575 Shares 6864 views

Gilgal Joseph: tatuaże w pamięci

Współczesne życie jest dość różnorodny, a kino musieli dostosować się do realiów niego. Dlatego dzisiejsi bohaterowie już dawno przestała być tylko pozytywne. Na jednym z nich zostaną omówione w tym artykule, a mianowicie, angielski aktor Joseph Gilgane.

życiorys

9 marca 1984 w małym hrabstwie Lankshir urodziła Józefa. Od dzieciństwa, nie było całkiem normalne dziecko odkąd zdiagnozowano dysleksję i nadpobudliwość. Ale to był lekarz poradził rodzicom wysłanie chłopca w teatrze dramatycznym, a w wieku 8 lat w rzeczywistości rozpoczął tworzenie Gilgal jako aktor.

Gilgal jak Józef i jego tatuaże

W ciągu 10 lat, chłopiec dostał swoją pierwszą główną rolę w projekcie telewizyjnym „Coronation Street” i pozostał na wystawie przez trzy lata. W tym czasie nikt nie mógł sobie wyobrazić, że w krótkim czasie Dzhozef Gilgan, tatuaże i życie gejów są nierozłączne pojęcia.

Tymczasem Józef zaczyna studiować w college'u, aby uzyskać wykształconych projektant mody. Jednak wkrótce zdaje sobie sprawę, że to nie jest dokładnie to, czego chce od życia, i rezygnują ze szkoły.

„This is England” pełny powrót na arenę aktorskiej odbywa się w roku 2006 z rolą skinheadów Woody w brytyjskim filmie. Później, w kontynuacji tego, producenci nawet nie brać pod uwagę innych podmiotów, gdyż Gilgal Joseph, tatuaże, a jego rufa wygląd idealnie nadaje się do roli skinheadów. W dowód wdzięczności za rolę odziedziczonej Gilgal zrobiłem tatuaż z nazwiskami reżysera i producenta filmu. Projekty specjalnie dla tego Joseph zgodził się wypełnić w rękach nielicznych postaci, które charakteryzuje swojego bohatera.

Ale w maju 2011 roku aktor został zaproszony do obsady serialu „Bad”, i jest to rola doprowadziła go na nowy poziom poprzez bardzo popularny wśród młodych ludzi. Podczas kręcenia serialu Józef wpadł na pomysł, aby zrobić sobie tatuaż z numerami seryjnymi na kolegów fotografowania.

Seria opowiada o grupie facetów, którzy otrzymali kary za ich nielegalne działania w społeczeństwie. I jest do tej roli złego faceta Gilgal Joseph, tatuaże, a raczej miłość aktora dla nich okazało się być właśnie to, czego potrzebowaliśmy. Jego pojawienie się w serialu aktora wizażystów ułatwić życie, ponieważ nie trzeba wydawać zbyt dużo czasu w postać Józefa z dekoracji ciała, który przypominał tatuaż.

Gilgal Joseph, tatuaże i ich znaczenie

Rysunki na ciele aktora ma konkretną wartość, i zawsze mieć jakiś sens. Na przykład, klatki piersiowej Gilgal wybite numery, które mają numer seryjny swojej postaci w serii. Ponadto, nie było miejsce dla słów oznaczających rodzime dla swojego ludu – tatuaż z napisem „mama”, „tata” i „ukochanej babci” mogą być również widoczne na ciele aktora. Ponadto, na przedramieniu on wyświetlany Zapalniczka Zippo. Ten tatuaż zrobił na cześć swego ukochanego ojca.

Sam Gilgal Józef mówi, tatuaże mają szczególny urok i elegancję dla niego i dlatego jakiekolwiek znaczące wydarzenie w życiu znajdzie się miejsce na swoim ciele w celu utrwalenia pamięci o nim.