409 Shares 4566 views

Pomidor „Miód upuść”. Pomidor „Miód upuść”: opinie. Pomidor „Miód upuść”: opis

Dzisiaj, ogrodnicy ogrodnicy, z konkretnych możliwości i chęci, zdolne do wzrostu w swoich dziedzinach różnych odmian pomidorów. Każdy gatunek wyróżnia się nie tylko kolorem, kształtem, ale także smak. W tym artykule omówimy to, co jest pomidor „Miód upuść” i jaka jest technologia uprawy.

opis

Odmiana ta jest jedną z odmian pomidorów „cherry”. Pomidor „Miód upuść”, opinie ogrodnicy, które wskazują na wysoką wydajność tego warzywa nie wymaga specjalnej opieki. Dlatego uważa się niemal doskonały odmiana do uprawy w naszych warunkach. Pomidor owoce są bogate kolor bursztynowy. Smakują niezwykle słodki, co wskazuje na wysoką zawartość cukru. pomidory Małe rozmiary mają średnią masę około trzydziestu gramów. I w otwartym polu i szklarniowych pomidorów może być uprawiana „Kochanie drop”. Wysokość tulei jest na ogół osiąga maksymalny dwóch metrów. W otwartym terenie. – 1,5 m Ważną cechą jest fakt, że owoc nie jest narażony na takie powszechnych chorób, takich jak czarne nogi i Phytophthora.

wykorzystanie

Małe, ale bardzo smaczne pomidory nadają się do użytku w wodzie słodkiej lub do wytwarzania różnych zakatok. Nie będzie tylko smaczne danie na stole, ale także jego dekoracji.

Przygotowanie nasion do składowania

Aby otrzymać przyszłym roku nową porcję zaskakująco smaczne pomidory, konieczne jest, aby zebrać zboże. Aby to zrobić, wziąć trochę perespevshy owoce. Od konieczne jest, aby dokładnie usunąć miąższ, oddzielając ją od nasion. Małe ziarna muszą przechodzić na dobrym papierze i suszy na słońcu. Następnie nasiona muszą być pakowane w czystym, suchego papieru, w ciemnym miejscu, aż do wiosny. Od połowy maja, pomidory mogą być ponownie sadzone w ziemi. Jednakże, przed umieszczeniem w ziarnie podłoża, powinny być one namoczone w wodzie z dodatkiem niewielkiej ilości nadmanganianu potasu.

Dorastając w otwartym polu przez sadzonki

Pomidor „Miód upuść”, którego opis można znaleźć powyżej, nie ma sensu siać bezpośrednio w otwartym terenie. Fakt, że pogoda jest wystarczająco ciepło powstała dopiero w maju lub czerwcu. Dlatego późno zasiane rośliny po prostu nie mają czasu, aby dojrzeć do sezonu. Jeśli chcesz zjeść wczesne pomidory, trzeba zasiać ziarno dla sadzonek w marcu.

przygotowanie gleby i sadzenia

Specjalna gleba pomidorów kupowanych w sklepie, należy trzymać go na pewien czas w temperaturze pokojowej, aby go ogrzać. Następnie zaleca się wlać „EM” -preparatom. Nasiona mogą być sadzone w pojemnikach pod koniec marca. Aby to zrobić, należy użyć ołówka należy zrobić w ziemi małych rowków. Są gotowi umieścić nasiona w taki sposób, aby uzyskać pasek. Następnie ziarno można napełnić do trzech milimetrów i wlać oziębłe wód gruntowych.

pielęgnacja

Aby pomidor „Kochanie upuść” dał sadzonki, trzeba stworzyć pewne warunki. Zalecana temperatura w pomieszczeniu, w którym sadzonki powinna mieścić się w zakresie 27 °. Światło dzień – około 12 godzin. Najlepiej jest umieścić pojemniki z nasion na parapecie od strony południowej lub wschodniej stronie, a obok grzejników. Zwykle młode pędy pojawiają się już w piątej do dziesiątego dnia. Następnie skrzynki z sadzonkami powinny być uporządkowane w chłodnym miejscu (około 20). Różnorodność pomidorowym „Kochanie drop” odnosi się do roślin wodnych kochający, więc młode pędy powinny być regularnie podlewane. Jednak nie jest to konieczne, aby zapobiec stagnacji wody. Gdy stosuje się trzy do czterech liści siewek należy zanurzyć w poszczególnych pojemnikach, o pojemności od 250 do 500 ml. Do sadzenia zaleca się używać tej samej ziemi. W celu utworzenia dodatkowych silne korzenie, łodygi rośliny muszą być wpuszczone nieznacznie. Światło i ciepło – to warunki, w jakich będzie szybko wzrastać pomidora „Miód drop”. Recenzje doświadczonych ogrodników powiedzieć, że pożądane jest, aby utrzymać młodych sadzonek w temperaturze nie niższej niż 16 stopni.

lądowanie

Dopiero pod koniec kwietnia lub na początku maja, pomidory mogą być umieszczane w otwartym terenie. W obecności późnych przymrozków sadzić sadzonki mogą być w środku lata. Temperatura minimalna, w której pomidory mogą być umieszczone w ogrodzie, wynosi 10 °. Jeden dzień przed lądowaniem „kroplą miodu” nie zaleca się wodą. To jest przygotować wcześniej łóżko. Aby to zrobić, należy poluzować ziemi na głębokości nie mniejszej niż pięć centymetrów. Następnie wykopać mały otwór, którego głębokość wynosi około dziesięciu centymetrów. Sadzonek w glebie powinny być dokładnie ekstrahuje się z kielicha umieszczone w uprzednio wywiercony otwór i napełnić wodą. Gdy ciecz jest wchłaniana, otwór może być pokryty warstwą gleby, ubija się. Ważne jest, że odległość pomiędzy pomidory były co najmniej siedemdziesiąt centymetrów. Pomidor owoc „Miód upuść”, którego zdjęcia są wyświetlane na tej stronie zaczyna dziewięćdziesiąt dni po wschodach. Małe pomidory dojrzewają prawie równocześnie. ich zbieranie jest zalecane tylko w pełni dojrzałe. Niedojrzałe pomidory są mniej wyraźny smak. Zewnątrz Bush nadal przynosić tak długo jak temperatura spada do 10 stopni. Dlatego można strzelać zbiorów aż do końca sezonu.

Uprawa w szklarni

Sadzenie młodych siewek może być już w końcu marca lub na początku kwietnia. W tym przypadku, szklarnia musi być ogrzewany. Uprawa pomidorów w ten sposób pozwala uzyskać wcześniejszą żniwo. Odległość między roślinami powinna wynosić co najmniej sześćdziesiąt cm. Ważne jest, aby przewietrzyć cieplarnianych. To sprawia, że możliwe jest uniknięcie występowania takiego zabolevaniyaYu jak zarazy. Od czasu do czasu należy poluzować powierzchni gleby i ziemi okresowo podlewać. Jeśli rośliny nie mają wystarczająco dużo światła, możliwe jest, aby używać specjalnych lamp. Będąc w Termokożuchy szklarni z ogrzewaniem i nawiewów powietrza, tuleja może owocować przez cały rok.

zalecenia

Pomidor „Miód upuść”, którego charakterystyka wskazuje na wysoki krzew, konieczne jest, aby związać. W tym celu obok roślin powinny zostać ustalone w postaci drewnianych lub metalowych prętów. Jak wzrost krzewu macierzystych muszą być związane z podłożem tak, że nie jest w podziale na grawitacji. Jest to często możliwe jest zastąpienie że owoce pomidor pokryte małe pęknięcia zaczynają brązowy. Wynika to z braku wody. W takim przypadku, jeśli zbyt dużo wilgoci, pomidory stają się wodniste i pęknięć. Do profilaktyki wielu chorób został utworzony do okresowego rozpylania roślin powinny być „fitosporin”, „Aktofitom” i „Mikosanom”.

Pomidor „Miód upuść”. opinie

Ta odmiana pomidora jest z wysokiej jakości materiału siewnego. Zazwyczaj szybkość kiełkowania wynosi około 96%. Owoce mają bardzo piękną, oryginalną formę. Pomidor „Miód upuść” odnosi się do odmian średnich wcześnie. Niektórzy ogrodnicy zarządzać rosną dość duże owoce, o wadze ponad czterdzieści gramów. W każdym pędzlem jest zwykle od siedmiu do dziewięciu pomidorów. Wielu ogrodników uczcić fakt, że owoce nie tracą zapach przy konserwatorskich.
Stanowią one doskonałe przygotowania do zimy i pomidorów po prostu super świeże.

Pomidor „Miód upuść” nie jest zbyt wybredna podlewania. Dobrym zbiorów można osiągnąć nawet w warunkach suchych, umieszczenie kultury w szklarniach. Niektórzy ogrodnicy sadzić odmian pomidorów w donicach i wazonach. Wielkie owoce krzewu. Roślina ta jest bardzo wymagający na światło, więc sadzić ją w zacienionych obszarach nie jest zalecane. Aby zmaksymalizować wzrost owoców, doświadczeni ogrodnicy zalecane cięcia pasierbów. Idealnie, w buszu powinny być tylko trzy główne gałęzie. Przy właściwej pielęgnacji upraw mogą być zbierane do połowy września. Owoce są przechowywane dobrze i niedojrzałe pomidory dojrzewają doskonale. Wystarczy trochę wysiłku – i będziesz miał dobry wynik.