162 Shares 1375 views

Na jakiej podstawie będą podłogi w łaźni własnymi rękami

jednostki podłogowe jest jednym z najważniejszych momentów w konstrukcji wanny. oni są po prostu z ich rąk. Ale to trzeba wiedzieć kilka rzeczy. Podłogi w wannie w większości przypadków wykonane są z drewna, ale są też konkretne. Rozróżniamy dwa rodzaje wszystkich struktur – płynny i nie płynąć. W pierwszym przypadku, woda przepływa do szczeliny, zwłaszcza w lewej połowie i jest wchłaniana do ziemi. Szczelnym wody płynie w otwór i jest zbierany w misce olejowej. Po to, że płynie na zewnątrz budynku. Drugi typ korzystne, gdyż z takich podłóg znacznie cieplejszy. Zastanów się, jak ustawić podłogi w wannie z rąk.


Bezpośrednio przystąpić do pracy.

Przed urządzeniem ręcznym należy położyć seks legary podłogowe, które wykonane są z litego drewna sosnowego. Na legarach są przymocowane tablice, wykonane korzystnie z tego samego drzewa. Podłoga musi być w lekkim nachyleniu tak, że woda może łatwo opróżnić. Pozostaje do montażu poprzecznie przepływ wody. Pod centrum każdej podpory muszą być umieszczone krzesła, wykonane z cegły, drewna lub betonu. Pod platformą powinny kopać studnie (około 40 cm głębokości), a dolną krawędzią suwaka i wypełnienia piaskiem (około 10 cm), ostrożnie zagęszcza. Nad warstwą piasku i gruzu określoną zbyt zagęszczony. Następnie należy wypełnić w obszarze gęstej zaprawy cementowej i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień. Tak wyglądają gotowe podłogi w łaźni, z ich ręce wykonane.

Umieszcza materiału izolacyjnego

Przed zainstalowaniem wsparcia na miejscu należy położyć przed działaniem wody. Wysokość podpór musi kończyć się w tym samym miejscu, gdzie końce dzienniku kończy. Po zainstalowaniu wsparcie powinien rozpocząć budowę gleby podziemny. Można zaimplementować to w następujący sposób: aby wypełnić żwirem, jeśli gleba jest piaszczysta, lub umówić się na tacę z przepływem wody, jeśli istnieje możliwość, że gleba słabo wchłania wodę.

Co zrobić z podłogą nieszczelnych

Rozważmy sytuację, w której zebrane podłogi w łaźni z własnymi rękami występują. W tym przypadku, obszar podziemny zostać wzmocniona keramzyt. Jeśli podziemny wykonany i legary podłogowe są układane, możemy rozpocząć prace na deskach podłogowych. Zbieranie podłogi w wannie z rękami płynących rodzaju powinny ustanowić nieobrzezanych i pre-strugane deski. Ponadto, muszą być dołączone do każdego z opóźnieniem co najmniej dwoma gwoździami. Po powierzchni podłogi, w celu przetworzenia oleju lnianego w dwóch warstwach. Jeśli stosuje się farbę, będą one wyschnąć źle dla płyt przetwórczych. Nie płynący lepsze podłogi z drewna miękkiego desek. I podłogi powinny być wykonane tak, że szczelina znajduje się wewnątrz wanny. Następnie należy umieścić warstwę hydroizolacji.

Wreszcie trochę

Jak widać, aby podłogi w wannie z rąk nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka go. Dlatego przed wynajęcie zespołu, rozważ to: może poradzić sobie z tego sprawy. Najważniejsze – aby wziąć pod uwagę niuanse. Powodzenia w budowie!