224 Shares 1998 views

Bystry ras psów na świecie

Dla każdej osoby zidentyfikować ich najbardziej Sprytny pies rasy. Obecnie istnieje wiele mieszanych uczuć. Po pierwsze, jest to zaskakujące, jak również wiele z nich. Po drugie, jak wybrać jego brat mniejszy wśród nich przystojny? Po wszystkich pięknych zwierząt, psy są również dobre na swój własny sposób. Ponadto zewnętrzne piękno i urok – subiektywne pojęcie, a więc inaczej. Zwierzęta, nawet na pierwszy rzut oka, z skromny wygląd, często przyciągają podziwu spojrzenia, powodując przechodniów ciepłym uczuciem emocji. A następnie spośród setek gatunków czworonożnych zwierząt, aby znaleźć najbardziej odpowiedni, które byłyby dopasowane do właściciela? W ten sposób następuje to najbardziej piękne i piękne rasy psów.


Weimar Pointer – "Srebrny Duch"

Start, być może, jest to niezbędne do Weimarskiej seter. To naprawdę jest najpiękniejsze rasy psów na świecie, jego unikalną cechą jest wyjątkowa wełny z przepięknym kolorze. Lekko szary odcień zimny wełna odgrywał ważną rolę w nabywaniu kolejnych popularnych imion psów. Lud nazwał „srebrny duch”.

Dowiedzieć się, że zwierzę może być w pięknego ciała. Był naturalnym sportowiec, z prawej ciała, wdzięku chodu i zdeterminowany usposobienia. Charakterystyczną cechą zewnętrzną Weimar jest niepowtarzalny kolor oczu: mogą być pies zielony lub bursztynowy odcień niezwykły. Jako kandydat do jednego z czołowych miejsc w nominacji „Najbardziej piękne rasy duże psy” Pointer waży około 35-40 kg z wysokości w kłębie do 70 cm. Kobiety są rzędu szczuplejsze mężczyźni, jednak, podobnie jak większość innych popularnych ras.

Labrador złoty dobroduszny

Najbardziej uroczy i zabawny pies rasy słusznie zawierać w swoich szeregach przystojny mężczyzna ze złotym kolorze i zmysłowych wyraziste oczy koloru ciemno piwne. Oczywiście, jest to golden retriever. Jeśli pragniesz mieć zwierzaka ze względu na pojawienie się w domu dzieci, jest to idealne rozwiązanie.

Rasa ta nie jest agresywny, zabawny. Pies towarzyski ze wszystkich, a dzieci i wszystko doted. Wydaje się, że z natury sam jest delikatnym dzieckiem, przynajmniej wygląda to mówi, że chodzi o niego. Pomimo imponującego wzrostu i masywny dużej wagi, to nie powoduje strach. Pies ze wzrostem do 65 cm i o masie do 40 kg, przeznaczonych do zabezpieczenia. Elastyczny, towarzyski i przyjazny golden retriever – piękny pies.

South Russian Shepherd Dog doskonały stróż

Rodzaj giganta, przypominający olbrzymiego niedźwiedzia polarnego również przyzwoity tekstury. South Russian Shepherd Dog, który można odróżnić od długiej, kudłaty włosy i długie grzywki, zawsze nalezayut oko jest doskonały strażnik. Chcąc przyciągnąć uwagę przechodniów w parku podczas spaceru wieczorem, na pewno trzeba iść tam razem z przedstawicielem rasy śnieżnobiałym.

Nakładające wygląd Yuzhnorussky przystojny odpowiadają luksusowy ciała. A jeśli pierwszy pies może wydawać się niezgrabny lub niewygodne, ważne jest, aby zrozumieć, że pierwsze wrażenie jest błędne.

Interesujący i miniaturowe bichon kędzierzawy

Bystry ras małych psów, prezentowane we wszystkich rankingach i listach, zawsze oznaczać obecność Bichon Frise. Urok tego dziecka może tylko pozazdrościć. Jeśli spojrzeć na to z daleka, wydaje się, że przypomina miękką zabawkę lub tort powietrza. Kręcone włosy i mnóstwo grubych loków dodano do niego uroku. Łagodny i posłuszny, miły i zabawny – to wszystko.

Bichon jest zawsze gotowy do gry, żartobliwie povilivaya jego śnieżnobiałe jak reszta ciała, ogona. Dla przedstawicieli tej rasy nigdy nie zauważyłem przejawów nienawiści do ludzi. Bichon Frise – Wielka rodzina uzupełnianie, który zawsze można zabrać ze sobą na rękach i pójść na spacer.

Auburn pomorskie

Same słodkie i bardzo słodkie i można nazwać pomorskim. Przy wadze, rzadko docierają 4 kilogramy, to urocza zabawka jest podobny do lisa rudego. Imbir puszysty płaszcz i zgrabny kompaktowy pysk pozwala scharakteryzować jako przyjazne dla dzieci i towarzyskie zwierzę. Chociaż, jak zauważono przez posiadaczy pomorskim, w kategoriach jego zdaniem istnieją także nuty niewinny niesforny, a to nie jest zaskakujące. Sam z siebie wibrujący zabawny piesek nie jest pożądane, aby odejść, w przeciwnym razie konsekwencje będą gospodarze twarz zastępując sofę, wklejając nową tapetę, albo przynajmniej, nabycie nowych par pantofel.

Rosyjski Hound: urodzony na polowanie

Wszystko bardzo ładny pies rasy, zdjęcia, z których można zobaczyć bez trudności, są przedstawiane tutaj. Poniższe przedstawiciele niepowtarzalnym wspaniałej rasy greyhound jest rosyjski. Te psy wyglądają luksusowe. Arystokracja ich wygląd dodaje wrodzony urok, elegancję i wdzięk. Są przystojny rosyjski greyhound działać w pełnej zgodności z nazwą rasy. Majestatyczny, dumny i spokojnie żywiec przyciąga oczach setek ludzi. Niezwykle efektowny wyglądają podczas biegu.

Jeśli właściciel rosyjskiego Charty – zapalony myśliwy, będzie on tak wielkim wrażeniem, kiedy pierwszy raz się z jej domowych w spółce, który wysłał w ziemi bez czworonożny i czy nie ma. W przyrodzie, w lesie, pies zamienia się energicznym i bezwzględnym prześladowcą i atakującego. Pewnie wewnętrzny pies ufności daje wysoki na kłębu, osiągając niemal 90 cm i waga 35-40 kg. Wybierz rosyjski greyhound Właściciel zwierzęcia może preferowany kolor, który może być nieprzewidywalne.

Shih Tzu: najlepszy przyjaciel człowieka lojalny

Najsłodsze rasy psów ozdobnych, w Vol. H. psów i Bichon Frise, omówione powyżej, zawsze znajdzie swoich fanów. Jednakże, jeśli czynnikiem decydującym w wyborze niewielki wzrost masy ciała zwierząt oraz potencjalnego właściciela była jego własna bierność, to oczywiście takie psy go nie pasuje. Jednak, jak Shih Tzu. Niewielki, ale spektakularne piękno z długimi włosami z grzywką i często zebrane w ogonie, pies jest zbyt aktywny i przyjazny. Zawsze ją zadowolić, trzeba być pobierana na non-stop. Długie włosy u ras średnich, shih tzu wydaje się unosić w powietrzu.

Mimo maleńkiego wzrostu (do 25 cm) i wagę (nie więcej niż 4 kg), zwierzę będzie mógł stanąć nie tylko dla siebie ale również dla gospodarza. Oczywiście, nie mógł wygrać bitwę agresywną rottweiler, ale poświęcenie i chęć chronić najcenniejsze Shih Tzu nie trzyma.

Słynny niemiecki pasterz

Pewność i nieco brutalny Owczarek niemiecki – najpiękniejsze rasy psów na świecie. Ucieleśnia całą siłę i moc czworonożnego przyjaciela człowieka. Że tylko jest pewny siebie i wierny wygląd, który przyciąga uwagę nawet ludzie, którzy nie mają przywiązanie do zwierząt. Powiedzieć, że owczarki niemieckie najlepiej wyszkoleni, mają najwyższy poziom rozwoju inteligencji, chyba nie warto. Przedstawiciele tej rasy związanego z bohaterów zbioru seriali i filmów. W rzeczywistości obraz nie różni się od kręcenia: Shepherd jest zawsze na straży i alarmowania, gotowi do zatrzymania najmniejszego zagrożenia dla ukochanego pana. Jasny wygląd, wyraziste oczy i jasne mimika sugeruje, że owczarek niemiecki nie jest próżna jest uważana za najbardziej inteligentne rasy psów na świecie.

pies faraona

Zaskakujące i niezwykłe wyglądają bardzo słodkie ras psów. Nie jest wyjątkiem od tej reguły i pies faraona. Podziw często powoduje jej elastyczności i zwinności. Charakterystyczną cechą zwierzętami faraona uważają je suchą głową, krótkie włosy i dziwny jasny kolor. Co więcej, ich zachowanie nazywa się pies nie jest tak prosta. Faraon pies słusznie zasługuje na tytuł najbardziej skromnym rasy. Tak rumienić ze wstydu, jak może to zrobić pies faraona, że nikt inny nie może.

Uczyć pies faraona można bez trudności. Właściciele twierdzą, że jest na co dzień trenuje z wielką przyjemnością. Jednak często zakłopotanie zapobiec nadmiernemu jej przezwyciężyć nieśmiałość. Tradycyjnie faraona psów nie waży więcej, niż 25 kg ze wzrostem nieco powyżej 60 cm.

Bloodhound znajdą wszystko

Wśród zwierząt, dużych i małych rozmiarów, jak stało się jasne, że jest to bardzo ładny ras psów. Daj taka nominacja do jednej osoby nie byłoby sprawiedliwe, ponieważ lista owłosiony przystojny i piękno może trwać w nieskończoność. Na przykład, Bloodhounds – nie mniej piękny pies. Potężny i ciężki z dziwnym wiszące uszy ciepłym i czułym spojrzeniem, ten pies ma fenomenalną zdolność. Zapach przedstawiciele tej rasy stała się podstawowym czynnikiem określającym rodzaj zatrudnienia domowych. Co do zasady, dobroduszny i spokój Bloodhound – Bloodhound i wspaniałych policja asystent.

W relacjach z ludźmi w domu, zawsze ustępuje, nie wykazujące agresję. Dość duży ciężar, często osiągając 50 kg, a najwyższą wysokość w kłębu – 70 cm, co daje ogromne formy i uncompromised psa. Ale w rzeczywistości, to zwierzę – fotografowanie kochanek i sama dobroć.

Poważne i niebezpieczne Doberman

Tyle poważnie iw zasadzie wygląda na dumnego dobermana. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że dobrze jest trochę arogancki, ale najprawdopodobniej w tym tkwi sekret jej odwołania. Doberman muskularne ciało wygląda zastraszenie i potężne szczęki i starają się wskazywać ludziom, że nie trzeba czekać na uprzejmości.

Rzeczywiście, pies – doskonała osłona, wielki uczeń i po prostu piękne. Warto zauważyć, że w życiu codziennym, to pies – wrażliwy, emocjonalny charakter. Urazić szczerą i sympatycznego zwierzaka niezwykle łatwe, ale kłócą się o to nie ma służyć jako pretekst do agresji wobec członków rodziny, w której nie ma wątpliwości.

Szkocki Collie – Owczarek

Bystry ras psów na świecie – jest, oczywiście, Shepherd. Nie Wyjątkiem jest szkocka wersja tej rodzinie pod nazwą Collie. Zapewne wielu pamięta sentymentalny film z psem tej rasy. Długowłosa kowbojka (ta rasa została wyhodowana przez długi czas na terytorium współczesnej Wielkiej Brytanii, początkowo były traktowane jako asystent pasterzy) wygląda atrakcyjnie, łączenia się z podziwu spojrzenia innych.

Elegancja i harmonia z psem nie okazywać słabości. Wręcz przeciwnie, ta rasa – jeden z najlepiej zaprojektowanych do ochrony obiektów. Collie – te dobre dusze, dla których najlepszym rozrywki – to hałaśliwe zabawy z dziećmi. Nawiasem mówiąc, zrobić trochę hałasu i nie przeszkadza im, więc staram się nie przegapić nawet najmniejszej możliwości kory.

spokojny Bobtail

Ten sam rodzaj i sympatyczny jest niebieskooki Bobtail. Jego długie włosy i naturalny, bez przechodzenia przez procedury nurkowania, ogona, natychmiast daje wrażenie leniwym dyskietek zwierzakiem, którego w rzeczywistości, jest elastyczny i łatwy bobtail dzieje. Miłość do dzieci – to jeden z podstawowych powodów, dla których ten pies podbija z najlepszymi różne oceny, który prezentuje najbardziej piękne ras psów. Wyraziste oczy i mimika pozwalają OES być towarzyski, nawet przystosowane do komunikowania się z obcymi.

ogromny Newfoundland

Nowa Fundlandia – rasa wielkich psów. Są one pokryte długimi włosami w kolorze czarnym, posiadają niesamowitą siłę i wytrzymałość. Te psy swoim wyglądem przypominają groźne dzikie niedźwiedzie, ale jeśli je poznać, to staje się jasne, że – ulubieńcami dzieci. Powściągliwy i nieco powolny, te psy są podobne do tych ogromnych miękkich zabawek, które teraz, a następnie spróbuj wspiąć się na dzieci. Dzieci nie straszyć ich groźny wygląd, wręcz przeciwnie, zawsze stają się najlepszymi przyjaciółmi. Przy wzroście na ramieniu 75 znajduje się olbrzymi często dochodzi do 70 kg.

Siberian Husky są podobne do wilków

O jakie są najsłodsze rasy psów na świecie, aby sędzia jest trudne, ponieważ pretendentów do tytułu Rife. Na przykład, husky – ulubieńcem wielu hodowców i właścicieli psów. Miękka jedwabista sierść zwierząt domowych, bottomless niebieskie oczy wyglądają na dobre, raczej drogie zabawki realistyczne niż żywej istoty. Kształt i sylwetka Huskies pod wieloma względami podobny do wilków. Duży rozmiar, siła i pewność siebie – a te cechy są nieodłącznym dzikiego drapieżnika, a zwierzęta domowe rasy.

Po dorosłego Husky robi krok naprzód, otaczając często zaczynają się obawiać o własne bezpieczeństwo. Jednakże, nie ma się czego obawiać: dla stali umięśnione i silne ciało ukrywa zmysłowy i oddaną naturę. Ten pies – prawdziwy i szczery przyjaciel człowieka. Jego wiara w ludzi ogromnie, więc przynieść psa nikt nie jest dozwolony.

Husky znaleźć w zróżnicowanym kolorze. Co do zasady, najczęściej są uważane bicolor: czarny z białym i brązowym z brązu. Ważne jest również, aby pamiętać, że pielęgnacja zwierząt jest dość problematyczne. Aby trwale zachować świeżość i blask jego wygląd, będzie musiał ciężko pracować.

Terrier pochodzi ze Szkocji

Uznane normy i ideały są najbardziej atrakcyjny pies ładny pies rasy. Zdjęcia z nazwiskami większość z nich są reprezentowane w zbiorach. Większość pozostanie poza uwagi czytelnika. Pozbawia je szkocki terier byłoby całkowicie niesprawiedliwe. Rasa ta została wyhodowana przez około 2 lat temu w Szkocji. Pomimo faktu, że przez długi czas były one dostrzeżone kolor, teraz szkockich terierów – Zwierzęta wyłączną czarny.

Do pielęgnacji i właściciele uprzejmy trzeba powiedzieć o tym, jak ważne jest, aby przestrzegać fryzurę PET i dbać o swoje włosy. Tylko w ten sposób stać się właścicielem jego sylwetka terier rasy. Jeśli nie zwrócić należytą uwagę na umyśle zewnętrznego psa, pies wkrótce może stać się kudłaty kundel.

Przez prawo tej rasy można nazwać dekoracyjny. Tymczasem to nie wpływa na instynkt polowania, występującego w naturze Scottish Terrier. Są niezwykle inteligentny i bystry.

Kędzierzawy pudel-cyrk

Jeśli dla małych i dużych psów Dużo zostało powiedziane, jest średniej wielkości skały i słowo było zamolvlyu. Właściciele pudle na pytanie o to, co jest najsłodsza pies rasy odpowiedź jednoznacznie wspiera swoich faworytów. Nawiasem mówiąc, te psy mogą mieć różną wysokość. Istnieją pudle oraz małe i duże rozmiary. Osobliwością tej rasy jest gruba kręcone włosy, co jest zielone światło, otwiera drogę do wyobraźni i kreatywności fryzjera. Taki kierunek ma swoją własną nazwę. Grooming dziś popularne wśród właścicieli psów.

Stworzyć najbardziej nieoczekiwany sposób możliwe jego pudla, pozostawiając włosy odrastają, lub odwrotnie, usuwając większość niego. Tymczasem praktyka pokazuje, że bystrość psa określa się nie tylko przez swoich danych zewnętrznych. Charakter pudla – co trzeba najbardziej wymagającego właściciela. W cyrku trudyazhek często, jak to możliwe do spełnienia wszystkich innych ras. Są doskonale podatny na szkolenie, mają wytrzymałość i cierpliwość. Ich mobilność i zdolność umysłowa do chwały jest dość trudne.

Yorkshire Terrier – słodkie dzieci

Yorkshire Terrier – najpiękniejszy pies rasy. Maleńkie zwierzęta są pełne żywotności i niepokój. To zwierzę zawsze będzie w stanie naładować się pozytywną wszystkich ludzi w swoim najbliższym otoczeniu. Co do zasady, Yorki – nadzwyczajnych modów, stylowy psem strzyżenie na ich futro można znaleźć o wiele częściej niż przedstawiciela innej rasy.

Natura, wraz z wysiłkami człowieka mógł tworzyć interesujące kawałki różnych ras psów. Wszystkie z nich posiadają atrakcyjny i indywidualnych, którzy potrzebują opieki i uwagi.