433 Shares 9426 views

Stretch ściany w domu: Cechy

Stretch ściany – to unikalne rozwiązanie, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny, oryginalny i, co najważniejsze, piękne wnętrza. Wygląd mieszkanie po takiej naprawie nie pozostawi nikogo obojętnym, a wydajność pozwoli po prostu cieszyć się splendor utworzony. Ta dekoracja pokoju to warto przynajmniej wiedzieć o tym.


Technologia „ściana odcinek” wydaje nowy tylko. Ale w rzeczywistości, że urodziła się dawno temu. Nawet w starożytnym Rzymie, ściany były ozdobione tkaninami. Ale sobie pozwolić na taki luksus może tylko bogatych ludzi. Obecnie technologia ta jest dostępna dla prawie każdego.

Ściany stretch, zdjęcia, które zostały przedstawione w artykule, podobny do systemów zainstalowanych sufity podwieszane. Do ich mocowania muszą być zainstalowane na obwodzie płyty montażowej, do mocowania płótna.

zalety

 • szybkość instalacji. W celu ustalenia napięcia ściany, nie wymaga czasu i wysiłku do obróbki wstępnej. Montaż powłoki dekoracyjne w pomieszczeniu może być wykonane od początku do końca w ciągu kilku godzin.
 • Nie niechlujny proces podczas instalacji. Bramka tej technologii nie wymaga przygotowania ścian. Przydzielony do powierzchni przewodnika profil, i został zamontowany do niego sieci. Czyli w procesie aranżacji ścian istnieje wiele kit i prac tynkarskich.
 • Wysoka jakość wykończenia. Powłoka ta po montażu jest idealnie płaskiej powierzchni.
 • Wysoka wytrzymałość i brak narażenia na naprężenia mechaniczne.
 • Materiał bezpieczeństwo.
 • Cena. Sam materiał jest klasyfikowany jako dość drogie. Ale brak kosztów instalacji do obróbki wstępnej powłoką dekoracyjną doprowadza do ostatecznej ceny na tym samym poziomie jak koszt tapetowanie.
 • Szybki montaż i demontaż. Stretch ściany łatwo usunąć i tak łatwo je naprawić na miejscu. To, nawiasem mówiąc, jest bardzo wygodny do montażu ukrytego okablowania. W każdej chwili, powłoka dekoracyjny można zdemontować do instalacji mediów. Nie będzie to miało wpływu na jakość ścian.
 • Izolacja cieplna i akustyczna.
 • wodoodporny.
 • Flight Design myśli. Prawdopodobnie jest to kluczowy przy wyborze technologii budowlanych.

Każda naprawa zateivaet osoba nie jest ze względu na prostą zmianę scenerii, ale przez wzgląd na zrobienie czego nowy i niepowtarzalny. W tym sensie ściana napięcie umożliwi realizację najbardziej odważnych i niepowtarzalnych pomysłów. Z ich pomocą można:

 1. Dzięki czemu ściana dowolnego kształtu wizualne wąski lub zwiększyć przestrzeń za pomocą występów zakrzywionych skarbcach lub zaokrąglonych narożach.
 2. Tworzyć dekoracje w postaci fałszywych okien. Rozciągnąć ściany z drukowaniem zdjęć, zdjęcie, które jest również reprezentowana w artykule, pomogą stworzyć imitację oddala się obrazów na odległość. Są one również dobrze nadaje się do realizacji projektu tematycznego pokoju.
 3. Ozdobić ściany „puste”, zbierając Fotoprint lub imitacji freski.

Jak widać na zdjęciach, jak wykończenie smortitsya imponujące. Ona nie może pozostawia obojętnym nawet najbardziej wyrafinowanych estetów.