682 Shares 4601 views

Niezastąpiony krem pod oczy

Kobieta zawsze stara się wyglądać dobrze i nigdy nie będzie żałować pieniędzy, nie, nie na nową torebkę lub buty i dobry krem wokół oczu. Jeśli wiele kobiet może umiejętnie korzystając ubrania, aby ukryć swoje wady i wyrafinowane przedstawienie korzyści, nawet profesjonalny make-up nie może ukryć zmarszczki wokół oczu.

Oczywiście, nowoczesne kosmetyki i różne środki maskujące ukryć jak najwięcej „ścieżki” czasu na twarzy, ale co byłoby bardziej poprawne, jeśli dbać o to przed pojawieniem się zmarszczek i prawidłowo dbać o skórę.

Faktem jest, że wiele kobiet uważa, że zakup krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu jest konieczne tylko wtedy, gdy pojawiły się już te same zmarszczki, ale ta opinia jest całkowicie błędne. Ponadto, nawet przy pomocy kremów nawilżających i odżywczych, można przedłużyć młodość twarzy. Na przykład, lekki krem na tekstury Garnier «Uroda Diet” jest idealnym miejscem zarówno dla opiekuna i oznacza pod makijaż.

Niektóre kremy kosmetyczne seria przeznaczona nawet dla młodych dam, ponieważ w wieku szesnastu lat, ale jest to związane z obecnością trądziku i wyprysków na skórze młodych dziewcząt w ich nastolatków. Więc Meitan kosmetyki firma wydała całą linię kosmetyków o nazwie Lu Cha, która koncentruje się na najmłodszych konsumentów i posiada szereg narzędzi, które są specjalnie zaprojektowane do czynienia z wysypki i zapalenia skóry.

Należy zauważyć, że kremy nawilżające i pielęgnacyjne tylko poprawić stan skóry, które nie mogą poradzić sobie z trudnymi warunkami środowiskowymi (zimno, wiatr, słońce, itd.) i banalne zmęczenie.

Pierwszy słaby punkt w obliczu każdej kobiety są jej oczy, ponieważ stanowią one codziennie setki emocji (śmiech, łzy, radość, smutek, itd.). Z czasem te ulotne zmarszczki na oczy zamieniają się w drobne linie, które przynoszą pierwsze kłopoty każda dziewczyna.

Jest to całkowicie błędne użycie zwykły krem do twarzy, jak krem wokół oczu, ponieważ skóra w tym obszarze jest znacznie lżejszy i cieńszy. Każdego dnia tysiące razy mrugamy schurimsya i, jak wynika z obszaru wokół oczu jest narażona na starzenie się szybciej niż skóra na twarzy.

Skóra w regionie włosów, nie jest zaskoczeniem, ponieważ istnieje niewiele gruczołów łojowych i potowych, więc w młodym wieku, można wybrać krem wokół oczu. Zazwyczaj konsystencja produktu jest bardzo lekki, często przedstawiane w postaci żelu lub lekkiej emulsji, to pozwala nam nie obciążać delikatnej skóry powiek. Doskonała oznacza wiele kobiet Nivea Cream „Piękna skóra”.

Zastosuj krem musi być lekki pat z ręki w lewo. Najlepiej jest zrobić tę procedurę rano i wieczorem.

Eksperci zalecają stosowanie diety lub balsam ze współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej, ponieważ nic nie starzeje skóry jak ekspozycji na promienie UV. W jasnym słońcu powinni nosić okulary, po pierwsze, to jest stylowe i piękne, ale co najważniejsze, będzie chronić oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym efektów, a po drugie, eliminuje konieczność zeza w jasnym słońcu.

Należy również wziąć z reguły dokładnie zmyć makijaż przed pójściem do łóżka, a skóra wokół oczu najlepiej jest użyć specjalnego usuwania makijażu. W każdym razie, nie trzeba trzeć oczu trudne, ponieważ tak rozciągnięta skóra powiek, a to prowadzi do powstawania zmarszczek.

Jeśli kobieta robi makijaż rano, ważne jest, aby pamiętać, że krem do oczu jest stosowany co najmniej 30 minut przed malowaniem zawsze. Ponadto istnieją specjalne środki przeznaczone dla tej dziedzinie, więc nie jest to zalecane, aby użyć fundament dla twarzy, jako środek do ukrycia cienie i obrzęki wokół oczu.

Aby wybrać najlepszy krem pod oczy powinien dokładnie przestudiować skład, napisane na opakowaniu. Byłoby lepiej, jeśli zawiera witaminy i naturalne składniki, i jest wybrany z serii, która jest wykorzystywana do całej twarzy. Pamiętajmy, że właściwe przechowywanie kremu pomoże Ci zachować jakość przez cały czas korzystać. Doskonała oznacza wiele kobiet uważa krem wokół oczu L`Oreal «Collagen Wrinkle Filler”, które aktywnie walczą z «ślady» czasu w przód.