować Nowy Rok: do 11 miesiąca listopada o godzinie jedenastej czasu lokalnego otwarciu targów w Kolonii, Moguncji, Düsseldorfu i innych miast niemieckich.