86 Shares 7503 views

Gdzie się udać w Lipieck z dzieckiem, kobietą lub rodzinie?

Lipieck – miasto o długiej historii. Wraca do chwalebnych zdobyczy Piotra Wielkiego. W 1703 roku, u zbiegu rzeki Lipovka w rzece Woroneżu rozpoczął budowę miasta dla pracowników i menedżerów. Pojawienie się roślin południowych w celach militarnych konieczne było stwierdzenie, w przededniu Wielkiej Wojny Północnej. Aw 1781 roku miasto Lipieck dostał osobisty herb. To pokazuje lipa uosabiającym drzewa genealogicznego.


pomniki muzycy

Miasto ma bardzo niezwykłe zabytki, które warto zobaczyć zarówno dorosłych jak i dzieci. Gdzie się udać w Lipieck zobaczyć coś innego? Na przykład, na ulicy Plechanow ma niesamowity pomnik Muzykantów z Bremy. Oczywiście, nie ma nic wspólnego z samego miasta, te postacie bajek nie są. Ale, aby zobaczyć słynną grupę – to będzie zabawa dla dzieci i zabawy spotkania dla rodziców. Pomnik grupa „The Beatles” ma również. Znajduje się na ulicy Lenina. Wydaje się, że mieszkańcy miasta są dobre dla muzyki, wystarczy zainstalować takie pomniki. Z Beatlesami i obciążenia można fotografować za darmo.

Gdzie się udać w Lipieck? Miejsca w mieście dużo. Trzeba zacząć od środka. Plac Katedralny, można powiedzieć, były w czasach współczesnych. Mimo to zachowała starożytną katedrę w 1791 roku. Miłośnicy historii będzie interesujące zobaczyć pomnik architektury i ewentualnie odwiedzić serwis. Ogólnie rzecz biorąc, w centrum miasta jest pełne zabytków architektonicznych. Tutaj, obok siebie ze sobą konstrukcje różnych czasach, a to jest możliwe, aby prześledzić bieg historii w kamieniu.

„Legenda”

jest popularny „Legenda” cafe dla amatorów wieczornych spacerów w pary lub rodziny. Publiczność to ciało stałe, i mają możliwość po prostu odpocząć, zjeść smaczny posiłek i słuchać muzyki. Aby dostać się do niej bardzo łatwo. W Lipetsk niezwykle sympatycznych ludzi, którzy pomogą przy wyborze trasy.

park

Młodzież nie jest również konieczne, aby myśleć, gdzie iść w Lipieck. Mogą one znaleźć miejsce odpoczynku i rekreacji w parku „Młodzież”. Aż park idzie transportu publicznego, który przyniesie do przystanku „Młodzież Park”.

Oczywiście, w masowych centrów rozrywki, gdzie można pójść z rodziną. Tam jest rozrywka dla dzieci. znaków stock bajek, wizyty dzieci do kawiarni, plac zabaw z atrakcjami i teatrów.

zoo

Gdzie się udać w Lipieck jako rodzina? W zoo. Sprowadza się do dzieci, można wprowadzić je do zabawny świat zwierząt.

Zoo jest bardzo piękny, istnieje mnóstwo klombów z kwiatami, i, oczywiście, wiele kawiarni.

Gdzie można robić zdjęcia ze zwierzętami, jeździć konno i karmić hipopotama. Takie wrażenia pozostaną z dzieckiem do końca życia. A dorośli nie będą się nudzić w zoo.

Zobacz, jak szop myje wodą lub czarne łabędzie pływają w parach – spektakl warto iść z całą rodziną jest tutaj. Na etykietach dołączonych do komórek, nie ma szczegółowych informacji o zwierzęciu, gdzie to jest, jakie są jego cechy, etc.

Vorgolskie skała

Nie zapomnij o przedmieściach. Są to miejsca, gdzie się udać w Lipieck Weekend to nie tylko możliwe, ale konieczne. Znani Vorgolskie rock – to spektakl, a miejscem odpoczynku w tym samym czasie. Nie daleko od Yelets widzą tych skał jak w filmach przygodowych. Wyjątkowość tego miejsca i charakteru jest taka sama. Różnorodność roślinności i fauny, stromych skalistych zboczach i imponująca zawieszenia mosty przez burzliwych rzek. Tutaj jest to możliwe, aby pójść na samotny spacer z dziewczyną, a także z dziećmi. Wrażenia na długo pozostaną w pamięci.

Muzeum koronki

Tam, w Yelets, można odwiedzić unikalne muzeum koronki. Uważa się, że najbardziej znanego północnej koronki, Wołogdy. Ale bliżej południa kraju i uczynić je. Ale są charakterystyczne i różnią się od mrozu Wołogdy koronki. Tu można kupić coś do zapamiętania, aby ozdobić swoje własne ubrania lub domu.

Muzeum Sztuki Ludowej i Rękodzieła Szkoły

W Lipieck można odwiedzić Muzeum Sztuki Ludowej. Istnieją prace rzemieślników zarówno w przeszłości i obecnie. Można ubrać się w stare ubrania i być fotografowane w nich. Kolekcja lalek urzekają dzieci. Nastolatek może mieć interesujący woli Crafts School. Tutaj można spróbować pracy na krosna, haftem, formy na kole garncarskim. Muzeum mieści się w samym sercu miasta, a do osiągnięcia to nie ma kłopotów.

Dorosłych intelektualiści będą interesujące Muzeum Ivana Bunina. I licealistów do odwiedzenia go do kształcenia ogólnego. Niewielkie muzeum, założona w jednej ze szkół, pozwalające zanurzyć się w tej epoce, oddychać tym samym powietrzem ze starym.

Dramatyczny i Teatr Lalek (Lipetsk)

Gdzie się udać wieczorem? Teatr Dramatyczny. Zewnętrznie nie być oddzielone od innych starych budynków, ale aby zachować duszę i atmosferę kreatywności, obsługuje tradycji klasycznej produkcje. Wiele w repertuarze sztukach Czechowa, Ostrowskiego. Utalentowany trupy aktorów angażować publiczność grając klasyczne oraz nowoczesne produkcje.

Dzieci mogą zostać zredukowane do teatru lalkowego. Rozmieszczone starej rezydencji, jest dość przestronny wewnątrz, ale z małym i bardzo przytulnym salonem. Atmosferę tworzy efekt środowisku domowym. W holu dużego obszaru zieleni. Aktorzy i reżyserzy wszystkich swoich dziełach wykazywać czci stosunek do młodych widzów.

Muzeum przyrody

I kolejna wyjątkowe miejsce w Lipieck – Muzeum Przyrody. Tutaj wszystko flory i fauny danego terytorium jest reprezentowane w całej jego różnorodności. Wszystko to nie jest w formie wystawy, jak również przyrody. Szum liści, śpiew ptaków i zapach kwiatów – co może być najlepsze wakacje dla całej rodziny?

Safari Park

Kudykin Góry – popularne miejsce dla turystów i mieszkańców Lipieck. Oto bardzo ciekawe miejsce, aby przejść z całą rodziną – Safari Park. Na rozległym obszarze łące pasą się najbardziej nieoczekiwane zwierząt. Tutaj można zobaczyć zwykłych kozy, kangury i egzotyczne. Pawie, strusie, jaków i wielbłądy, oni spokojnie chodzić na otwartej przestrzeni. Wewnątrz obudowy można jeździć w wózku, i bliżej przyjrzeć się zwierzętom.

Miasto mistrzów

Stylizowane Scythian drewniany fort budynek jest Masters miasta, gdzie można zobaczyć prace artystów ludowych, zobaczyć swoją pracę i kupić coś na pamiątkę. W zimie jest rezydencją Santa Claus i uroczystości gala noworocznych. Oto, gdzie się udać z dzieckiem w Lipieck!

Nie daleko od twierdzy znajduje się pomnik do epickiej trzeciej Bogatyrev. Łyżka Ili Muromtsa legenda ma położyć monetę na szczęście.

wniosek

Więc pytanie brzmi, gdzie iść w Lipieck, całkowicie rozpuszczalny. Atrakcji i ciekawych miejsc w mieście i jego okolice obfitują.