446 Shares 1125 views

Jakie są dobre pieluchy dla niemowląt? opinie klientów

Aby pomóc rodzicom dbać o dzieci, one zostały wymyślone pieluch. Eliminują one mokre pieluchy, pranie, prasowanie. Ale jak dokonać właściwego wyboru? Po tym wszystkim, w oknach domów dziecka mają ogromny wybór różnych produktów higieny osobistej dla dzieci. Producenci są różne. W związku z tym rodzice mają pytanie: „Jakie są dobre pieluchy dla niemowląt” Recenzje w internecie jest dość kontrowersyjna, ale wciąż istnieją firmy, które są najbardziej popularne. Na nich, porozmawiamy w artykule.

Jak wybrać pieluch?

Na forach są bardzo często postrzegane na pytanie: „Jaki jest najlepszy dla noworodków pieluszki” Odpowiedzi są bardzo różne, ponieważ każdy organizm jest inny. Co działa na jedno dziecko może powodować reakcję alergiczną u drugiego. Jak być w tej sytuacji? Przede wszystkim, trzeba skonsultować się z pediatrą. Są to podstawowe punkty, które powinny się kierować przy zakupie tych produktów:

 1. Należy zwrócić uwagę na surowiec pieluchy. Pożądane jest, aby podłoże wykonane z materiału / B. W tym przypadku, skóra będzie dostępu powietrza, co zapobiega reakcjom otarcia i alergicznych.
 2. Wybór odpowiedniego rozmiaru pieluchy. Nie ma produktów, by tak rzec, „wzrostu”. Dziecko będzie niewygodne, a produkty kał może wyciekać.
 3. Należy zwrócić uwagę na elementy złączne. Lepiej być na gumie pieluchy rozciągania. To nie będzie ściskać okruchy brzuch i niezawodnie skonsolidować usługi na zdrowie dziecka tyłek. Innym ważnym punktem – dość masywny guma z tyłu. Dzięki niej, płynne odchody nie będzie wyciekać nawet jeśli pieluszka nie jest w pełni wchłonąć.
 4. Uwaga, w przypadku impregnacji. Ostatnio modne stało się dodać produkty balsamów i kremów zmiękczających skórę,. Ale dla noworodka podobnym składzie można włączyć straszną alergię. Po tym wszystkim, charakter skóry dziecka miękkie i łagodne.
 5. Nie kupić pieluch wielokrotnego użytku. Są przeznaczone dla starszych dzieci, którzy są przyzwyczajeni do garnka.

Często trudno jest określić, które są dobre pieluchy dla niemowląt. Komentarze o tej samej marki towarów mogą być zarówno negatywne i pozytywne. To zależy od wielu czynników.

Pampers – promowanych produktów marki i jakość? Uczenie się od opinii

Biorąc pod uwagę ranking najlepszych pieluch dla niemowląt, przywódcy widzą Pampers firmowe. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością. Niewątpliwie ogromna rola reklamy i właściwych posunięć marketingowych. Obecnie firma produkuje-producent pieluch kilka serii:

 • Opieka Premium.
 • Aktywny niemowląt.
 • Sleep & play.

Wszystkie są mniej lub bardziej nadaje się dla małych dzieci. Więc co dobre pieluchy dla niemowląt? Pozytywne opinie można usłyszeć na Pampers Opieki Premium. I to nie jest przypadek. Seria przeznaczona jest dla dzieci w pierwszych miesiącach życia. Jak zapewnić młode matki mają pieluchy wiele zalet:

 • Powtarza kształtu ciała dziecka.
 • Specjalna warstwa oddychająca chroni skórę przed pieluszkowe i zaczerwienienia.
 • gumki mogą być mocowane w wielu czasach.
 • Są szerokie i mankiety na rzepy, które chronią dziecko przed wyciekiem.

Wadą jest wysoki koszt towarów.

Zdecydowaliśmy się na „Haggis”

Od rodziców można często usłyszeć pytanie: „Jakie są najlepsze pieluchy dla niemowląt» Recenzje eksperci nie zgadzają. Wielu wybiera produkty firmy „Haggis”. Ich produkty są przedstawione następujące modele:

 • Elite miękkie.
 • Ultra Comfort.
 • Klasyczny.

Noworodki są bardziej odpowiednie pieluchy Huggies Elite miękkie. Kupujący napisać, że zaletą jest warstwa wewnętrzna. On nie tylko wygląda jak żel, i jest ukształtowany jako pad, który pozwala natychmiast wchłania wilgoci. Ale jest to szczególnie ważne w pierwszych tygodniach okruchy życia, gdy organizm wychodzi z smółki, a fotel posiada płynną konsystencję.

Górna część pieluchy jest wykonana z bawełny. Elementy łączące są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Aby pomóc rodzicom, znajduje się specjalny pasek, który wskazuje poziom napełnienia pieluchy. Jest to bardzo wygodne. Według młodych matek, jeszcze jeden ważny szczegół – specjalny „kieszeni” w plecy. Ma na celu uniknięcie wycieku płynnego stolca dziecka.

„Libero” – Pieluchy dla dzieci

Wiele osób pyta: „Gdzie mogę przeczytać opinię o jak najlepiej pieluch dla niemowląt?”. Wystarczy przejść do oficjalnej strony producenta. Na przykład, zasób firmy „Libero” można znaleźć tylko pozytywne opinie, nawet napisane przez pediatrów. Oni powinni używać pieluch na oddziałach położniczych. I to właśnie oni posiadają. Eksperci twierdzą, że w serii Libero noworodka ma specjalne wycięcie do pępka. Jest to bardzo ważny szczegół. Po przecięciu pępowiny po dziecko jest dołączony specjalny kołek. Ważne jest, aby nie zakłócić, nie dotykać, tak aby nie uszkodzić skóry. W tym przypadku, specjaliści firmy przemyśleli każdy szczegół, dzięki czemu wycięcie na pieluchy.

Co wiemy o japońskich pieluch?

Nie tak dawno temu pojawiła się na rynku rosyjskim japońskich pieluch. Są one stosunkowo tanie, więc tego rodzaju towarów bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców. I nic dziwnego. Należą one do klasy premium i niskiej cenie z powodu braku reklam. Myśląc o tym, co japońskie pieluchy są lepsze dla dzieci, możemy ponownie przeczytać w pierwszej kolejności. I są dość sprzeczne. Istnieje kilka popularnych marek:

 1. Merries. Kupujący zatwierdzenia, punktem kulminacyjnym jest stosowanie tylko naturalnych materiałów, specjalnych dodatków, które mają właściwości antyseptyczne.
 2. Lunatyk. Według opinii, stworzyli nowy system wentylacji, skóra jest ciągle „oddycha”. Ponadto nie rzep. Zamiast tego, opracowano specjalną taśmę cichego. To pozwala na zmianę pieluchy, nawet podczas snu dziecka.
 3. Goon. Młode matki mówią w pierwszej kolejności ich unikalnych warstw wewnętrznych. Zawiera w swoim składzie witamina E ma wskaźnik wilgoci. Japońskie pieluchy są bardzo popularne. Jedyna trudność – do zakupu oryginalnego produktu, a nie podróbka.

Molfix – pieluchy ekonomvarianta

Rodzice, którzy chcą kupić towary po bardziej przystępnych cenach, możemy zaoferować Molfix noworodka. Te pieluchy są obliczane na noworodków. Także dla wcześniaków. ciężar dziecka powinien wynosić od 2 do 5 kg.

Rodzice wskazują na korzyści z tych pieluch:

 • Specjalne wycięcie na niezagojonej pępka.
 • naturalny skład.
 • Wielokrotnego użytku na rzep.
 • polityka cenowa.

Outs kupujący zadzwonić pod następujące niuanse:

 • Słabe wchłanianie.
 • Zbyt grube.
 • Często można usłyszeć o wystąpieniu reakcji alergicznych.

W ogóle, pieluchy tej firmy są dobre, ale nie każdy nadaje się do dzieci.

Wiele matek wybrać Dada

Jakie są dobre pieluchy dla niemowląt? Recenzje firm produkujących jest zupełnie inna. W ostatnich latach stały się popularne produkty marki DaDa. Według rodziców, są dość cienkie, przyjemne w dotyku, mają wielokrotnego użytku gumki, dobrze się wchłania. Z minusów można zidentyfikować częste produktów podrabianych. Warto zauważyć, że te pieluchy są produkowane w Polsce, ale nie w Republice Czeskiej, jak wskazano w niektórych opakowaniach.

Według lekarzy

Aby skóra dziecka pozostała miękka, nie ma pieluszkowe zapalenie skóry i konieczne jest, aby znać podstawowe zasady użytkowania pieluchy. Pediatrzy twierdzą: jeśli prawdą jest, aby umieścić je na, stają się prawdziwymi pomocnikami dla rodziców, aby pomóc zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. Pediatrzy często słyszę pytanie: „Jakie są najlepsze Pieluchy dla noworodków chłopców” Recenzje w internecie jest inna. Niektórzy twierdzą, że płeć męska nie jest niezbędne do korzystania z tych produktów, można też później zmierzyć się z problemem niepłodności. Lekarze twierdzą, że jest to mit i spekulacje.

Jak używać pieluch?

Warto korzystać z pieluch, ale należy to robić mądrze:

 1. Monitorować czas. Nie zostawiaj dziecka w pieluszka na dzień. Maksymalnie 3 godziny, po czym należy go wymienić. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dzieci, które są karmione piersią. Są w stanie oczyścić 6-8 razy dziennie. Potem trzeba zmienić pieluchę, jak stolec nie są wchłaniane przez 100%.
 2. Przestrzegać procedur higienicznych. Gdy pielucha jest usuwany, konieczne jest podcięcie dziecko ciepłą wodą. Używaj serwetki w tym przypadku nie jest to zalecane, bardzo często ich skład jest słaba.
 3. Nie zapomnij o kąpieli powietrznych. Zostaw swoje dziecko bez pieluchy, to pójdzie do korzystania tylko skórę.
 4. Nie zapomnij użyć specjalnych kremów. Tworzą na skórze cienką warstewkę ochronną, która zapobiega pieluszkowe. Odpowiadając na pytanie, które lepiej wybrać pieluchy dla niemowląt, wielu ekspertów nie zgadzają. Głównym produktem być odpowiedniej jakości i dopasowania dziecko.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Na forach, często można usłyszeć pytanie: „Jakie są najlepsze pieluchy dla niemowląt”. Opinie raczej sprzeczne. Są negatywne komentarze. Dzieje się tak ze względu na fakt, że ludzie kupują fałszywe. Przed dokonaniem zakupu, należy:

 1. Należy zwrócić uwagę na opakowaniu. To nie powinno być rozdarty, shabby.
 2. Należy zwrócić się do daty produkcji i daty ważności. Przeterminowane pieluchy nie może być używany. Po pierwsze, nie wchłonie płyn, jak powinien. Po drugie, może spowodować silne reakcje alergiczne.
 3. Zakup produktów higienicznych dla dzieci w najlepszych aptekach, zanim zapoznał z certyfikatem jakości.

Ranking najlepszych pieluch dla niemowląt z roku na rok pozostaje w przybliżeniu taka sama. Wśród liderów są: "Pampers", "Haggis", "Libero". Odebrać towary o wartości indywidualnie. Pożądane jest, aby pieluchy nie były wykonane z materiałów naturalnych mają warstwę oddychającą, zmywalną rzep. Nie trzeba gonić towary tanie. Bo w końcu można zrobić alergię i atopowe zapalenie skóry.