496 Shares 9539 views

zupa cebulowa dieta: nie ograniczaj się w nic

W celu utrzymania zdrowej wagi i kształtu idealnego dla większości kobiet, tylko muszą być zgodne ze standardową dietę, która zawsze zawiera zupę. Jednak ta potrawa jest zawsze smaczne i zdrowe na każdym stole, jak przygotowane z obowiązkowym dodatkiem warzyw, istotnych dla energicznym i zdrowego istnienia ludzkiego ciała. Poza tym, zupa zasadniczo zawiera ciecz, która pozwala na dalsze nasycenia ciało wodą i pomóc zrywanie masę pozbawioną. I ostatnie i najważniejsze właściwości zupy – sytości. Napełnieniu żołądka, to jednak nie przeciążać go z dużą ilością kalorii, ale jeśli zupa jest gotowana prawidłowo – kalorie czy zostawić.


Idealne połączenie dla profesjonalnych dietetyków stracić waga wierzyć zupę i cebulę, które jest smaczne, pachnące i cudowne zarazem korzystającą z cebula diety zupy. Na ogół korzystne właściwości cebuli są znane od wielu stuleci – pomaga zdezynfekować organizm, pobudza układ krążenia i jest w stanie aktywnie uczestniczyć w pracach przewodzie pokarmowym. Dieta oparta na tej potrawy jest niezwykle korzystne, apetyczny, wydajny i bardzo ważne, nie jest zbyt uciążliwy, zarówno pod względem złożoności przygotowania, tak wiele dla budżetu rodziny.

Więc, co mówią eksperci o diecie, która opiera się na zupa cebulowa do utraty wagi? Cały sekret tego dania jest zdolność zOnion wpłynąć na przyspieszenie lipolizy, choć ich przetwarzanie zwykle wymaga znacznie więcej energii niż organizm otrzymuje podczas jedzenia. Ta dieta pozwala szybko i dość bezboleśnie schudnąć, karmionych dietą organizmowi niezbędnych składników odżywczych. W rzeczywistości, ta dieta jest bardzo proste i przyjemne – po prostu zjeść zupę z cebuli na śniadanie, lunch i kolację, czasami uzupełnienie diety owoców i warzyw, bardzo rzadko – mięso lub ryby. W ubiegłym tygodniu taki system może, oczywiście, jeśli nie znudzi smaku samego pokarmu, co jest główną wadą, która ma zupa cebulowa diety.

Jeden tydzień diety, jak obiecał przez profesjonalistów, można pozbyć się 4-8 kg nadwagi jednocześnie czyszcząc naczynia krwionośne układu krążenia cholesterol i wzmacniają układ odpornościowy. Aby osiągnąć ten rezultat nie zgubisz się w gorączkowym dni roboczych, pełen gwaru, przedwczesnej posiłków i „przekąsek” lub inne bułki idealnego rysunku szkodliwych produktów, cebula dieta powinna być powtarzana raz w miesiącu.

Przepis cebula zupa dietą (klasycznych) jest prosta: trzeba wziąć woda lub bulion warzywny (1,5 litra), żarówki (4 sztuki), mąkę (15 g) i masło (45 g). Cebula trzeba lekko podsmażyć na patelni z olejem, a potem, kiedy nabywa złoty kolor, posypać mąką i jeszcze kilka minut, aby trzymać w ogniu. Następnie PAN może być wylewana Broth (woda) i ugasić w czwartej godzinie. Po tym czasie zupa wylewa się w wazie i ozdobione zielenią.

Przepis na bardziej wyrafinowane podejście do fanów oryginalnych kulinarnych. Na to trzeba cebule (6), głów kapusty (1 główka), pomidory (2-3 sztuk) i seler. Warzywa należy pociąć na średnich paski i doprowadzić do wrzenia, Bay zimnej wody. Po 10 minutach, zupa można gotować na wolnym ogniu, osiągając temperaturę mięknienia i dezintegracji warzyw. Gotowy danie można czyścić lub pozostawiony w stanie pierwotnym, służąc jednocześnie, posypać przyprawami do smaku.

Planując dietę i wybierając jako kluczowy element żywienia zupa cebulowa do utraty wagi, należy pamiętać o pewnych zasadach, które naruszają w każdym razie niemożliwe. Po pierwsze, w czasie „procedur” powinny być całkowicie wyłączone z ich alkoholem życie, chleb, napoje bezalkoholowe i cukru w jakiejkolwiek formie. Po drugie, herbata, a ponadto kawa powinny być spożywane z umiarem i zawsze bez cukru. W trzeciej kolejności, przed tym diety, jak również wielu innych, jak to należy skonsultować się z lekarzem w celu uniknięcia ewentualnych przykrych konsekwencji w przyszłości.