210 Shares 2897 views

Aktywne ścieki: park wodny w Saratowie

Nowoczesne parki wodne kochają zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zabytki wodne są typu hip, gdzie można wrócić latem nawet w zimie, a także odkryte baseny i położyć się na odpoczynek. Po raz pierwszy w kurortach morskich pojawiły się otwarte parki wodne ze zjeżdżalniami i innymi atrakcjami wodnymi. Holidaymakers chętnie zabrał tę zabawną rozrywkę jako świetną alternatywę dla nudnego leżącego na plaży leżakami.


Sanatorium Saratowa z parkiem wodnym "Volzhskie Daly"

Dla tych, którzy chcą się zrelaksować w pobliżu domu, park wodny w Saratowie, który funkcjonuje od kilku lat, daje taką okazję. Tak, aktywny wypoczynek z różnego rodzaju zabawa rozrywki jest dostępny nie tylko na morzu. Kąpiel w oczyszczonej wodzie rzeki dwóch sztucznych lagun oferuje swoim gościom zadaszony park wodny w miejscowości Saratov "Volga dalitsa". Doskonałe kompleksy wodno-rozrywkowe i baseny sanatoryjne znajdują się nad brzegiem Wołgi. Teren parku wodnego jest bardzo blisko centrum miasta. Możesz tu dostać się środkami transportu publicznego za pół godziny. Zielony dąb, otoczony sanatorią, rozciąga się na powierzchni 23 hektarów. Unikatowa wyprawa sprawia, że klimat w tym ekologicznie czystym obszarze jest miękki, bezwietrzny, impregnowany świeżymi aromatami ziół. Zespół poprawy zdrowia zajmuje trzy dobrze wyposażone budynki z pomieszczeniami mieszkalnymi i proceduralnymi. Siłownia czeka na gości.

To wyróżnia to sanatorium od innych

 • Wielopoziomowa strefa przybrzeżna jest dobrze wyposażona na terenie dogodnie zlokalizowanego kompleksu odnowy biologicznej.
 • Na nabrzeżu jest letnią kawiarnią, urządzoną w nowoczesnym stylu.
 • W tym samym miejscu, w strefie przybrzeżnej znajdują się stacje wynajmu rowerów wodnych i skuterów, łodzi i łodzi do jazdy na nartach na powierzchni Wołgi.
 • Na piaszczystej piaszczystej plaży na wyspie znajduje się kilka terenów sportowych do gier i rozrywki, kabina do zmieniania ubrania, solarium.
 • Na wysepce znajduje się stanowisko pierwszej pomocy.

Bez wody – "ani tam, ani syudy"

Jedną z ulubionych rozrywek dla turystów jest wizyta w krytym parku wodnym w miejscowości Volzhskiye Daly. Saratov może być dumny z tego wspaniałego miejsca dla każdego, aby odpocząć. Tutaj lato jest przez cały rok! Baseny (proste i fali), prysznic, bar, sauna – wszystko w obsłudze gości. Czysta, przezroczysta, zdezynfekowana woda w basenie z najnowszymi atrakcjami wschodzi w dwa laguny – jacuzzi. Narciarstwo na zjeżdżalnie wodne i atrakcje dla dzieci i dorosłych stwarza wspaniały nastrój dla urlopowiczów. Najmniejsi obywatele mogą rozbić się w specjalnym basenie dla dzieci. I miłośników kąpieli parowej z parą po zabiegu może chłodzić swoje ciała w dwóch dodatkowych zbiornikach wody lub w kabinach prysznicowych.

Zwiedzając ten park wodny w Saratowie, możesz podziwiać piękne krajobrazy, zrelaksować się w weekendy, przywrócić zdrowie i nastrój.

Kompleks sportowy Saratov: hotel z parkiem wodnym Limkor

Inny park wodny w Saratowie, Limcor, znajduje się w granicach miasta. Bezpieczne i nowoczesne zabiegi wodne nie pozostawiają obojętności. Dwie wysokie zjeżdżalnie ("Black Hole" i "Kamikaze") znajdują się w dużym basenie. Jego głębokość stopniowo wzrasta z jednego metra do drugiego. W basenie spa z hydromasażem podgrzewana jest woda do przyjemnej temperatury, a także masaż powietrzny. Wyrafinowani goście mogą zrelaksować się w jednej z trzech saun fińskich lub dwóch łaźniach tureckich.

Nad głównym jest płytki basen dla dzieci (tylko 60 cm). Dzieci do roku mogą jeździć na małym wzgórzu. Dla starszych dzieci znajduje się głębszy zbiornik z przeciwprądem wody, gejzer i wodospady. Ciepłe podłogi, naśladując kamienie, tworzą pełne poczucie relaksu na plaży.

W barze parku wodnego, nad dużym basenem na drugim poziomie, można coś zjeść i wypić. Po przerwie goście kompleksu chętnie pogrąży się w sferze rozrywki wodnej.

To, co jest wspólne pomiędzy parkami wodnymi

Każdy park wodny w Saratowie jest wyposażony w zjeżdżalnie o różnej wysokości, baseny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto, nadal istnieją różne fontanny, zasłony wodne, mechanizmy falowania. Aby chronić się przed urazami i problemami podczas reszty, musisz pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i higieny. Ogólne wymagania we wszystkich parkach wodnych określają:

 • Najpierw weź prysznic, a następnie nurkuj w basenie;
 • Wykonaj każdą radę i zespół instruktorów / kierowców;
 • Uważaj, kiedy bawisz się na wodzie;
 • Wszystkie rzeczy lepiej umieścić w komórce magazynu;
 • Palenie na terenie systemów wodnych dozwolone jest tylko w specjalnych miejscach;
 • Lepiej spożywać napoje alkoholowe w minimalnych ilościach.

Obserwując takie proste zasady, można spędzić całe weekendy na wakacjach w miejskich parkach wodnych i otrzymywać tylko korzyści i radości z tego.