247 Shares 6029 views

Kask na skuter ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa

Dziś nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że kask na skuter jest niezbędne dla bezpiecznej jazdy. Należy zauważyć, że jest to obowiązkowe, ochrona przed urazami w upadku lub kolizji. Oprócz ryzyka wypadków na drogach, kamień, nagle startuje spod kół, przekona cię o potrzebie takiego „kapelusz”.


Kask ochronny na skuter może mieć inną konstrukcję, projekt ( „Integral”, „Krzyż”, „Open”, „Transformers”). Naturalnie, ceny różnych modeli będzie inna. Kask na skuter „Integral” zakrywa głowę i twarz aż do nasady szyi. To nie tylko chroni „jeźdźca”, ale również tłumi hałas z ulicy. Otwarte twarz kask nie ukrywa brodę. To jest bardziej lekki model, ale zaleca się doświadczonych specjalistów, pewny swoich umiejętności.

Kask na skuter „Transformers” – modelu, który jeden prztyczek zmian nadgarstek typu otwartego. Kask „krzyż” jest przeznaczony dla sportu i wąskim użytku profesjonalnego. Z pewnością duże znaczenie ma wygląd modelu, ale jest o wiele ważniejsze niż jego funkcjonalności, pożądanej wielkości i niezawodności materiału.

Hełm ochronny dla skuter ma stałą, twardą skorupę wewnętrzną ramkę piankowej poduszki i do miękkiej wyściółki, co powinno być całkowicie bezpieczny i nie powoduje reakcji alergicznej. Część przednia, który zamyka oczy, wykonane ze specjalnego bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego i jest nazywany „daszek”.

Mówiąc o transformatorach, przyłbica znajduje się poniżej tego samego materiału podstawowego, z którego cały kask, ale z członkiem niezawodnej ochrony podbródka. Na szyi ma specjalny system montażowy.

H-710 – to klasyczny i lekki kask open-face dla skuterów. Jest przeznaczony do długich podróży, gdy cięższe modele powodować zmęczenie. Cechy swojej konstrukcji zapewniają pełną kontrolę psychologicznych i fizjologicznych. Chcąc kupić kask zachwyca niskich kosztach.

Zanim kupisz kask, należy zmierzyć obwód głowy. Należy zwrócić uwagę na liczbę, która jest notowana na produkcie. Należy dopasować swoje warunki. Aby docenić jego wygodę, trzeba spróbować na kasku. Dość często określony rozmiar nie odpowiada rzeczywistości.

Kask na skuter, których cena może wahać się od 1200 do 5000 rubli, zapewnią bezpieczne poruszanie się i stać się niezawodną ochronę w nieprzewidzianych okolicznościach.

Nabycie solidnego kasku – głównym zadaniem skuter. Jest to niemożliwe, aby zaoszczędzić, nawet jeśli na jakościowego modelu nie ma dość pieniędzy. Lepiej kopać niż do poruszania się po drogach w tanim fałszerstwa lub bez ochrony. Pamiętaj, że możesz umrzeć z małą prędkością 30-40 kilometrów na godzinę, uderzając głową w betonowym ogrodzeniu lub słupie. Niestety, od tego wypadku nie jest ubezpieczony przez nikogo, nawet najbardziej doświadczonego skuter. Jeśli twój ukochany lubi „drive” skuter, zrobić wszystko co możliwe, aby upewnić się, że miał na sobie kask.