422 Shares 3272 views

Hotele w Ekaterinburg – reszta dla wszystkich.

Rosja jest państwem pełnym ciekawych miejsc. Nasz kraj daje możliwość korzystania z pięknych krajobrazów, zwiedzania zabytków, studiowania historii jednej z najstarszych cywilizacji. Na święta nie trzeba wyjeżdżać za granicę – miasta naszej ojczyzny mają prawie wszystkie możliwości dobrego wypoczynku. Jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla turystów jest miasto Jekaterynburg – jedno z największych miast w Rosji, stolicy Ural Federal District.


Odpoczynek w Jekaterynburgu można nazwać częścią tego przejścia i krótkoterminową, która pielęgnuje każdą osobę, jest to okazja, aby uciec przed szarą szarą rzeczywistością. Wycieczka do Ekaterinburgu jest prawie zawsze oryginalnym, niezapomnianym i jasnym wydarzeniem, które energetyzuje, a także nowe wrażenia przez długi czas.

Choć Jekaterynburg przyjmuje co roku wiele gości, zazwyczaj nie ma problemów z umieszczaniem. Hotele w Yekaterinburg chętnie otwierają drzwi dla gości i oferują wiele opcji zakwaterowania – od tanich tanich pokoi do VIP-apartments. Najpopularniejsze hotele w Ekaterinburg zostały opisane poniżej.

Hotel Grand Avenue

Hotel Grand Avenue położony jest w samym sercu Jekaterynburga i dysponuje 3 gwiazdkami. To miejsce jest idealne dla osób odwiedzających miasto w celu rozwiązania problemów biznesowych. Hotel oferuje swoim Gościom wiele opcji – od tanich apartamentów kategorii Standard do numerów prezydenckich.

W Grand Avenue oferowane są wszystkie możliwe usługi biznesowe, reprezentowane przez salę konferencyjną, sale konferencyjne, centrum biznesowe. W hotelu znajduje się również restauracja z bankietem i bufetem. Ponadto dostępne są dodatkowe usługi świadczone przez sieć Wi-Fi, całodobowa bezpłatna obsługa pokoju, obsługa wizowa, parking, concierge. Takie hotele w Jekaterynburgu sprawiają, że pobyt w mieście jest naprawdę wygodny.

Hotel Hermitage

Hotel Hermitage położony jest nad brzegiem jeziora Shartash. Od centrum Jekaterynburgu udaj się do tego hotelu tylko 20 minut. Hotel ma wszystkie warunki, aby zapewnić, że reszta gości była jakości, a imprezy odbywają się w tym miejscu są skuteczne.

Hotel Iset

Ten hotel jest uznawany za zabytek architektury XX wieku. Jednym z pierwszych hoteli w mieście jest demokratyczna polityka cenowa, która doskonale łączy się z szeroką gamą usług biznesowych, a także rozwiniętą infrastrukturą.

Hotel Ekaterinburg-Central

Ten zabytkowy hotel położony jest w samym sercu Jekaterynburga. Kategoria 3 gwiazdek zakłada dostępność dużej liczby pokoi, reprezentowanych przez 96 numerów na różnych poziomach – od standardowych po apartament. Hotel oferuje także zaplecze konferencyjne, 3 restauracje, kawiarnię, 2 bary i kabaret. Hotel ma stuletnią historię i szczyci się doskonałą kombinacją wnętrz w zabytkowym stylu i doskonałym wyposażeniem technicznym oraz najwyższym poziomem usług.

Premier Hotel

Mini-hotel Premier położony jest w centrum Jekaterynburga. Hotel posiada 19 pokoi z oknami wychodzącymi na jeden z najbardziej elitarnych dzielnic w mieście. W pobliżu znajduje się wiele obiektów kulturalnych i biznesowych. Tutaj można zobaczyć centra biurowe, różne budynki administracyjne, a następnie odwiedzić kina, galerie i restauracje

W hotelu Premier Hotel zapraszamy do kawiarni, skorzystaj z usług sali konferencyjnej, centrum biznesowego, usługi konsjerża i pełnej listy dodatkowych usług.

Odwiedzając hotele w Jekaterynburgu, możesz być pewien – pełne i pełne komfortu jest dostępne i bez wychodzenia z kraju.