208 Shares 1715 views

Nadmorska (Abchazja): wypoczynek dla turystów

Przez dziesięciolecia Uwagę turystów przyciąga do miejscowości Primorsku. Abchazja – miejsce jego lokalizacji. Unikalne źródła siarkowe i gojenie glina dostarczyły ten mały statusu wsi jako jeden z najlepszych uzdrowisk jakości na Kaukazie.


Morskie, Tskuara lub jak miejscowi nazywają go w swoim języku, ma wszystkie cechy uzdrowiska pierwszej klasy: morze lustro jasne, czyste i nie zatłoczone plaże Morza Czarnego, góry i piękne krajobrazy. Wszystko to jest dostępne dla zwiedzających za bardzo niewielką cenę. Tours, specjalne programy na rzecz poprawy zdrowia i zgiełku miasta przynajmniej nowoczesnej metropolii – jest wzór, który można opisać w Primorsku rozliczenia w Abchazji.

Nadmorska lub Tskuara

We wsi można znaleźć na mapie, jeśli spojrzeć w dzielnicy Gudauta Abchazji. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie Nowego Atosa – łącznie siedem kilometrów. Nazwa wsi zmieniał się w czasie. Dzisiaj, na przykład, oficjalna nazwa to Tskuara to bardziej wygodne dla odwiedzających Gruzji i Abchazji, ale nie dla rosyjskich turystów. W tym ostatnim przypadku jest bardziej przyzwyczajeni do starej nazwy radzieckiego, który był od wsi od 1925 do 1948 – Primorsku.

Abchazja, w porównaniu z innymi krajami (Turcja i Egipt, w szczególności) nie bardzo popularnym kurorcie. Dlatego rosyjskich turystów dostać nie jest tu bardzo często, ale nadal są główną częścią zwiedzających.

Gdzie idziemy?

Nadmorska (Abchazja) – to mała wioska. Ostatnia poważna spis ludności przeprowadzono w tych częściach w 2011 roku, który jest stosunkowo nowe. Następnie dane dotyczące liczby osób mieszkających w Primorsko Patrz rysunek w 1384 mieszkańców. Jednak większość z nich w ten czy inny sposób związane z główną działalnością w miejscowości – szpital usług na wybrzeżu i potencjalnych turystów.

Osada rozciąga się wzdłuż Morza Czarnego. Na jego terenie znajduje się wiele źródeł siarki i borowiny. Większość z nich przedstawia powierzchnię dopiero w połowie XX wieku. Tylko jedno źródło przyznano prześwit pod reżimem sowieckim. Mały szpital w jego miejsce znajduje się w bardzo korzystnym miejscu, bardzo blisko – rzeka i wodospad. Instytucja ta jest uważana za otwarty dla każdego, kto chce przejść zabiegi lecznicze. Dlatego zapraszamy wszystkich do załatać zdrowie i nabrać sił przed turystyka w szpitalu.

Wanny siarkowodór

Co ma do zaoferowania swoim gościom odpoczynek w Seaside? Abchazja ma unikalne środowisko geologiczne, tak że siarkowodór woda – główną zaletą Primorsky – pomogą spędzić wyjątkowe wakacje. Woda ta jest popularnie nazywany „na żywo”. I to porównanie jest używany dla dobrego powodu: specjalny kurs dziesięciu siarkowodoru kąpiele lecznicze choć nie można nazwać lekarstwo, panaceum, ale jakościowo podnieść poziom samoświadomości, On pomoże na pewno.

„Live” kąpieli przez 15 minut dziennie, aby pomóc w przypadku problemów z układu krążenia i układu nerwowego, układu pokarmowego, układu mięśniowo-szkieletowego, skóry. Otyłość, bezsenność, choroby popromiennej – także na listy chorób, które przyczyniają się do pokonania kąpieli siarkowodoru. Nic dziwnego, to klinika była bardzo popularna w czasach sowieckich.

Co zrobić tutaj, oprócz odbierania „prawdziwe” wannę?

Oczywiście, tylko kąpiele siarkowodór nie ogranicza się do reszty w miejscowości Primorsku (Abchazja). Opinie są pełne wspaniałych opisów wycieczki, wycieczki do pobliskich atrakcji. Dosłownie na wyciągnięcie ręki – to czyste morze z minimum turystów na plażach, a sezon czynny jest od połowy wiosny do października.

Goście mogą korzystać, a nie daleko od wioski słyną prawosławna kapliczka z Kaukazu – tylko dziesięć minut jazdy oddziela cię od jaskini New Athos Klasztor Nowy Atos Iberyjskiego góry i komórki Szymon Zelota. Osoby zainteresowane prawosławnych i będzie szczególnie interesujący do odwiedzenia tych miejsc. Poza tym, sądząc po opiniach gości, masz na góry, morze i czyste powietrze. Idź na morze lub na przykład w Soczi – to osobisty wybór. Jednak, jeśli się go na rzecz Abchazji, będzie się nie tylko jakość usług medycyny pracy i odpoczynku, ale także przyjemność dziewiczy charakter.