122 Shares 7770 views

Jak wybrać odpowiedni z życzeniami kolegom

Serwis na miejscu, jak każdy wie, spędzamy dużo czasu. Ludzie nie są robotami. One komunikować, przepojony współczucia dla siebie. Pracują razem i zorganizować święta. I tu przychodzi jeden z nich. Ale jak wybrać powitanie kolegów? Stemple wywołują nudę, oryginalne mogą być wykrywane prawidłowo. Pomyślmy o tym, gdzie jest złoty środek.


Co jest ważniejsze: szczerość i chęć wyróżniać?

To pytanie będzie musiał odpowiedzieć każdemu, kto szuka powitanie kolegów. Po tym wszystkim, co mówi ten człowiek? Konieczne jest, aby powiedzieć te słowa wszyscy słyszeli, pamiętał, omówione i odpowiedzi. Jest to doskonały pragnienie. Ale to jest ukryty mały pułapki, w których wiele upadku. Zyczenia koledzy powinna opierać się na ich interesy. Zostaw swój własny tekst do szlifowania. Oznacza to, że trzeba najpierw zrozumieć, co będzie miło swoich pracowników.

Rozpocznij z życzeniami powodzenia dla wspólnej sprawy. Zgadzam się, to jest wszystko, co chcesz. Wtedy powiedzieć o zdrowie. Jest to dla każdej pracy, a potrzebne jest szczęście. Wspomnieć o zdolności do efektywnego wykorzystania w weekendy i święta, życie osobiste ludzi. Po tym wszystkim, przebywają w służbie nieuchronnie odejście od bliskich. Z tego, wiele z nich niewygodne.

Inne znaczenie należy umieścić w gratulacjami na jego kolegi urodziny. Jest to konieczne, aby bardziej osobiste. Musisz zgodzić się, miło wyobrazić sobie sukces produkcji, ale jest lepiej, jeśli chcą uzyskać z tej części zdarzeń dywidend.

zwroty szlifowane

Kiedy rozpowszechnianie tekstu głównego, przejdź do „nałożenia osobowości.” Chcesz to był żywy i niezapomniany? Należy pokazać indywidualność. Ona jest w obrazach i słowach.

Gratulacje koledzy powinny być sformułowane za pomocą terminów i zwrotów, które są znane i sympatycznych ludzi. Na przykład, można powiedzieć, „Życzę dobrego zdrowia.” Parafrazując: „Niech lekarze kiedykolwiek znudzi was w swoich biurach pracy!”. Sens jest taki sam, ale to brzmi inaczej. Takie jest przesłanie indywidualności. Muszę pracować nad tekstem, aby to jasne i niepowtarzalny. I, oczywiście, wskazane jest, aby ćwiczyć.

Obserwując jak głowice czy organizatorzy mówią ich mowę, ludzie myślą, że ta sprawa jest prosta. Nieporozumieniem. Mówić pięknie, unikając banały lub wulgaryzmów, wymaga stałej praktyki. To jak uczą się czytać i pisać. Im więcej ćwiczeń nosi dziecko, tym lepiej dostaje. Pozdrowienia jest jednym z rodzajów wystąpień publicznych. Należy przygotować i przećwiczyć.

Gratulacje koleżanki

Takt, pielęgnacja i uprzejmości są szczególnie ważne, gdy mowa jest skierowana do płci pięknej. Wyrzuć wszystkie myśli o emancypacji. W wakacje kobieta chce usłyszeć tylko przyjemne. I dostrzec i analizować swoje słowa będą starannie i skrupulatnie. Broń Boże zranić jej niewygodne obroty lub metaforą. Później żałować.

okolicznościowe urodziny koleżanki komponować ostrożnie. W razie wątpliwości co do adekwatności postrzegania jego słów, a następnie uzhmite tekst, wyrzucając go z krytycznych momentach. Na przykład: „Życzymy urodziny dziewczyna sukces, miłość, zdrowie, słodkie łzy śmiechu. Stabilność stanu cywilnego, tak aby cały świat był na nogach, a nie tylko w dniu urodzin!”. Zrozumiałe jest, że słowa wybuchu nie warto mówić pani niedawno przeszedł rozwód. Obrażony samo.

Gratulacje kolega

Czy uważasz, że synowie Adama nie są tak wybredni? Jest bardzo wątpliwe. Mężczyźni mają tendencję do dbać o swój wizerunek. Dlatego też o to, że są one wypowiedziane w zespole. Ale gratulacje możliwe, a nawet konieczne, aby utkać coś ostrego mało. Takie przejście położy silny macho, nie zwracają uwagi na krytykę. Ale należy to zrobić mądrze. Przykład: „Urodziny chcą iść nieznaną drogę. Do tylnego skrzydła dorastał, był nieznany mu spokój. Wokół wszystkich konkurentów, wykorzystując chwile subtelności. Kapitaliści nie zawiedzie, to niech będzie kariera wystartowała do przodu! Denzhischi życzymy ogromne, niedyskretne realizacji zamówień sny. Kocham najpiękniejszych nimf, wino, sukces, wakacje na brzegach morza!”.

I ostatni. Wszelkie powitanie chcesz kierować interesy danej osoby. Jeśli jest on droższy do rodzinnego ogniska, nie jest wiele warte podróży do odległej homebody i przygody. Nie rozumiem, wiesz. Powodzenia.