368 Shares 8180 views

Hotel Shelsta Holiday Resort, Goa, Indie: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Hotel Shelsta Ośrodek Wypoczynkowy w Goa (Calangute) – nie jest to luksusowy pałac z fontannami i ogromnych parków. Ale dla turystów jest to popularne. Aby się tu dostać, trzeba dostać się do północnej części Goa. W hotelu jest chodzenie autobusy – zarówno od lotniska Dabolim oraz dworca kolejowego. Idź na około godzinę. To jest tanie, ale wymaga bardziej bezpośredni. Hotel otoczony jest przez kilku znanych ośrodków. Samo to stanowi tylko mały prywatny otelchik. Czasami jest nawet nazywany pensjonaty. Jednak ocena hotelu jest zaskakująco wysoki, nawet wśród najbardziej wymagających turystów. Spróbujmy dowiedzieć się, co to oni znaleźć w tej pozornie skromny budżet hotel.

Calangute

Ta dawna stolica hipisów prawdopodobnie nadal pozostaje jednym z najbardziej popularnych ośrodków w Goa. Nie zawsze jest dużo ludzi – turystów, naganiaczy, sprzedawców i tylko gapiów. Ale w tym ośrodku można zawsze znaleźć miejsce do spania i zjeść śniadanie. Na przykład, w Shelsta Holiday Resort Calangute 1. Hotel ten ma również tę zaletę, że jego goście mogą wybierać między plażami tym ośrodku i sąsiednich błędów. Morze w Calangute miły, ale ze względu na duża liczba osób nie jest zbyt czyste. Dlatego turyści powinni być na miejscowych plażach wcześnie rano. Cóż, „Shelsta Holiday”, jak również niektóre inne lokalne hotele, dzięki swojemu położeniu, może zaoferować gościom obszary morskie z możliwością relaksujący wypoczynek. Hotele luksusowe w Calangute nie w zasadzie wszystkie budżetu. To idealnie komponuje transportowe i autobusowe ze wszystkimi sąsiednimi miastami i wioskami. Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwe Indie, wyjść z hotelu i pokład żadnego autobusu. Każda podróż do Calangute być przyjemne.

Położenie, powierzchnia, serwis

Hotel Shelsta Ośrodek Wypoczynkowy położony jest tuż nad morzem. Plaża nie jest więcej niż trzysta metrów. W tym samym czasie, to ma małe, ale bardzo zadbane i zieleń. To jest ogród ze ścieżkami, kręte między drzewami i kwiatami, gdzie żyją wiewiórki. Urlopowicze napisać, że takie piękno nie będzie widać w wielu indyjskich hoteli o wyższej klasie. Hotel administracyjny należący do Calangute, ale geograficznie jest położony pomiędzy miejscowością i miejscowości Baga raczej na drodze między nimi. Personel w języku rosyjskim nie mówi, ale może komunikować się z podstawową znajomością języka angielskiego i języka migowego. Opisując hotelu Shelsta Wypoczynkowy, opinie twierdzą, że imigranci są umieszczane w kwadrans, z absolutnie żadnych problemów. W pobliżu jest kilka barów i kawiarni, więc jeśli będzie przeszkadzać publiczności, że nie zamierza śpiewać karaoke, poprosić o pokój nie od strony drogi. Sklepy, apteki, restauracje – wszystko w pięć minut spacerem. W hotelu znajduje się parking, pralnia, gabinecie lekarskim.

Pokoje i pokoje dla gości

Hotel składa się z trzech dwupiętrowych budynków. Biały dom z kolumnami i arkadami, dachówką … niepełnosprawnych, które złożyły w hotelu Shelsta Holiday Resort, powiedzieć wiele dobrych słów o pokojach aury. Wydawali się przepojona starożytnego hinduskiego ascezy, ponieważ są one nieco podobny do komórki. Wnętrze jest bardzo prosta. Wysokie sufity, bielone drewniane łóżka, stół z krzesłami, drzwi do śruby żelaza. Okna na niższych piętrach z barów. Pomimo skromnych pokoi, są bardzo wygodne. Szafa z wieszakami. Prysznic i toaleta – w pokoju, ciepła woda z dobrym ciśnieniem. Jest fanem. Za dodatkową opłatą, mogą obejmować klimatyzację, ale turyści nie są zalecane. Mówi się, że wentylator jest wystarczające. Na wyższych kondygnacjach – balkony. Clean room, co dwa dni jest bardzo urocze dziewczęta – chłopcy i dziewczęta. Są ciche, przyjazny i szczery. Można zostawić rzeczy i pieniądze – nikt nie będzie dotykać. Istnieje „wi-fi”, ale prędkość nie zawsze jest dobre. Hotel oferuje pokoje i zmodernizowane – z wliczone w koszt klimatyzacją i telewizorem plazmowym.

Posiłki w hotelu i okolicy

Hotel Shelsta Holiday Resort (Goa) w cenę pokoju obejmuje tylko śniadanie. Są one dość proste – kawa lub herbata, sok, tosty z dżemem, masło. Ale narzekania nie nimi. Jest na miejscu, i mały bar „Martin”. Zawsze gra przyjemna muzyka, służąc zimne piwo i podejmować dobre koktajle. lodziarnia „London Dairy” pracuje od rana do popołudnia. Przekąskę w restauracji „Kviznos”, która serwuje pizzę, sałatki, kebaby. Istnieje również kawiarnia, która serwuje napój w tradycyjny sposób. Ale hotel jest dość drogie, aby jeść. Dlatego karmić turystów, głównie w pobliskiej kawiarni (shekah). Dine na plażach, które przynoszą wszystko, co dusza zapragnie. Z pobliskich restauracji doświadczonych Goście zalecane „Quinn plagi”, „Blue Marlin” i „bar Pashmina”. Turyści chwalą nie tylko lokalnej kuchni, ale również Nepalu i Tybetu. Takie miejsca są bardzo popularne w Calangute.

Morze: gdzie opalać się i pływać

Piaszczysta plaża Shelsta Holiday Resort Hotel można osiągnąć na różne sposoby. Niektórzy wolą „oficjalnego” błędy i plaże Calangute – w rzeczywistości do obu wsiach od hotelu, jak mówią, rzut kamieniem. A inni ludzie powinni przejść przez alejki biegnącej bezpośrednio z hotelu, a następnie na prawo w pobliżu postoju taksówek i dostać się do pięknej plaży nigdy nie jest zatłoczone. Od zorganizowana plaża znajduje się najbliższy kąpielisko Baga wioskę. Tu piękne krajobrazy, czyste, wiele propozycji z uprawiania sportów wodnych, zwłaszcza surfowania.

Hotel Shelsta Wypoczynkowy 1: Opinie

Główną rzeczą, która jednoczy pozytywne reakcje wszystkich gości tego hotelu – autentyczne, wspaniałe, kolorowe atmosferze Goa, Indie, w szczególności. Są wspaniali i pomocni gospodarze, wszystko jest bardzo czyste i dobrze utrzymane, pomimo niskiego „gwiazdorstwa”. Wszystkie wady, o których można przeczytać o innych hoteli w Goa w tej samej kategorii – brud, kradzieży, owadów w pokoju – jest całkowicie nieobecny. Jeśli chodzi o wycieczki opinie turystów podzielone. Niektórzy doradzają, aby nie brać zorganizowane wycieczki i wynająć taksówkę i podróży na własnych dróg – jest to tańsze i bardziej interesujące i pouczające. Miejsc do odwiedzenia w okolicy, wydzielają sobie Calangute, Arambol pięknych plaż, rynku nocy w Arpora. Większość gości, którzy odwiedzili hotel, obiecując wrócić do tego raju w Shelsta ośrodek wypoczynkowy (Goa).