694 Shares 6977 views

Gdzie zrelaksować się latem lub listę krajów bezcłowy dla Rosjan na rok 2013

Wielu rosyjskich turystów wolę odpoczywać bez korzystania z usług biur podróży. Powodem jest nie tylko to, że nie chcesz płacić dużo pieniędzy, ale również miło jest poczuć wolność, odwiedzając kraj, który ma system bezwizowy z Rosją. Lista krajów, w których w 2013 r. Rosjanie będą mogli zrelaksować się bez uzyskania oficjalnego pozwolenia na wejście wjazd znacznie wzrosły, aw niektórych z nich zmieniły się warunki. Rozważ główne innowacje i opcje proponowanej podróży.

Wykaz krajów, w których zwolnieni są Visa

Gruzja zniesiona wiz dla Rosjan. Powinieneś wiedzieć, że na terytorium kraju istnieje prawo, zgodnie z którymi osoby, które odwiedziły Abchazję, podlegają ściganiu.

Abchazja zezwala na swobodny wjazd do kraju na rosyjski paszport do 90 dni.

Andora nie będzie wymagała wizy przez trzy miesiące. Należy jednak pamiętać, że wjazd do tego kraju jest możliwy tylko przez Francję lub Hiszpanię, w celu przekroczenia którego potrzebna jest wiza Schengen.

Albania od 2012 r. Znajduje się na liście krajów bezwizowych w Rosji. Tutaj możesz zatrzymać się do 90 dni.

Barbados czeka na Ciebie bez konieczności wydawania zezwoleń przez 28 dni. Jedynym warunkiem jest obecność biletu w Twoim kraju ojczystym oraz wyciąg z konta potwierdzającego stabilność finansową.

Bahrajn otworzy objęcia dla Ciebie tylko za 5 dinarów Bahrajini, które będą musiały płacić za wizę po przybyciu do kraju. Wiza może zostać przedłużona o miesiąc. Warunkiem wstępnym jest dostępność biletu domowego i rezerwacja w hotelu.

Ghana pozwoli odwiedzić kraj, wydając wizy dla Ciebie na granicy za 100 USD. Musisz przedstawić zaproszenie, które można poprosić o 48 godzin przed przyjazdem, a także zaświadczenie o szczepieniach przeciwko żółtej gorączce.

Republika Dominikany, wpisana na listę krajów pozbawionych wolności, pozwala na wjazd do kraju na okres do miesiąca. Musisz pokazać bilet powrotny i kupić kartę turystyczną na miejscu, po wyłożeniu 10 dolarów.

Egipt zaprasza na miesiąc. Na lotnisku zostaniesz opieczętowany (15 USD). Ponadto dopuszcza się wejście na południe od półwyspu Synaj.

Indonezja zaoferuje wydanie wizy na lotnisku bezpośrednio po przyjeździe. Przez 6 dni pobytu w kraju będziesz musiał zapłacić 10 dolarów. Za 25 USD można przedłużyć wizę przez miesiąc, jeśli otrzymasz bilet zwrotny i udowodni dostępność wystarczających środków na pobyt w kraju.

Chiny są również wymienione na liście krajów pozbawionych wiz. Tu jednak trzeba pamiętać o pewnych niuansach. Na przykład w Pekinie można pozostać bez przeszkód do 24 godzin. Wiza turystyczna jest łatwa do wystawienia przez 30 dni bezpośrednio na lotnisku, wydając 100 dolarów. Na terytorium różnych miast Chin istnieją własne wizy, które wydały, które nie mogą poruszać się po kraju. Dlatego też lepiej jest wcześniej określić wszystkie warunki.

Tak więc lista krajów pozbawionych wiz dla rosyjskich turystów jest dość obszerna i nie ogranicza się do powyższego. Bez zbędnych papierowych biurokracji można odwiedzić Kolumbię, Maroko, Madagaskar, Nepal, Zambię, Salwador, Tajlandię i wiele innych krajów. Jednak przed wyjazdem zaleca się doprecyzowanie wszystkich podstawowych wymagań, które kraje i miasta czynią podróżnych.