331 Shares 8839 views

Jak usunąć wyskakujące okienka i reklamy

Jedną z najbardziej irytujących zjawisk w naszym życiu jest chyba dominacja reklamy. Broszury i banery umieszczone są wszędzie, czy wagony metra, podziemne przejścia dla pieszych, lub z boku ziemi transportu publicznego. Nie wspominając już o ogromnych plakatów na fasadach budynków i okien sklepowych, Pestryaev jasny monety. Ale to nie wystarczy: na ulicy, w drodze do pracy, stale i tam, nadawany jest na atrakcyjność marki.

Światowa sieć nie uciekł ten smutny los, stając się potężnym narzędziem do promowania marki. Więc uniknąć reklamy jest mało prawdopodobne, i tam. Na szczęście Internet jest o wiele więcej możliwości, aby chronić się przed nią, przynajmniej częściowo, niż, na przykład, podczas oglądania telewizji. Prędzej czy później, niemal wszyscy użytkownicy zaczynają szukać odpowiedzi na pytanie, jak usunąć wyskakujące okienka. Zadanie to nie jest tak, nierozpuszczalny, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Dlatego pożądane jest, aby blokować wyskakujące okienka i reklamy

Istnieje wiele powodów przemawia za pozbycie się reklam, uporczywie występuje podczas wizyty w różnych miejscach. Po pierwsze, jego brak może znacznie zaoszczędzić czas na surfowanie po Internecie. Rzeczywiście, w tym przypadku użytkownik nie musi systematycznie zamknąć jedno okienko wyskakujące po drugim, by w końcu dostać się do zawartości strony. Tak, a poruszanie się po stronie jest szybsza, osoba udaje się uzyskać więcej informacji i przełączyć się na nowych kartach.

Po drugie, krzykliwe banery są często wykorzystywane powodując kolory, napis, animacje, i mogą towarzyszyć ponadto głośnej muzyki. Ten ostatni jest czasem przerażające, zwłaszcza jeśli nie jest nagły, po długim milczeniu w kolumnach. I w większości przypadków jest to dokładnie to, co się dzieje. Nikt nie spodziewa się, że po otwarciu strony docelowej na ekranie pojawi się coś innego. Również niedawno stała się popularna reklama automatycznie wyzwala cały film w dodatkowym oknie.

Między innymi, nie powinniśmy zapominać, że pop-upy mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa komputera. Nawet jeśli za każdym razem starannie stara się krzyż, który byłby zamknięte okno, starając się nie do pominięcia, prędzej czy później to nastąpi. To samo dzieje się, jeśli starają się ignorować reklamy. Zaledwie jeden nieudanych kliknięć myszką – i teraz otwiera nową kartę lub stronę. Stamtąd losowo może rozpocząć pobieranie szkodliwego oprogramowania, w prostych słowach – wirusa.

Dlatego każdy fan korzystać z Internetu musi wiedzieć, jak usunąć wyskakujące okienka i reklamy. Ten problem jest bardzo istotne dzisiaj, ale ponieważ ludzie stale poszukują nowych sposobów utylizacji. W szczególności, możemy wyróżnić dwa dość skuteczny sposób rozwiązania problemu.

Jak mogę usunąć wyskakujące okienko z pomocą specjalnych programów

Media od dawna istniała możliwość blokowania większość hype. Większość z nich działa w tle, niewidoczny dla użytkownika i praktycznie żadna część niego. Należą AdGuard, Gacek, wyskakujących okienek, Ad Muncher i korek popup. Płatne programy są uważane za zapewniające wysoki poziom ochrony, ale za darmo rozprowadzany za darmo, a znaleźć je w internecie nie ma trudności. Ze względu na podobieństwo niektórych funkcji, nie ma potrzeby, aby rozważyć każdy wniosek indywidualnie. Dość gadania o tym na przykładzie najnowszych narzędzi.

Procedura instalacji

Popup korek odnosi się do bezpłatnego programu do znalezienia i można go pobrać bardzo szybko. Pomimo angielskiej interfejs, praca jest również proste i łatwe z nią. Po zainstalowaniu, można bezpiecznie przyjąć określone ustawienia domyślne i kliknij przycisk „Dalej” w oknie instalatora. Jedyne pytanie, które może powodować wątpliwości wśród użytkowników – ta oferta podaj swój adres e-mail.

Nie bój takiego programu zainteresowania e-mail. Ta informacja pozwoli jedynie okresowo otrzymywać wiadomości od deweloperów, i zwrócić się do nich o pomoc techniczną. Jednak ten krok jest dopuszczalne, aby przejść przez wciśnięcie dołu „next”. Szczególnie dlatego, że wszystkie litery zostanie wysłany w języku angielskim. Ludzie, którzy mają słabą znajomością obcych terminów technicznych, trudno byłoby zrozumieć, co one oznaczają.

Po zakończeniu instalacji, w obszarze powiadomień (w prawym dolnym rogu „Start”) pojawi się ikona programu. To wygląda jak obraz dłoni. Z tego punktu narzędzie zostanie uruchomione w systemie i chronić komputer przed agresywną reklamą.

Jak mogę usunąć przeglądarkę pop-up window Środki

W każdej znanej przeglądarki, czy Internet Explorer, Mozilla Firefox i Opera, ma własne, wbudowane funkcje bezpieczeństwa. I nie są zobowiązane do znaleźć dodatki, które pozwalają blokować reklamy. W Mozilli, jest to funkcja Adblock Plus – wszechstronny program, z bardzo wysokim poziomem ochrony i elastycznych ustawień.

Można go pobrać na oficjalnej stronie Mozilli. Po instalacji, trzeba to główne funkcje ochronne. Jeśli w pewnym momencie trzeba będzie wyłączyć Dodatkowo można wykonać tę czynność poprzez ustawienie (na przykład kliknij prawym przyciskiem myszy w zakładce Otwórz, a następnie wybierz dolną linię w menu, które zostanie otwarte).