124 Shares 3932 views

Anna Ardova. Biografia aktorki


W 1969 roku powstała mała dziewczynka w słynnej rodziny Moskwa – Anna Ardova. Biografia przyszła aktorka nie jest hojny z jasnymi plamami, jest przywiązany do lat ciężkiej pracy na drodze do sukcesu i uznania. Jej wuj, Aleksiej Batalov, był bożyszczem kobiet w średnim wieku i był uważany za wzór prawdziwego człowieka (słowo „symbol seksu” nie wiedziałem wtedy ZSRR). Dziadek, Victor Ardov, był znany dramaturg i scenarzysta, a babka, Nina Ol'shevskaya, studiował u Stanisławskiego. Mamo, Mika Ardova, pracował w Teatrze Młodzieży, a mój ojciec Borys Ardov był reżyser i animator. Jego nazwisko było na cześć dziewczyny dziewczyna babcia, słynnej poetki Anna Achmatowa.

Anna Ardova. Biografia. dni szkolne

mama Ani za rozwiodła się z ojcem. Po poślubiła sławnych mężów medium artystycznego. Z Igor Starygin Anna nawet zaprzyjaźniliśmy, ale z reżyserem Lvom Davydovichem znaleźć wspólny język nie powiodło się. Anna była trudnym dzieckiem, badanie preferowane stoczni firmy, nauczył się palić i pić. Kiedy dziewczyna zdecydowała się wykluczyć z 9 klasy, zostało wysłane do reedukacji w regionie Wołogdy, gdzie główny pracował ciotkę. Dowiedz Anna nadal nie ma, ale czytać wszystkie klasyki, które miały w miejscowej bibliotece. W powstałej świadectwa były tylko trzy, ale dziewczyna w tym względzie nie jest szczególnie zaniepokojony. Nic więc dziwnego, że chce zostać aktorką. Rodzina przede wszystkim chciał umieścić w słowie do niej, a ona weszła do teatru tylko do 5 prób.

Anna Ardova. Biografia. nauka

Anne dostrzegł potencjał w Andrei Goncharov. Najpierw zabrał ją do swojej pracowni na GITIS, a po jej zakończeniu zaleca aspirująca aktorka w Teatrze Majakowskiego. Dla Ardov było jej miejsce, gdzie pracuje od wielu lat.

Anna Ardova. Biografia. kino

kariera w Anna przez długi czas nie rozwijać. Zadebiutowała w komedii Kozakov „Według Lopotuhinu”. Podczas studiów w GITIS działał w małych ról, ale jego praca pozostała niezadowolony i zdecydował, że była aktorką teatru. W 2000 roku, zdałem sobie sprawę, że konieczne jest, aby tak Ardova zaczęło iść na castingu i zostawiła portfel agencje aktorskie. Zacząłem działających w telenowelach. W 2004 roku grał w serialu „Only You” i dostała główną rolę w filmie „The Secret Blue Doliny”.

Biografia Anny Ardovoy. „Komedia” życie

W 2006 roku zaproponowano mu rolę w serialu „Ligi Kobiet”. Nie Ardova może otworzyć się jako jasny komediowa. Seria ta była popularna wśród publiczności, Anna zaczęła uczyć się na ulicach. On rozpoczął pracę nad nowym projektem „jeden za wszystkich”. To Ardova wykazał swoją zdolność do reinkarnacji: gra jedną z bohaterek, pokazuje około 20 obrazów.

Rodzina Anny Ardovoy

Po raz pierwszy Anna wyszła za mąż w wieku studenta Daniel Spivakovsky. Małżeństwo trwało mniej niż rok, jego żony gwałtownie się poukładać i wkrótce rozwiedli. życie osobiste aktorki zawsze był burzliwy. Z powodu wielkiej miłości Giorgi Shengelia (syn słynnego reżysera) Anna nawet opuścił teatr, ale związek zakończył się w nic, a ona wróciła. W 1996 roku aktorka po raz kolejny miał wicher romans, w którym urodziła córkę Sonię.

Jej drugi mąż był kolega z teatru Aleksander Shavrin. Od niego w 2001 roku aktorka urodziła syna, Anton. Dzieci poszedł w ślady rodziców i już zagrała w filmie.