103 Shares 8605 views

Jak to szczur-pułapka własnymi rękami?

Szczury i myszy – długie ludzkich towarzyszy. I w tym przyjemnym małym mieście. Nie tylko psują duże ilości jedzenia, ale również rozprzestrzeniać się wielu chorób. Ta sama plaga średniowiecznych miast zawdzięczają wyłącznie do szczurów, które są „transportowane” w całej Europie śmiertelnej infekcji.


Oczywiście, bezpośrednim źródłem zakażenia były pchły, ale również nie doceniać roli gryzoni nie jest konieczne. Dlatego w każdym prywatnym domu musi być szczur-pułapka. Ich własne ręce, aby to stosunkowo łatwe, a to zajmie trochę czasu i materiałów.

Co musimy

Przed uruchomieniem trzeba uzyskać wymiarach 250x150x20 mm, deska kilka prętów 25×25 mm i metalową siatkę z otworami o małej średnicy, cyna i paznokci. Opisaliśmy projekt jest bezpieczny, gdy jest naładowany, aby nie uszkodzić siebie.

postęp

Jak to szczur-pułapka? Z rękami trzeba przybić gwoździami w pozycji stojącej na pokładzie cztery kreskowego. Na nich są przykręcone lub przybity ponownie ramkę tych samych barów. Należy pamiętać, że jeszcze przed rozpoczęciem prac obbit wszystkie wewnętrzne powierzchnie płyt i prętów cyny, gdyż w przeciwnym razie nie będzie żył długo swój projekt.

Po tym, do belki powinny być przymocowany na zewnątrz sieci, oraz z jednym z jego końców do zawieszenia drzwi. Jego wielkość – 150h170h20 mm. Powiesić drzwi na kilka małych zawiasach, a na zewnątrz małego wspornika jest dołączony, co można zrobić z gwoździem zwyczajnego cieśli.

Natychmiast, możemy zauważyć, że przed dokonaniem pułapkę na szczury z rąk, trzeba reprezentować sobie średniej wielkości gryzoni na danym obszarze. To z ta będzie zależeć od wszystkich pomiarów struktury.

Zrób kurek

Po tym, musimy drutu stalowego o średnicy około dwóch milimetrów, z której będziemy robić kurek. Jego długość – ok. 45 cm Należy zauważyć, że jedna część musi wychodzić z RAT-pułapki, natomiast druga część jest w nim.

W miejscu połączenia dwóch części zrobić typu „krok”, który zawór oprze się o ścianę z siatki z mechanizmem ładowania. Jest to – najbardziej prosty mechanizm, który może być wyposażony w szczurzym pułapki. Ich własne ręce, aby to dość łatwe.

Od wewnątrz tej struktury konieczne jest zrobić mały haczyk, który będzie noszony przynętę. Poza być oczko, które cock będzie przylegać do wspornika na zewnętrznej stronie drzwi. Jest to konieczne, aby dostosować cały łańcuch tak, że gdy światło pętli wahliwy wysunął się z uchwytu.

Następnie nasz szczur-pułapka z rękami (fot podobnych mechanizmów istnieją w artykule) muszą być wyposażone w blokadę.

Zasada działania zamka

Oczywiście, że po wyzwoleniu drzwi zatrzasnęły się złożyć. Ale szczur nie go otworzyć, trzeba zapewnić dodatkową blokadę. W tym celu, średnica drutu pochodzi czterech milimetrów, która jest wygięta w kształcie litery „U”. Końce pustej konieczności wyrównać i wywiercić kilka dziur w nich.

Z ich pomocą zamka (na śruby) jest zamocowany w odległości około dziesięciu centymetrów od tylnego końca. Teraz, gdy drzwi zatrzasnęły się, niezawodny gryzoń więzienie malware stać szczur-pułapka. Ręce może to zrobić każdy.