546 Shares 1569 views

Błąd "0" do "Tricolor TV" – co zrobić, jak to naprawić?

specjaliści obsługi klienta „Tricolor TV” najczęściej zadawane pytania związane z faktem, że odbiór kanałów telewizyjnych i radiowych jest nieobecny, a na ekranie telewizora pojawi się komunikat „Brak dostępu”, „szyfrowany kanał”, „błąd” 0 „lub” Brak sygnału " ,


Błąd "0" do "Tricolor TV"

Co należy zrobić, jeśli ekran telewizora pojawiła się wiadomość?

Najczęściej pojawia się błąd „0”, gdy znika dostęp do widoku kanałów. Zdarza się to najczęściej z powodu awarii odbiornika programu. Przyczyn może być wiele, aż do spadku napięcia w sieci zasilającej.

W każdym przypadku, jeśli wystąpi błąd „0” w polu „Tricolor TV”, co robić – Eksperci doradzają. W pierwszej kolejności na chwilę odłączyć urządzenie od zasilania. Następnie włączyć go ponownie. Procedura ta trwa około pięciu minut. W przypadku korzystania z modułu dostępu warunkowego należy go usunąć, a następnie umieścić z powrotem do odbiornika.

Bardzo często, zamiast komunikatu o błędzie jest wyświetlany w postaci zakodowanej informacji „kanał” DRE „0”. niemożliwe jest, aby spojrzeć na tej zasadniczej audycji.

Więc to oznacza błąd „0” do „Tricolor TV”? Odpowiedź tkwi w przyczynach problemu. Istnieją uniwersalne sposoby rozwiązania tego problemu, które są odpowiednie dla wszystkich typów odbiorników, które sipolzuyutsya kanały mają być dostarczone przez „Tricolor TV”. Mogą one być stosowane, gdy kanały nie są wyświetlane, ale działa „InfoChannel”.

Korygowanie błędów „0”

W przypadku wykrycia błędu, „0” do „Tricolor TV”, jak to naprawić samodzielnie?

Najpierw należy sprawdzić, czy nie skończył nagle subskrypcyjnych usług pakietowych. Odbywa się to w koncie osobistym na oficjalnej stronie internetowej lub w menu samego odbiornika. Jeśli subskrypcja wygasła, może również spowodować ten błąd.

Może odbiornik nieprawidłowo zainstalowane karty dostępu, więc trzeba sprawdzić poprawność jego instalacji w odpowiedniej szczelinie odbiornika. Jeśli zamiast kart użytych moduł warunkowego dostępu, kontrole powinny być dokonywane w nim.

Jeśli karta jest włożona prawidłowo po naciśnięciu przycisku na pilocie przyciski sterowania №ID na ekranie telewizora pojawi się komunikat, aby wyświetlić swój numer.

Ponadto, w przypadku wystąpienia błędu nie będzie zbędna, aby spróbować przywrócić odbiornik do ustawień fabrycznych. Innymi słowy, aby je zresetować.

Operacja ta jest całkiem możliwe, aby to zrobić samemu. Musisz być w menu odbiornika i przejść do sekcji „Ustawienia”. Trzeba wprowadzić kod czterocyfrowy – zatrudnić cztery zera 0000. Po tym, trzeba znaleźć „Factory Reset” i wybrać linię „Usuń ustawienia”, wraz z listą kanałów. Nic niebezpiecznego w tej operacji tam po restarcie odbiornika przy użyciu Auto Channel można ponownie znaleźć. Najczęściej, to błąd nie zaniknie.

Jeśli subskrypcja jest zakończona, a jeśli kanały pakietu „single” nie zostanie zaakceptowana, możliwe jest szukanie wolnych kanałów. Zazwyczaj są one na końcu listy.

W sytuacji, gdy odbiornik został wyłączony przez dłuższy czas, też może być problem z „0” tak szybko, jak odbiornik jest włączony. Jak naprawić błąd „0” do „Tricolor TV”?

Nie wyłączaj odbiornik i utrzymać go na osiem godzin, poczekać aż zniknie błąd. Najczęściej następuje to znacznie wcześniej, po półtorej godziny. Ale to tylko w przypadku, gdy antena i odbiornik znajdują się w dobrym stanie.

Inne przyczyny błędów

Jeśli błąd pojawi się „0” do „Tricolor TV”, co, jeśli przyczyną błędu, „0” okazał się złej jakości lub niski poziom odbieranego sygnału z satelity? Lub brak kluczy aktywacyjnych. W tym przypadku, jeśli po prostu zostawić odbiornik włączony przez dłuższy czas, to nie pomoże.

Można też wysłać żądanie wsparcia lub spróbuj ustawić antenę siebie.

Należy pamiętać, że gdy spodziewane aktywacja odbiornika, konieczne jest zwrócenie się do pierwszego kanału – czyli 1ORT, ani żadnym innym. Niezależnie od tego, czy znajduje się w nim lub nie nadawania.

Jeśli usterka moduł dostępu warunkowego może również otrzymać ten błąd. Aby określić wersję zainstalowanego na potrzebę oprogramowania odbiornika poprzez naciśnięcie przycisku na pilocie, aby wejść do menu „Status”. Resume oprogramowanie może być najbardziej, gdy naprawa jest lepsze zapewnienie specjalistycznego centrum serwisowym.

W większości przypadków błąd pojawi się „0” również wtedy, gdy przeciążenie odbiornik satelitarny.

Jak rozwiązać ten problem

Mając do czynienia z pytaniem, co błąd jest „0” w polu „Tricolor TV”, należy wykonać kilka czynności, aby naprawić samemu problem:

 • Czekać na jakiś czas (zwykle 8-10 minut), a kanał jest prawdopodobne, aby rozpocząć wietrzenie na własną rękę.
 • Wykonaj restart odbiornika, wyłączając ją przez 3-5 minut, a następnie włącz go ponownie.

Więc co sytuacjach ten błąd występuje najczęściej.

To pokazuje „Brak sygnału” w telewizji

Po pierwsze, trzeba najpierw spróbować określić, który wydał tę wiadomość – telewizor lub odbiornik. Naciśnij na pilocie OK „- na korzystny wynik na ekranie powinien pojawić kanały” Tricolor TV „W przeciwnym razie wydaje się, że lista kanałów jest pusta (co oznacza błąd” 0 «do» Tricolor TV „).

Jeśli odbiornik normalnie reaguje na naciśnięcie przycisku, przyczyną błędu może być ukrywanie:

 1. W przypadku korzystania z anteny o małej średnicy (od 50 do 60 cm) i prawidłowo zainstalowana i jest słabo dostrojony sygnał może nie być widoczny ze względu na objaw wytrącania. To może być deszcz, i śnieg, nawet gęste chmury.
 2. Może stracić strojenie anteny. Na przykład, z powodu silnego wiatru lub burzy śnieżnej. będzie trzeba albo do samodzielnego poprawne instalacji anteny satelitarnej lub zadzwonić do specjalisty.

Jak założyć własną antenę

W zasadzie nic skomplikowanego konfigurowania tam. Konieczne jest jedynie, aby zmienić położenie anteny i oglądać na ekranie telewizora. Przesuń anteny powinny być stopniowo, powoli, dosłownie centymetr. Jak tylko pojawi się ikona kanał „info” – naprawić antenę.

Jeśli zadzwonisz pokazujący siłę sygnału specjalnej skali, naciśnij dwukrotnie czerwony przycisk „F1” lub „I” na pilocie zdalnego sterowania w dolnej części ekranu, po lewej stronie jest moc sygnału, a prawy – jego jakość. Kanałów wykonanych stabilnie, konieczne jest, że poziom sygnału jest nie mniejsza niż 70%.

Czasami sytuacja, w której niektóre kanały nie są wyświetlane, pojawi się komunikat informujący, że nie ma sygnału, podczas gdy inni wyglądać normalnie. Powodem tego może być to, że zastąpione transpondery – częstotliwości, w którym nadawane są kanały. Trzeba przeskanować je zarówno w trybie ręcznym lub automatycznym wyszukiwaniu.

Musimy wejść do menu i wybierz „Szukaj Kanały telewizyjne” Tricolor”. Następnie wykonać skanowanie kanałów.

może pojawić się komunikat o błędzie w przypadku awarii konwertera anteny satelitarnej. Następnie konieczne jest, aby wymieniać się konwerter.

Gdy powodem jest to, że kabel koncentryczny jest uszkodzona, wymień kabel. To może być naprawiony, ale jakość sygnału może być gorzej. Umieść podłączenie kabla może spowodować dodatkowe zakłócenia w odbiorze kanałów.

Odbiornik nie reaguje po naciśnięciu przycisku „OK”

 • Jeśli używasz GS 8306 odbiornika, często zdarza się, przypadkowego ruchu wyjść odbiornika. Fakt, że pilot po lewej stronie jego górnej części znajduje się przycisk, który przypadkowo wciśnięty powoduje zmianę wyjścia, obraz znika. Sprawdzić, które wyjście jest aktualnie aktywne, można wizualnie na wskaźniku. RCA – przedstawione Dzwony HDMI – światła w dolnej części LED.
 • Jest możliwe, że powodem jest – telewizja postawiła sobie. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy przypadkiem nie jest nieprawidłowo podłączone wejście przełączania. Musimy znaleźć pilota „Zasoby” przycisk na pilocie i nacisnąć tak, że wyjście odpowiada wybranego trybu – SCART, HDMI lub RCA.

Jeśli na ekranie odbiornika telewizyjnego nie jest jeden taki napis jako „szyfrowany kanał DRE” „Brak dostępu”, „błąd” 0”, a następnie sprawdź następujące elementy:

– Aktywne subskrypcje "Tricolor TV". Błąd „0” na drugim odbiorniku jest również sprawdzane za pośrednictwem konta osobistego na oficjalnej stronie internetowej lub w „Moje konto” odbiornika.

włączone usługi subskrypcyjne

 1. Konieczne jest, aby upewnić się, że odbiornik wykrywa „Tricolor” karty inteligentnej.
 2. Określa, czy jest to odbiornik satelitarny ID-Nr.

Odbiornik pozycja menu „Stan”

Jeżeli numer ID nie występuje, a następnie:

 • Podczas korzystania z odbiornika, używany do odbierania inteligentną kanał kart – model GS 8306, GS 9303, GS 8302, GS 8304 GS 8300N, niezbędne po wyjęciu odbiornika od sieci, należy wyjąć kartę, sprawdzić poprawność jego instalacji, włóż i włącz odbiornik w łańcuchu żywnościowym.
 • Jeśli odbiornik jest bez mapy, a to odbiorniki korzystające z MPEG2 – GS 8300 GS 8300M, najprawdopodobniej, że zepsuty moduł dostępu. Musimy skontaktować się z centrum serwisowym, gdzie naprawiany moduł.

W sytuacji, gdy numer ID jest określona i abonament nie został zakończony, a następnie:

 • Trzeba zresetować do ustawień fabrycznych, restart odbiornika, a następnie uruchomić kreatora konfiguracji i ponownie skanowanie kanałów.
 • Jeżeli odbiornik nie jest włączony dłużej niż trzy dni, trzeba ponownie dostać klucze aktywacyjne. W tym celu, przeciążenia odbiornik, to powinny być włączone na kanale „InfoChannel”, a jeśli to pokazuje, że go „Film Screening” na kanale – i wtedy zwykle dekodowane kanały siebie.

Aby nadal nie pojawia się błąd „0” do „Tricolor TV”, co zrobić, jeśli odbiornik jest nadal wyłączony, na długi czas, na przykład? Musimy ponownie aktywować klucze.

Aby zapobiec komunikat o błędzie powinien nadal czasami zostawić odbiornik podłączony, na przykład w nocy.