585 Shares 1135 views

Maine Coon czerwony: wybór kociaka

Koty tej rasy – niesamowicie piękny, zabawny, inteligentny i czuły. Maine Coon i czerwony – istny dar słonecznego, którego popularność rośnie z roku na rok. Jeśli zdecydujesz się kupić sobie to dziecko powinno być coś, aby dowiedzieć się o rasie.


Wybór kociaka

Maine Coon, czerwony, czy nie, ma imponujące wymiary – to największe koty domowe. Dlatego kupując kota, trzeba zwrócić uwagę na to, jak duża jego rodzice.

Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że zakup kopię tej rasy nie jest dostępny przy niskich kosztach. Jadąc do hodowcy, sprawdzeniu dokumentów, producentów i upewnić się, że rodzice i ściółka zaszczepione.

Maine Coon czerwony, cena, która ma co najmniej cztery zera, posiada wszystkie rozpoznawalny wygląd: uszy z frędzlami, bardzo puszysty ogon, potężne kończyny. Jeżeli trzymiesięczny kotek nie ma tej funkcji – to nie jest to, co chcesz. Przed zakupem zwierzaka, trzeba odwiedzić hodowcę lub hodowli, aby zapewnić właściwą opiekę nad ściółką. Jeśli hodowca nie przewiduje możliwości, aby kupić mu „dziecko” nie jest konieczne.

Biorąc pod uwagę, że sprzedawane drogie, rasowy i często branding zwierzę z pewnością powinny być wykonane umowy sprzedaży. To uchroni przed ewentualnym kłopoty jako hodowcy i właściciela.

karmienia zwierząt domowych

Co najważniejsze, przed zakupem kociaka trzeba będzie zakupić dla niego miski na jedzenie i wodę. A teraz o tym, co karmić swoje dziecko, więc dorastał szczęśliwy i zdrowy.

  • Od miesiąca można podawać jogurt lub ser.
  • I pół Maine coon czerwony chętnie chodzić na kawałki chudego mięsa (doskonałe rozwiązanie do kurczaka lub innego ptactwa).
  • Marine gotować ryb i usunąć z kości.
  • Konieczne jest, aby przyzwyczaić zwierzę do warzyw, które mogą być gotowane, aby rozpocząć.
  • Żółtko lepiej nie dać więcej niż raz w tygodniu.
  • Cieszę się uciskające kociaki i świeże młoda trawa, która nie jest trudne do uprawy w domu.
  • Twaróg niskotłuszczowy powinny pozostać w codziennym menu, przynajmniej dopóki w wieku od ośmiu miesięcy. Chociaż dorosłego kota, produkt ten będzie przydatny tylko dać to może nie tak często.

Kości nie może być udzielona. Zabrania dać masło, tłuste produkty mleczne, surowe ryby, kiełbasa, wieprzowina i kości. Na takiej diety imbir Maine Coon jest w stanie nie tylko poważnie zachorować, ale nawet umrzeć.

wymienić Ryzhik

Kot Maine Coon czerwony nie wymaga żadnej specjalnej nazwy. Oczywiście, wielu jest powołanych na podstawie koloru pet, ale kota nie ma znaczenia. Jeśli chcesz coś oryginalnego i fantazja nie jest wystarczająca, możliwe jest, aby powierzyć dziecku wybrać imię dla zwierzaka. To może być nie tylko banalne Sandy, ale również i Red Mandarin, a Miki, albo nawet Rafika. Ale jeśli zwierzę zostało zakupione od hodowcy, pierwsza litera nazwy jest obowiązkowe i jednakowe dla wszystkich miotu – z tego powodu, zakres możliwych pseudonimów nieco zwężone.

Gdzie to możliwe, kotek o imieniu musi być obecny syczenie lub Świst – tak zwierzę będzie łatwiej zrozumieć, co jest jego nazwa. Ale w końcu to nie jest najbardziej głupie stworzenie, więc nawet jeśli zdecydujesz się nazwać niektóre Tilibomom – i będzie reagować na to imię.

Jakie są rasy szary kot?
126 shares 8541 views
462 shares 9534 views
Zabawna rasy – psy Corgi
558 shares 917 views