130 Shares 1909 views

Bezdomnych zwierząt – to spoczywa na osobie,

W różnych krajach, na ulicach każdego miasta ma bezdomnego zwierzęcia. To jest – wyraźne wskazanie ludzkiego okrucieństwa i obojętności wobec „braci mniejszych”. Wszakże większość z ulicy są najczęstszymi zwierząt: psy i koty.


Nie jest tajemnicą, że pies, o którym mowa innej osoby. To nie jest na próżno. Te zwierzęta są tak przywiązani do osoby, że wśród ludzi, trudno znaleźć przyjaciel bardziej przywiązany niż są. Istnieje wiele przypadków, w których śmierć lub nagłe odejście gospodarz psów miesięcy czeka na niego w tym samym miejscu. Jak mogą być winny, zasługują na to zdrada?

Rozsądny człowiek cywilizowany musi być wielka szkoda wyrzucić zwierzęta na ulicy. Nie jest to zachowanie, które powinny odpowiedzieć na dobroć i oddanie.

A jednak niektórzy ludzie łatwiej wydalić słabe stworzenie na ulicy, mówiąc, że to tylko skomlenie i zanieczyszcza dom. Więc sam przyniósł go do tego stanu. Pet – jest odpowiedzialny. Wraz z nim iść na spacer, najlepiej kilka razy dziennie, w czasie i po prostu uwielbiam go karmić. W tym przypadku, nigdy nie pozhaluetes że uczynił swoją sprawę w domu. W skrajnych przypadkach może być wykastrowane kota lub psa, będzie to zaoszczędzić od zaostrzenia sprężyny. Innym częstym powodem wyrzucić na ulicy biednym stworzeniem jest jej bezużyteczność. To co się dzieje, gdy małe dziecko kupić długo obiecaną zwierzę. To zajmuje trochę czasu, dziecko traci zainteresowanie nią i, oczywiście, nie dbać o niego. Rodzice, bez zastanowienia, po prostu wyrzucić zwierzaka. I są bezpańskie zwierzęta. I wiele takich przykładów bestialstwa.

wędrują ulicami miasta są często zabijane przez samochody. Istnieją przypadki, w których bezpańskie zwierzęta są poddawane przemocy fizycznej. Niektóre giną po prostu dla zabawy.

Jeśli to naprawdę się stało, że są w ruchu i nie mogą zabrać ze swoim zwierzakiem, nie trzeba gonić go. Zawsze można znaleźć mu nowego właściciela wśród rodziny lub znajomych. Może Lambing kot lub pies szczenię? Nie spiesz się utopić dzieci. Lepiej iw dobrej wierze będzie umieścić ogłoszenie w gazecie i dać im daleko: zawsze będą ludzie, którzy chcą znaleźć sobie zwierzaka. Nie ma innego sposobu, aby dołączyć nieco rozmyte. Wziąć je do hodowli lub schroniska dla bezdomnych zwierząt, nie ma się nimi zająć i znaleźć ich właścicieli.

A jednak, największe zło nie zostało popełnione przez tych, którzy rzucają się na ulicę złych rzeczy. Jest o wiele gorzej zobaczyć to wszystko i nic nie robić. Zauważyłeś ulicą jako bezdomnych zwierząt patrząc na ciebie? W ich oczach, tyle bólu i rozpaczy! Nikt nie lubi nikogo nie ma, zawsze głodne i zamrożone. Oni nie mają dachu nad głową i jedzenie, ale przede wszystkim – ludzkie ciepło.

Każdy ma szansę na pomoc bezdomnym zwierzętom. Nawet najmniejsza. Przechodzenie z zakupów od sklepu, dać kawałek chleba. Dla ciebie to nie będzie duża strata, ale będą one karmione. Jeszcze lepiej, jeśli wziąć do domu zwierząt i jak karmić. Nie można trzymać w domu? Następnie zgłosić się do przedszkola.

Bezdomne zwierzęta są bardzo ładne, pomimo faktu, że życie poza ich źle poobijany. Niestety, życie na ulicy, często podnieść różnych chorób i stać ich nośników. Jest to kolejny powód, aby wysłać je do schronienia, gdzie spędził one weterynarzy inspekcji. W każdym razie, psy i koty nie wędrować po ulicach bezdomnych. Moje serce krwawi, gdy pojawi się następujący obraz. Nie bądź okrutna, pomóc naszym młodszych braci.