803 Shares 1625 views

Kijów, Nezin: samolot, pociąg, samochód

Dla odległości przezwyciężania z Kijowa do Nezin nie być koniecznie z Kijowa. Można być tylko ukraiński, rosyjski, obywatel każdego państwa świata.

drogą lotniczą

Jeżeli dana osoba myśli o do pokonania trasy Kijów-Nezin w samolocie, powinien przynajmniej być wojna – czy raczej, pilot wojskowy. Nizhyn lotnisko ma tylko startuje i ląduje na jego transportu lotniczego, taki czy inny sposób związane z MOE. Oznacza to, że ten rodzaj transportu nie nadaje się do prostego podróżnika.

pociągiem

Ale najbardziej wygodny transport w celu śledzenia trasy Kijów-Nizhyn, powinniśmy uznać kolej. Nizhyn jest dość duży węzeł kolejowy, który przecina kursowania pociągów pomiędzy Lwowie i Moskwie, a także między Petersburgu i Odessie. Dlatego ruch Kijów Nizhin dostarczane przez szynę wszystkich odmian. Najczęstszymi gośćmi tego obszaru dotrzeć do zwykłych pociągów, które zaczynają funkcjonować z czwartej trzydzieści rano do wpół do dziewiątej wieczorem. Czas podróży trenuje dwa i pół godziny. Większy komfort i większą prędkość ruchu (do dwóch godzin) pociągi zapewniają większy komfort (lub, jak są teraz nazywa, międzyregionalnej pociąg). Odległość trenuje Kijów Nizhin przezwyciężyć pasażerów głównie tranzytowych. Ale nawet jeśli pasażer tranzytowy i pociąg zatrzymuje się w pięknym starożytnego miasta pół godziny, nie rozpaczaj, można wygodnie zarządzać być fotografowane na tle światowej sławy zabytki ogórków Nizhyn.

samochodem

Trasa samochód jest dość prosta. Zaczyna się na trasie Kijów-Petersburgu, a następnie ruch w kierunku Moskwy autostrady, a tylko ostatnie dwanaście kilometrów drogi nie będzie o międzynarodowym znaczeniu. Powinieneś wiedzieć, że przejście w ten sposób z Kijowa Zakwaterowanie, w odległości nieco ponad sto kilometrów. Jest jeszcze inna droga dla transportu drogowego, która biegnie po drogach zwykłych czasem lokalnym. powinny one zwykle autobus. Taka ścieżka uratuje prawie pięćdziesiąt kilometrów, ale nie fakt, że pomoże zaoszczędzić czas.

za to, co

Nizhyn powinny być postrzegane w pieszą wycieczkę, która musi koniecznie przechodzić wzdłuż architektonicznych zabytków, kościołów, katedr, klasztorów, wzniesiony w różnych epokach. To z wyjątkiem nieznacznie powyżej nazwie pomnika – hołd dla ogórka, nadal jest dostarczana do cesarskiego stołu. Warto odwiedzić muzeum rzadkich książek, muzeum stacji pocztowej. I, oczywiście, Muzeum Uniwersytetu, byłego liceum, stworzony na obraz w Carskim Siole. To studiował Mikołaj Gogol, który został uwieczniony w przebraniu Nizhyn dzielnica miasta N.