647 Shares 1479 views

Port lotniczy im lotnisko Tbilisi. Shota Rustaveli

Międzynarodowe lotnisko Tbilisi – największa firma Gruzji usług lotów na liniach krajowych i międzypaństwowych trasach. Usługi świadczone na rzecz modernizacji i rozbudowy obiektów kompleksu pozwala zapisać go na liście jednej z najbardziej popularnych linii lotniczych krajów.

Opis lotnisko

Stolica Gruzji jest cudowne miasto Tbilisi. Lotnisko jest tu od 1957 roku. W tym długim okresie, firma wielokrotnie przeprowadził rekonstrukcję budynków i usług. Ostatnia duża zmiana w pracy lotniska zostały wprowadzone w 2007 roku. To wtedy terminal został zbudowany z nowoczesnych udogodnień i zdolności, aby przejść do 2,8 mln pasażerów rocznie.

Pasy startowe mają długość 3000 m wygodny parking, platforma, możliwość dostać się z lotniska do miasta za pomocą różnych środków transportu. – Wszystkie te cechy przyciągnąć dużą liczbę klientów.

Jak dostać się z lotniska w Tbilisi

Ze względu na ogromny popyt na usługi pasażerskie Lochin międzynarodowego lotniska, zarządzanie firmą i starania władz miasta do zorganizowania transportu osób zostały podjęte. Odległość od budynku terminalu do miasta wynosi około 17 km.
Obecnie klienci mogą korzystać z usług transportu osobistego. Dla ich wygody, zegar ma dobrze zaplanowany parking. Każdy może skorzystać z usług taksówki, które za niewielką opłatą zajmie pasażerów do dowolnego dzielnicy Tbilisi.

Lotnisko znajduje się w bliskiej odległości od miasta autobusem numer 37, który wykonuje swoje loty w odstępach co 30 minut. Czas spędzony na podróży z lotniska do miasta jest około 50 minut.

Największą popularnością wśród pasażerów cieszyć się wysokiej prędkości pociągu, który kursuje 6 razy dziennie między lotniskiem a stacją kolejową Tbilisi.
Samochód – kolejna usługa, że klienci uzyskać dobre stopnie, i stał się dość popularny.

przydatne informacje

Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt wyróżnia lotnisko Tbilisi. Przyloty i odloty lotów na czas pomaga pasażerom poruszania sytuacji, zaplanować swój czas prawidłowo. Goście otrzymują informacje na temat firmy, linie lotnicze, numer trasy, jej celów, do czasu przybycia statku do miejsca przeznaczenia i odlotu. Status lotu jest również dostępne do wglądu na tablicy wyników.

Ponadto, pasażerowie otrzymują regularne informacje na temat zestawu głośnomówiącego, który działa we wszystkich obszarach portu lotniczego. Najbardziej istotne informacje o otwartej rejestracji dla danego lotu, na czas trwania postępowania i miejscu.

Wszystkie są zainteresowani informacjami na temat lotu i lotniska można uzyskać przez pasażera oraz w punkcie informacyjnym, który działa przez całą dobę. To mogą być dostępne bezpośrednio skomunikowane z menedżerem, lub w celu uzyskania niezbędnych informacji przez telefon.

usługi lotniskowe

Jakie inne usługi mogą zaoferować swoim klientom główny port lotniczy Tbilisi? Lotnisko. Shota Rustaveli posiada dużą liczbę usług, które zapewniają pasażerom wygodny pobyt w lokalu przedsiębiorstwa, a także stworzenie warunków do bezpiecznego lotu. Należą centrum medyczne, serwis „stracił bagaż” maszyny do pakowania bagażu, banki, sklepy z pamiątkami, toalety, poczekalnie, przechowalnię bagażu. Klienci mogą być oferowane, i wiele innych usług.

Air brama Tbilisi – port lotniczy, który zapewnia nie tylko przewóz pasażerów, ale także zajmuje się dostawą i odejściu ładunku. Na frachtu klienci mogą odnosić się do każdego z trzech wyspecjalizowanych firm, które współpracują z obiektem przed nami i mają swoje terytorium wyposażone magazyny. Dla ułatwienia przetwarzania transakcji na lotnisku działa służby celne, które eksperci umiejętnie podejmowania niezbędnych dokumentów.

Odwiedzających miasto, którzy chcą zobaczyć zabytki stolicy Gruzji, mogą korzystać z usług biur podróży, które otworzyły swoje biura na lotnisku. Zgodnie z potrzebami turyści mogą wybrać przeglądu lub wycieczki tematyczne.