253 Shares 1408 views

Tworzenie paneli wykonanych z naturalnych materiałów własnymi rękami

Udekoruj swój dom, sprawiają, że przytulny i dać indywidualny, a nie typowy wygląd – nasze naturalne pragnienie. Ale co, jeśli w ściegiem krzyżykowym, tkania dywanów lub decoupage krótkim czasie i zaawansowanych technik – jak piłowanie, wytłaczanie lub aplikacja linkę – wymagają szczególnej wiedzy i narzędzi? Jest rozwiązanie! Wszelkie dostępne panele produkcją naturalnych materiałów z ich rąk, a skutki mogą być po prostu niesamowite! Dość wspomnieć, że czcigodni artyści i projektanci nie zaniedbywać tego rodzaju twórczości.


Uczenie się przez naśladownictwo

Jest to najprostszy sposób. Spacer po galerii sztuki, klubów, kawiarni i barów. Zwróć uwagę na trend: panele wykonane z naturalnych materiałów, wykonany własnymi rękami, coraz częściej zdobią ściany instytucji, dając im oryginalności. Co jest urok scenerii? Sam fakt, że są one unikatowe. Znajdź absolutnie identyczne kamyków, gałązek, niemożliwe jest umywalka. Ale idea jest zawsze warto zerknąć. Nawiasem mówiąc, często artysta zaprojektował różnych miejscach, wiszące panele ścienne wykonane z naturalnych materiałów, z ukrytych motywów. Po tym wszystkim, użytkownicy zwracać uwagę na otoczenie, wystrój – i mogą nabyć swoje ulubione rzeczy. Taki „funkcjonalny” galeria – jako jeden z nowych trendów w wystawie sztuki. Wziąć pod uwagę, gdy chcemy sprzedać swoje panele dekoracyjne wykonane z naturalnych materiałów.

etapy przygotowania

Patrząc na pracach innych, idziemy … w lesie, na polu, łące, na plaży. Kto to lubi. Ecostyle w tej dziedzinie i tak dobrze, że „surowcem” dla prac można znaleźć dosłownie pod ich stopami. Przeszkolony oko będzie natychmiast zwrócić uwagę na oryginalnej kolorystyce kamieni na gałązek gięcia kapryśny, dziwnych wzorów na korze drzewa. Mamy zapisane wszystko, co nam się podobało – i do domu. Jak ustalić szczegóły dotyczące paneli wykonanych z naturalnych materiałów? Ręce zbierając całą kompozycję, należy uważać, aby umieścić stawy były niewidoczne. Duże części (kawałki kory, gałęzie) zwykle nie jest przyklejony i zamontowany na cienkim drutem. Substrat – i może być płótno, drewno, sklejka o grubości tektury – otwory. Ułożone sznurka lub drutu metalowy człon cięgna (które także mogą być niedostrzegalny Pierce) i dokręcone z tylnego boku. lekkich pierwiastków (liście, suszone kwiaty) można przyszyć lub przykleić cienki specjalnego pistoletu.

ramy

Gotowy skład – czyli nasz panel z materiału naturalnego, stworzony własnymi rękami – może powiesić na ścianie. Jeśli elementy są duże, bez lakierowania, piaskowania, a podstawą – Zarząd, lub ściąć drzewo – nie tylko nie może być zamknięty, ale nie warte wysiłku. W przeciwnym razie możesz stracić dziwny kształt tle i jej naturalne piękno. Jeżeli cała kompozycja stworzona z małych, eleganckie, koronkowe fragmentów (takich jak suszone kwiaty, liści, małych muszelek, piasek) da estetyczny wygląd na jej ramie. Jej kolor będzie zależał od dominujących kolorów w mural. To może być wybrana zgodnie z zasadą kontrastu lub półtonów. Często wybierają proste drewniane ramki, które można również ozdobić lub aplikacji graficznej. Panele ścienne wykonane z naturalnych materiałów mogą być również wykonywane na filcu, na gęstą tkaninę, ale możesz je splecione – bez tła.