757 Shares 9233 views

Alena Vinnitskaya: wspinaczki do gwiazd

Były wokalista legendarnego zespołu „VIA Gra”, udany piosenkarka Alena Vinnitskaya rozpoczęła karierę, gdy miała zaledwie pięć lat. Potem pisała swoje pierwsze wiersze. Teraz aktorka jest znana nie tylko w swoim ojczystym kraju, na Ukrainie, ale także daleko poza jej granicami. Alena Vinnitskaya, biografia, że zainteresowani w tej chwili tysiące fanów starał się nie tylko jako piosenkarz. Pracowała jako DJ w radiu muzyki reporter, opanował zawodu aktorki. Na szczęście, to jest czas, aby zrozumieć, co jest jej dusza przede wszystkim – i świat znalazł kolejny utalentowany artysta w twarz.


Dzieciństwo i rodzina

Alena Vinnitskaya urodził się 27 grudnia 1974 roku w rodzinie inżyniera i nauczyciela przedszkola. Ciekawostką jest fakt, że prawdziwe imię piosenkarza – Olga. Nazwaliśmy ją na cześć babci, która wyglądała po jej pierwszych miesiącach jego narodzin aż do matki po trudnym porodzie w szpitalu. ojciec dziewczyny – Wiktor Iwanowicz – nie podoba, więc nie dogadać się z matką. I wpadł do mojej córki inną nazwą, tak że zawsze dzwonił. Alena ma starszego brata, Andrzeja, który był dzieckiem do jej rzeczywistego wsparcia i ochrony.

Wiktor Iwanowicz gorliwie podnoszenie córki – nauczył się rysować, śpiewać, grać w szachy. Kiedy zauważył, że dziewczynka pisze wiersze, niektóre bardzo zadowolony – jeszcze jeden talent jest otwarta! Pisałem Alena Vinnitskaya pierwszą wojnę – z jego najważniejszych lęków dziecięcych. Następnie został zabrany muzyki i zaczęła pisać piosenki.

młodzież

Pierwszy muzyczny idol przyszłego piosenkarza był Wiktor Coj i grupa „Kino”. Pod wpływem swojej pracy, napisała swoją pierwszą piosenkę „Winter”, które przeprowadzono na balu w liceum.

W 1992 roku, Alena Vinnitskaya postanowił wprowadzić Instytutu Teatralnego, ale nie zdały egzaminu. Jeden z przyjaciół członka grupy Girl „7” zaprosił ją na próbę. Alena Na szczęście nie było żadnych ograniczeń, to co chciała! Wkrótce stała się częścią grupy muzycznej, która została zmieniona z „7” do „The Last Unicorn”. Ponadto zagrała ją bardzo ważne – był autorem muzyki i tekstów prawie wszystkich piosenek. Dzieci miały muzykę całkowicie, cały swój wolny czas, byli w garażu, gdzie spędził próby. Zaapelował do GEC przeznaczyć je do pokoju, byliśmy w szpitalach dla pacjentów, na ulicy, w przejściach. Chcieli zrobić, ale w jaki sposób promować swoją pracę, nie wiem jeszcze.

Aleja do sławy

Kilka lat istniała grupa, która zaśpiewała Alena Vinnitskaya. Wykonawca biografia zawiera informację, że w 1996 roku, to jeszcze udało mi się pójść do szkoły teatralnej.

Na otwarciu przesłuchanie poszli wraz z bratem, przygotował cały program. Alain śpiewał arię z opery „Jesus Christ – Superstar” niż pod wrażeniem komisji selekcyjnej. Tak Alena Vinnitskaya został uczniem teatru środowiska w instytucie ochrony środowiska. Alain przyszedł w grupie pop, ale błędnie zapisany w teatrze. Kiedy przyszła do dyrektora Svetlyakovu Aleksandru Aleksandrovichu, aby skorygować nieporozumienie, przekonał ją, by zatrzymać się w swojej grupie, mówiąc, że nie może sobie nawet wyobrazić, z tego co on chce dać. I miał rację – Alain zafascynowany aktorka zawód, to nawet stać się primabalerina.

Wkrótce utalentowana dziewczyna sobie sprawę, że trzeba przejść, aby zdobyć nowe szczyty – tak dostała w radiu i telewizji. Tam został zauważony i zaproszony do zespołu, który zmienił jej życie.

"VIA Gra"

W 2000 roku rozpoczął selekcję grupy nowy damskiej Konstantin Meladze nazwie „VIA Gra”. Allen dostał się do niego pierwszy. W ciągu kilku miesięcy, ona i jej producent podniósł innych uczestników, przygotowany repertuar (który również trafić utwory jej autorstwa).

We wrześniu 2000 roku pojawił się w telewizji oszałamiające Trio – grupy „VIA Gra”. Allen był częścią zespołu przez trzy lata, a potem postanowił rozpocząć karierę solową.

styl dowolny

Alena Vinnitskaya zdecydował się opuścić „Via Gra” z prostego powodu – stało się nieciekawe i nudne. Według piosenkarza, czuła, że projekt urósł. W swoim dążeniu, aby przejść wolne nurkowanie obsługiwane jej starych przyjaciół i kolegów – braci Aleksieja i Siergiej Large.

Pierwszy solowy dzieło artysty – piosenka „Zapomnijmy wszystko”, który natychmiast zajęło pozycję lidera w ukraińskich i rosyjskich wykresów. Został on następnie „Dawn”, „Oczekiwanie serca”, „koperta”, „Złota Jesień”, „Wiosna”, „Stało się” i wiele innych. Każda z kompozycji coraz trafienie.

Pierwsze dwa albumy piosenkarza produkowane Klimov Witalija, ze względu na które został udana współpraca z takimi ukraińskich grup jak Tabula Rasa, «Okean Elzy”. W maju 2004 roku, publiczność mogła cieszyć się pierwszy zbiór piosenek Alena Winnicy, który został nazwany „Świt”. Rok później ukazał się ich drugi album – „007”, a w 2007 roku, piosenkarka ma przyjemność fanów kolekcji muzyki tanecznej „Electro”.

Rok 2008 był najmniej produktywne w karierze aktorki, niż poprzednie. W grudniu ukazał się nowy album – „ZaMIKSovano. Najlepsze miksy ».

W 2010 roku Alena Vinnitskaya, którego dyskografia ma już osiem płyt solowych, podsumował wyniki twórczości ostatnich lat i powiedział fanom, że po raz kolejny planuje ich zaskoczeniu, to czas na zmianę wizerunku.

Na Ukrainie aktorka pracuje z Lavina Music, w Rosji jest to „Świat Muzyki”.

Alena Vinnitskaya: miłość życia

Nawet w czasach „The Last Unicorn” Alain poznała swojego przyszłego partnera w życiu – muzyk Alexey więcej. W całej karierze, wspierał ją i pomogła. Do pewnego stopnia to on poproszony Allen, aby zapewnić, że karierę solową. Kto małżonkowie cywilne – członkowie jednego zespołu.