637 Shares 4032 views

Sieci sklepów "The Messenger": raty. Warunki rejestracji

Dzisiaj rynku inteligentnych telefonów (zarówno w świecie iw naszym kraju) jest w bardzo aktywnym stanie. Każdego roku dziesiątki największych producentów urządzeń elektronicznych produkować tysiące nowych telefonów. Wielu z nich natychmiast wykupione przez aktywnych marketingowych oraz nowoczesnych rozwiązań stosowanych w procesie rozwoju.


Istotną rolę w zwiększeniu wolumenu sprzedaży gadżetów mobilnych Play i salonach komunikacyjnych. Posiadają specjalną politykę zmierzającą do czegoś zbliżyć się do klienta, aby zaproponować mu najlepsze usługi, w rezultacie – przekonać go, aby dokonać zakupu.

Jeden z najbardziej doświadczonych w dziedzinie handlu detalicznego mobilnego można nazwać sieć salonów „The Messenger”. Rata dla każdego modelu, wsparcie akcji kredytowej, pomoc w wyborze i wiele innych usług są dostępne dla każdego klienta. Doskonała obsługa, wykwalifikowany personel i elastyczne warunki sprawiają, że można mówić o stałym rozwoju sieci i jej podejścia do stanowisk kierowniczych.

O firmie

Przede wszystkim chciałbym podać kilka informacji o tym, co jest sklep „The Messenger”. Rata i inne opcjonalne funkcje zostaną omówione w tekście artykułu, a które odnoszą się bezpośrednio do firmy zarządzającej sklepu, to powstała w 2002 roku. Jak pamiętamy, to wydarzyło się w przededniu bardzo „mobilnym boom” kiedy zaczęli coraz częściej kupować zarówno drogie i „wypchane” zdolności i proste, dostępne dla swojego modelu cenowym. Ze względu na okres wielu przedsiębiorstw handlowych prowadzących działalność w tym obszarze znacznie się udało.

Jak widzimy dzisiaj, „The Messenger” (rata, warunki i koszty, niezbędne dokumenty, terminy – wszystko to zostanie opisane bardziej szczegółowo w kolejnych rozdziałach niniejszego artykułu) jest największym detalistą. Z jego sieci salonie możemy o tym mówić, jeśli nie wyłącznie, to wyraźnie dominującą pozycję w porównaniu z innymi firmami.

kategorie produktów

Początkowo sklep, który możemy napisać artykuł, prowadzi sprzedaż telefonów komórkowych. Oczywiście, jeśli były one przedstawiane zupełnie inny model, inny od tych, które mamy teraz. W następstwie telefonów w katalogu firmy zaczęły się pojawiać nowe komponenty i były jednymi z pierwszych akcesoriów. Przypadki, niektóre linki, baterie i więcej na telefonie, można znaleźć tutaj.

Dzisiaj Katalog prezentuje dziesięć kolumn towarów sprzedawanych przez „The Messenger”. Rata, oczywiście, nie jest dostępna dla każdego z nich, ale kredyt może kupić dowolną pozycję. Oto, na przykład, można znaleźć więcej i tabletki, drukarek, urządzeń samochodowych, routery, komputery, i więcej.

sprzedaż telefonów

Jednak, mimo wszystko, telefony w ratach „podłączony” do zakupu najbardziej. Sprzedam nową maszynę lub uzyskać taką samą jakość usług każdy klient może tu, który przemawia do sklepu. W ogóle, organizacja jest skonfigurowany tak, że kupujący może wykorzystać jako źródło informacji dla zamawiania online i odwiedzić prawdziwy sklep i wybrać produkt będący przedmiotem zainteresowania do niego osobiście. usługi wspierające (w tym oferty sklepu „The Messenger” rata) może być również podłączony do żadnej z tych dwóch sposobów.

Sklep internetowy

Krótko opisać cechy i zakup sprzętu do strony witryny i żyć. Tak, zakupy online, firma uruchomiła aby zatrzymać się w dość konkurencyjnym rynku i „zbierać” część ruchu internetowego, zdobywania nowych klientów. Bez takiej spółki z zasobów internetowych po prostu nie może konkurować z innymi sprzedawców oferujących sprzęt do klienta. Ceny tutaj są takie same jak w realnych sklepach, tylko formą zakupu jest znacznie inna. Użytkownik musi utworzyć analog „konta osobistego”, w którym ma wypełnić swoje dane kontaktowe i określić sposób dostawy i płatności.

komunikacja urody

Co do rzeczywistych sklepów, cała procedura jest nieco prostsza. Odebrać towar bezpośrednio do klienta można tutaj natychmiast po dokonaniu płatności. Można również dokonać ostatecznej jak za pomocą gotówki lub karty kredytowej za pomocą obliczeń.

Wewnątrz można od razu wziąć jesteś zainteresowany Smartphone w ratach. W „The Messenger” nieprzerwanie działać kilka ciekawych ofert i promocji, które mogą pomóc zaoszczędzić dobro, a nawet dostać jakieś bonusy.

akcji

Zobacz wszystkie działania w tym czasie oferty komórkowe mogą być w odpowiedniej zakładce na stronie internetowej spółki. Na przykład w chwili pisania tego tekstu, nie zostały zaproponowane: rabat w wysokości 30% na nowy smartphone (jeśli zamówiono go wraz z akcesoriami); korzystny kredyt, zgodnie z warunkami, o których użytkownik musi zapłacić pewien czas po otrzymaniu aparatu; okazja, aby dostać tysiąc rubli na koncie bonusowym wydać na następny zakup; a także działania mające na celu nieograniczony mobilnego Internetu za jedyne 1 rubla na określony okres.

Oczywiście, działania te nie zawsze są, a wkrótce zostaną one zastąpione przez inne, jeszcze z nich zawsze można uzyskać dodatkowe korzyści, więc najlepiej jest, aby nie zaniedbywać takich propozycji.

kredyty

Jako przykład, chciałbym zwrócić uwagę na udział kredytów telefonów komórkowych. Działa od 1 kwietnia 2016 roku, organizowany jest przez „The Messenger” i „Renaissance” banku partnerskiego sieci. Aby wziąć udział w akcji, należy najpierw zakupić jeden z telefonów komórkowych, przedstawione w specjalnym liście na oficjalnej stronie internetowej. On, nawiasem mówiąc, zawiera parę kilkudziesięciu najbardziej popularnych modeli LG, Microsoft, Sony Ericsson i innych urządzeń o różnej cenie. Jeżeli kupujący przygotowuje zamówienie, sklep daje mu nadpłat kredytu bez dodatkowych okres 10 miesięcy.

Pożyczka ta w istocie takie same zorganizowane przez salonie "The Messenger", rat w telefonie. Po tym wszystkim, zainteresowanie sytuacją dowolnego konwencjonalnego kredytowania, są nieobecne.

Dodatkowo, działanie to ma wiele pozytywnych cech: minimalny zestaw dokumentów podczas procesu zamawiania (wystarczy tylko paszport, zaświadczenie o dochodach i kodu identyfikacyjnego); szybka decyzja w sprawie wniosku (15 minut); brak pierwszej wypłaty kredytu, a „zero” stopy procentowe. Jedynym negatywnym – ograniczona liczba modeli. Na przykład, jeśli chcesz kupić w kabinie, „The Messenger” iPhone 6 w ratach, to nie uda, ponieważ technologia Apple nie ma na tej liście.

płatność ratalna

Osobno, możliwe jest również, aby telefon i zapłacić swoją część kosztów. Do wydawania pożyczkę w tym samym czasie na taki sprzęt nie jest konieczne. W ten sposób każdy może nawet kupić „iPhone” w ratach bez odsetek.

„The Messenger”, wymaga jednak nieco inny zestaw dokumentów z takich klientów. Do tego trzeba zrobić: paszport, zaświadczenie o dochodach, zaświadczenie potwierdzające obecność co najmniej 3 miesiące raz w tym samym miejscu. W takim przypadku, jeśli jesteś samozatrudniony, – płatność w wysokości 50% kosztów w telefonie jako zaliczkę. Należy wykonać jedną wyjaśnień – ta oferta jest ważna tylko w salonach sieci „The Messenger” (Mińsk). raty, zatem można uzyskać tylko przez obywateli Republiki Białoruś.

Jak aplikować?

Jak pokazuje praktyka, a także opinie klientów, trudności zorganizować kredyt, co do zasady, nie powstaje. Zwłaszcza, że użytkownik otrzymuje kilka opcji, jak na zamówienie, do wyboru. Po pierwsze – jest to osobisty apel do salonu. Może to być dowolny sklep internetowy na terytorium Białorusi. Pracownicy firmy daje specjalny kwestionariusz. Wypełniając go, będzie można kupić, na przykład, sieć „The Messenger” 5S iPhone w ratach. Oczywiście, może to być dowolny inny model urządzenia.

Druga opcja – jest dostarczanie profile online. Tworzą konieczne jest, aby pobrać na oficjalnej stronie internetowej, dalsze informacje powinny zostać zakończone, a następnie – aby dołączyć do wiadomości e-mail zeskanowanych stron paszportu. Ponadto, oczywiście, trzeba określić, telefon komórkowy, aby się skontaktować z operatorem i powiedział zamówienie.

Trzecim sposobem, aby uzyskać towarów w taki sposób – to tylko odwołanie się do „gorącej linii” lub telefonicznie dana salonie. W tym przypadku, wszystko jest bardzo proste: musisz osobno przesłać zeskanowany wersję stronach paszportu, aby wyjaśnić szczegóły zamówienia i czekać aż zostanie wysłane potwierdzenie.

Opinie na raty

W celu lepszego zrozumienia, jak faktycznie ułożone w kształt towaru partiami, badaliśmy zalecenia pozostawione przez kupującego na różnych forach i stronach internetowych. Ta informacja jak obiektywnie odzwierciedla rzeczywistego stanu rzeczy: jak korzystne raty, czy to wykonać i tak dalej.

Po przeanalizowaniu sytuacji, pisał o klientów, możemy powiedzieć, że z raty w „The Messenger” (jak zapewne w wielu innych sklepów tego formatu) nie jest tak proste i gładkie jak wydawało się na początku. W rzeczywistości, klient musi dokonać płatności dodatkowych, sklep i bank pod każdym względem „maska” je aż do ostatniej chwili. Na przykład, jednym z nich jest ubezpieczenie. On jest prawie nigdy nie wskazywały, że wprowadzają w błąd użytkowników, ale w rzeczywistości jest to dodatkowo 300 rubli nadpłaty.

Ponadto, Komisja może ubiegać się o płatności w ratach. Jak stwierdzono w przeglądzie, ze ludzie strzelają do 50 rubli za każdą dodatkową płatność.

Tak więc, podczas dokonywania płatności w ratach przez okres 6 miesięcy, na przykład, osoba musiała zapłacić premię w wysokości 600 rubli od kosztów urządzenia. Powstaje pytanie: co jest bardziej opłacalne rata tego kredytu?

Znajdź sklep

Jednak, jak wspomniano przez inne opinie klientów, więc nieistotne nadpłaty warto, aby móc korzystać z urządzenia i nie zrobić wszystko jego wartość natychmiast. To może tłumaczyć fakt, że wiele osób nadal kupić telefony w ratach. Należy jednak mieć na uwadze, że kwota nadpłaty będzie się różnić w zależności od tego, ile jest sam telefon. Na przykład, jeśli chcesz kupić iPhone 6S w „The Messenger”, a następnie 600 rubli nadpłaty nie powinien spodziewać. To będzie o wiele więcej, bo wyższy i cena urządzenia. Dlatego wszystko, co jest w dużej mierze zależy od systemu klasy, jego cechy i ryzyko ponoszone przez sklep.