389 Shares 2166 views

Jak zrobić pudełko pudełko z pokrywką: klasa mistrz w krokach

Trzeba zapakować prezent? Czy chcesz utworzyć pojemnik do przechowywania drobnych przedmiotów, więc nie są one zebrane kurz na półce? Nie wiesz jak zrobić pudełko pudełko z pokrywką? W rzeczywistości jest to łatwe. Wystarczy, aby zrozumieć zasadę uzyskiwania luzem lub użyć gotowego schematu. Sposób wytwarzania nie jest trudne. Istnieją ciekawe sposoby dekoracji skrzynek, które pomogą Ci stworzyć dzieło sztuki, a to nie jest stosowane dokładnie trudne.

Co jest potrzebne?

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by okno pudełko z pokrywką, a następnie najważniejsze już masz – pojemnik karton.

Będzie ona służyć jako podstawa. Poza tym, trzeba przygotować następujące elementy:

 • ołówek;
 • linia;
 • gumka;
 • Nóż piśmiennych lub nożyce (Drugi przykład wykonania jest mniej wygodne);
 • Igła lub wykałaczki nepishuschy pręt (do wykonania nici, które wygnie tektura);
 • klej;
 • Wystrój (papier projekt, tkanina, naklejki, wstążki satynowe, koraliki, kwiaty, pióra, motyle, koronki).

Jak widać, łatwo dostępne środki, aby włączyć zwykły pole w opakowanie na prezent lub dekoracji wnętrz.

arkusz kartonu lub pudełku: co lepszego do roboty?

Jeśli już zdecydowaliśmy się zrobić ładne opakowanie na prezent z własnych rąk, masz możliwość wyboru surowca, biorąc pod uwagę wady i zalety opcji. Kiedy nie ma czasu na prace przygotowawcze, użyj tego, co jest dostępne. Po przestudiowaniu tego artykułu, będzie zrozumieć, jak sprawić, by okno pudełko z pokrywką, ale ostrzegają, że należy wykonać produkt z płaskiego arkusza kartonu będzie łatwiejsze.

Jeśli masz gotową skrzynkę, ale bez pokrywy, niewłaściwej formie lub więcej niż trzeba rozmiar, trzeba wziąć go od siebie na płaskiej blachy i już jest rysunek obrabianego przedmiotu na nim. Problem polega na tym, że na tej karcie będzie posiadać załamań i dostosował szablonu tak, że fałdy przewidywane linii z istniejącą.

Zaletą tej opcji jest to, że jest tani. Znajdź karton łatwo. Można poprosić w każdym sklepie. Oni zawsze niepotrzebnych pojemniki do pakowania.

Jeśli masz czas, aby wyszukać dekoracyjne pokładzie i nie ma problemu, aby zapisać, a potem po prostu zakupić kartę (najlepiej stałe) Kolor, metalizowane, z nadrukiem materiału (drukowany wzór). Z pojedynczego arkusza gładkiego można zrobić pudełko na dowolnym szablonie zupełnie inny kształt. Ponadto, nie trzeba tracić czasu na przedniej części opakowania w celu nadania estetycznie atrakcyjny wygląd przemysłowej szaro-brązowy karton. W każdym razie, wybór należy do Ciebie.

Jak zrobić pudełko z pokrywką z rękami?

Kształty pola są bardzo różne: cylindryczny, o podstawie kwadratu (prostokąt, pięcio- lub sześciokątne), w kształcie ostrosłupa, serca domu i innych obiektów. Jeśli głównym zadaniem – aby uruchomić produkt z pokrywką, wybierz szablon, który jest obecny w tej części. Może to być oddzielny element, który może być usunięty lub pojedynczej jednostki, która jest nachylona. Aby pierwsze prace opcji w sposób następujący:

 1. Wzorzec wyszukiwania odpowiedni kształt, na przykład prostokątny, a przedmiot obrabiany będzie wystarczająca jedynie do podłoża, ponieważ pokrywa jest łatwe do wykonania w oparciu o nią.
 2. Wydrukować swój ulubiony rozmiar detalu. Przygotować podłoże.
 3. Wyciąć kółko i zamiatać go na przygotowanej planszy. Uważaj, że rzekome fałdy pokrywają się z już istniejącą na detalu.
 4. Przeciąć przedmiot.
 5. Gdzie nie ma fałdy, ale będą musieli wykonać, należy wykonać igły lub wykałaczki przewodników. Na nich będzie znacznie łatwiej zginać grubej tektury.
 6. Postępuj zgodnie z zagięć i klejenia.
 7. Jeśli skanowanie obejmuje szereg osobny jeszcze pokrywy, aby dostać, wystarczy wziąć tego samego schematu, ale będzie musiał wydrukować bardziej wzrosła w pokrywie umieścić na bazie produkcji. Minimal szablonu powinna być zwiększona do dwukrotnej grubości materiału, który znajduje się zaledwie kilka procent. Ponadto wystarczy, aby zwiększyć rozmiar odpowiedni do górnej płaszczyzny, w której pierwszy człon dnie. Boczne elementy regulujące mogą być dowolnej wielkości (połowę, jedną trzecią wielkości). Sekwencja działania byłyby podobne.

Jak zrobić pudełko z klapką?

Jeśli chcesz, aby pudełko w krótszym czasie, wybierać te szablony, które okładka – zintegrowane z podstawą. Kolejność operacji zostaną przedstawione w poprzedniej części i ograniczonych etapach № № 1 do 6.

Jak zrobić pudełko z poszczególnych części?

Jeśli nie wiesz jak zrobić pudełko z pustą pokrywy od istniejącego, ponieważ żaden z znalezionego przedmiotu obrabianego nie pasuje rozmiar, ponieważ fałdy nie pokrywają się z istniejącymi w oryginalnym pudełku, stosuje się następującą metodę:

 1. Wybierz dowolny skanowanie i drukowanie w odpowiednim rozmiarze na papierze.
 2. Pocięte na pojedyncze elementy wzoru (płyty podstawowej, pokrywa stronie figury).
 3. Rozmieszczanie elementów na swojej rozebranego oknie tak, że dostępne fałdy nie przeszkadzają (nie należą do elementów).
 4. Koło ołówkiem.
 5. Wytnij wszystko.
 6. Wykonać otwory na obwodzie każdej igły części lub szydło (w zależności od grubości materiału).
 7. Szyć igłę elementów stawów gwintu (liczba otworów wzdłuż krawędzi łączącej dwie powierzchnie muszą być identyczne).

W tym przypadku nie trzeba nawet klej. To samo można zrobić za pomocą taśmy, ale wtedy trzeba ozdobić, a przód i tył.

Jak udekorować okno?

Teraz pewnie już zidentyfikować i zrozumieć, jak zrobić kartonowe pudełko z pokrywką, co masz. Ale jeśli masz tylko szaro-brązowy pakowanie żywności lub innych towarów, warto pomyśleć o dekoracji. Dekorowanie produkt może być, jak już, a na etapie wycinania części. dekorowanie opcji można wybrać z poniższej listy:

 • wklej na tkaninę bazową, piękny papier, koronki;
 • malować, pisać tekst, należy wykonać wzór, takich jak farby akrylowe ze starterem lub markerów powierzchniowych;

 • Technika decoupage stosowany (odpowiednie dla kartonu);
 • owinięty w prostopadłym do pakowania (drobna) papieru;
 • ozdobić aplikacja, satynowe wstążki, koraliki, papierowe kwiaty lub tkaniny.

Są to tylko kilka podstawowych opcji. Na ich podstawie można tworzyć własne niepowtarzalne arcydzieła.

Więc nauczyłem się jak zrobić pudełko pudełka z pokrywką. To proste. Wybierz prosty schemat, jeśli masz mało czasu. A gdy jest za mało, można użyć wszelkich dostępnych opcji, a nawet rozwijać własne na podstawie próbki lubił.