871 Shares 5404 views

Rycerz Bay, Kraju Nadmorskim: rekreacji, zdjęcia i opinie

Wśród miejsc w Kraju Nadmorskim, gdzie zachowany pustynia, zatoka rycerz zajmuje wyraźnie wiodącą pozycję. Unikalna kombinacja klimat, piękne piaszczyste plaże i czyste morze sprawiają, że ulubionym miejscem wypoczynku nie tylko dla mieszkańców Primorye, ale nurkowie z całego kraju.


Lokalizacja Bay

Bay rycerz (Primorye) znajduje się 235 km od Władywostoku dwóch nawrotach ze strony południowo-zachodniej części półwyspu Gamowa. W swojej końcowej części znajduje się wieś o tej samej nazwie, a wzdłuż brzegu w oczekiwaniu na gości są liczne kempingi i pensjonatach.

Bay dobrze zabezpieczone od zimnych wiatrów i wysokich fal, aw jedynej otwartej przestrzeni, w której pływa tylko wiatr z zachodu, tworzy swoją własną atmosferę. Tutaj jest zdominowany przez suchy i słoneczny, który jest ważną atrakcją turystyczną.

Aby dostać się do tych części może być na polnej drodze ze wsi Andreevka. Ponieważ droga jest często erozji deszcz, a podróż trwa 10 kilometrów, jest korzystne, aby przejść off-road.

Historia zatoki

Nazwa zatoki rycerz był wynikiem nieszczęśliwego wypadku: to był statek badawczy wrak o tej samej nazwie. Podczas II wojny światowej w wyniku zatoki wykonane bazę okrętów podwodnych, które pogłębione i wbudowane specjalne pomosty.

Od lat 70-tych, te miejsca stały się ośrodkiem naukowym do badań podwodnych stworzeń, które wykorzystywał nawet Batyskaf. Od późnych lat 80. BIGHT rycerz (primor) znowu staje się bazą dla żołnierzy, którzy potajemnie prowadził eksperymenty dla delfinów szkolenia nurków zniszczyć wroga.

Po wojnie projekt został zamknięty, małej miejscowości na długi czas, składający się z setek domów i kilkuset stałych mieszkańców, stopniowo zaczęła rosnąć w willi i działów rekreacyjnych. Dziś jest to doskonałe miejsce na relaks i nurkowania.

Ośrodki wypoczynkowe w Zatoce Rycerza

Jest rzeczą naturalną, że region ten zaczął przyciągać turystów i snorkellers. Czysta woda, piękne krajobrazy i piękne piaszczyste plaże stały się pretekstem do budowy rekreacji tutaj.

Głównymi atrakcyjny jakości lokalne domy letniskowe, które znajdują się bezpośrednio nad wodą. Więc zaledwie 100 metrów od brzegu fale jest rekreacji „koja”. Bardzo mały domek tylko dla 5-10 osób, pozwala na niezapomniane wakacje.

Vityaz Bay w dużej mierze przyczynia się do tego, choć wyposażony parkingu tutaj, plac zabaw oraz altana ze sprzętem do grillowania odgrywają ważną rolę w miły weekend z rodziną i przyjaciółmi. Wyposażone we wszystkie niezbędne do komfortowego domku pozwala poczuć się jak w jednym z naturą, bez utraty korzyści płynących z cywilizacji.

Na 150 metrów od morza spotyka gości „Manor naiad”, co jest bardzo korzystne dla ludzi, którzy kochają na świeżym powietrzu. Dla dzieci tu są wyposażone w 2 platform, które mają wystarczająco dużo miejsca dla dzieci jazdy na huśtawce, a do aktywnej zabawy.

Pojemność do 50 osób naraz i organizacja to nie tylko moc, ale także dla przyjemności sprawiają, że popularne na rodzinne wakacje. Do dyspozycji gości wędrówki i jazdę wycieczki, łodzi i katamaranów, wędkowania i wycieczkę statkiem.

Rycerz Bay, rekreacji, które są często związane z nurkowaniem, przyciąga turystów z całego kraju.

Nurkowanie w Zatoce

Przez długi czas unikać nurków nurkowania w tych częściach. Bay rycerz był trening „obóz” na foki i delfiny, które są przeszkoleni do ataku na ludzi. Dopiero od 2002 roku, nurkowie stały bez obawy kąpiel w tych wodach. Wkrótce przyszedł pierwszy klub nurkowania z jego stacji, chata, sauny i niezbędny sprzęt.

Zatoka jest atrakcyjny, ponieważ jego dno istnieje wiele zatopionych szkunery i pomosty oraz duża liczba ciekawych życia morskiego. Jest domem dla ukwiały, rozgwiazdy, ogórki morskie, małże, przegrzebki, ośmiornice, okoń morski, krewetki i kelp. Nie jest to pełna lista zasobów morskich.

W opinii tych, którzy są zanurzone w tych wodach, jest to naprawdę ekscytujące widowisko, które wymaga czujności, jak wiele podwodnych zabytków są niebezpieczne. W niektórych miejscach osiąga głębokość 45 metrów.

Jednym z ulubionych miejsc turystycznych jest latarnia morska, gdzie byłe koszary przekształcony w komfortowym hotelu z restauracją i znajduje się tuż na skraju urwiska. Pod drogowskazem na głębokości 36 metrów znajdują się pozostałości statku, do którego wszyscy goście są zanurzone w tych stronach nurków.

Dla tych, którzy zdecydowali się po raz pierwszy, aby spróbować swoich sił jako nurek, każdy kemping w zatoce zapewnia niezbędny sprzęt.

Biota

Obszar rycerz Wybrzeże zatoka jest rezerwatem przyrody. Lasy są domem dla jelenia i tygrysy, a podczas spaceru lub jazdy konnej można zobaczyć gniazdowania rzadkich czarnych sępów i bieliki.

Zwierząt morskich tutaj są chronione przez czarnych orek, fok zauważony fok, delfinów i lwów morskich. Ponieważ zbiegają prądy ciepłe i zimne, nie współistnieją zarówno Arktyce i subtropikalnych życia morskiego na rezerwie.

Rycerz Bay (Primorye) jest miejscem, z ograniczonym reżimem użytkowania przyrody. Oznacza to, że nie wszystko, co żyje w morzu, można złapać, a nawet więcej, aby zabrać ze sobą. Miłośnicy wędkowania lepiej wiedzieć wcześniej gdzie można uprawiać swoje ulubione hobby.

Połowy w zatoce

Rycerz Bay oferuje mnóstwo ryb, ale aby go złapać, to lepiej przyjść do ośrodków wypoczynkowych, które organizują takie imprezy. Huntsman strefy chronionej jest ściśle monitorowane w celu zapewnienia, że zasoby naturalne nie są w żaden sposób nie zostały zniszczone. W pensjonacie znajduje się specjalne zapłacił wizyty w miejscach, gdzie połowy są dozwolone.

Na przykład emerytura „Sea Breeze” dostarcza takich usług, a doświadczeni rybacy są zadowoleni z nich korzystać. Podczas wycieczki rybackiej można złapać flądra, karp, okoń głowacz białopłetwy, a nawet szczupaki. Złap jak można z łodzi, i angażować się w podwodnego polowania. Ten ostatni rodzaj połowów jest uważany akrobacji, ponieważ wymaga doświadczenia w nurkowaniu i umiejętności w kontaktach z podwodnych broni.

Każdy, kto przychodzi do Rycerza Bay można znaleźć rozrywkę do swoich potrzeb, ale główną atrakcją jest jego niezwykle pięknej przyrody. Jest to sygnalizowane przez sprzężenia zwrotnego, który nigdy nie był tutaj.