606 Shares 9764 views

Jak obniżyć swój dom Jorku. Wskazówki i sztuczki

Dekoracyjny pies Yorkshire terrier – mały, z cute twarzy – wymaga szczególnej opieki i uwagi. Przycinanie pazurów, owłosienie ciała, głowy. Jak obniżyć swój dom Jorku, a jest to możliwe? Tak, jest to możliwe. Ale raz chciałbym ostrzec, że można zrobić sobie prostą fryzurę i po prostu odciąć nadmiar włosów. W przypadku, gdy jesteś zainteresowany w konkretnych fryzur, to najlepiej skonsultować się ze specjalistą, tak aby nie zepsuć wygląd psa, a jej nie zaszkodzi. Nasz artykuł pokaże Ci jak obniżyć swój dom Jorku.


Co pies należy wyciąć?

Nie wszystkie rasy psów potrzebują regularnych fryzury i fryzury. Niektóre dość grzebień kilka razy w tygodniu, aby usunąć zbędne owłosienie. Ogólnie rzecz biorąc, procedura jest potrzebna do ścinania:

• Komfort psa. Na przykład, w lecie, tak, że pies nie przegrzać w gorącym słońcu.

• Uproszczenie życia gospodarza. Regularna pielęgnacja pomaga uniknąć pojawienie się osadu włosów na dywany i meble.

Tak więc, jeśli jesteś gospodynią pies, prawdopodobnie więcej niż jeden raz zastanawialiście jak bardzo cięte Jork. Wtedy wiemy i powiedzieć.

rodzaje fryzur

Jak wyciąć Jork w domu? Najbardziej minimalna interwencja jest uważany za skrócenie wełny, aby uniknąć jego kontaktu z podłogą. Stosunkowo Kolor włosów: podejście to nie może być dłuższy niż 10 lub 12 cm. Jest również dobrym rozwiązaniem jest ścinanie „pod lwem”. Jego zasada polega na tym, że za pomocą urządzenia do usuwania włosów z całego ciała. W tym przypadku, włosy na głowie zwierzęcia pozostaje w swojej pierwotnej formie, a na szarym końcu wyciąć małą szczotką. Kolejna wersja fryzury: rozpoczęcie cięcia włosy pod ogonem, pozostawiając długość 5-10 cm, idą dalej na brzuchu, obszar pomiędzy stopą i szyi oraz skrócić włosy przy pomocy maszyn do 15-20 centymetrów. Kształt ogona nożyczek mogą mieć dowolny, według własnego uznania. Dla psów, które noszą łuk, odpowiednią fryzurę o podobnej nazwie. Jego realizacja jest niezwykle prosty: zebrać włosy na głowie w „ogonie”, a następnie dostosować je nożyczkami. W tym samym wąsami i brodą grzebieniem, a przestrzeń pod wieprza.

Zalecenia dotyczące fryzury

Jak kosić Jork? Wystarczy przestrzegać zaleceń niewyszukany wymienione poniżej:

1. W zabiegów do włosów w celu doprowadzenia zwierzę było spokojne i przewieźć go łatwo w przyszłości, w tym samym czasie bez przerywania pracy z twoich rękach, karmić go do leczenia i wiwaty łagodne słowa.

2. Aby nie uruchamiać włosy, spróbuj przyciąć włosy raz na 2 lub 3 miesiące. Po kilku pierwszych cięć York przyzwyczaić się do tej procedury.

3. Po wskazaniu piękno pewnością kąpać piesek, aby usunąć wszelkie pozostałości wełna strzyżona.

4. Wash Yorkshire terrier potrzeba nie więcej niż raz na dwa tygodnie.

5. Każdego ranka, wytrzyj jego oczy wacik zwilżony Nalewka z rumianku lub herbaty pozostawia luźno.

W tym artykule przyjrzeliśmy się, jak obniżyć York domu. Mamy nadzieję, że informacja będzie przydatna.