358 Shares 4514 views

Sprawozdanie wspaniałych ludzi z języka rosyjskiego, ich moc i znaczenie

Język – najwyższe osiągnięcie ludzkości. Millennium było konieczne, aby stworzyć tryb komunikacji słownej, a przy każdym kroku, że poprawiła się, zamienia się w języku, który jest integralną częścią naszego życia.


Znaczenie języka dla ludzi

Wyobraźmy sobie społeczeństwo, które jest pozbawione komunikacji – jest to niemożliwe. Na nim, całe nasze życie opiera się: komunikacja, religii, kultury, rządu, prawa, i tak dalej. Język Cholera, ludzkość przestałaby być wspólnotą, a wiedząc, że czynnik społeczny odgrywa dużą rolę w kształtowaniu osobowości, można nawet postawić: czy pozostać człowiekiem. Historia zna tysięcy nazwisk osób, które wzrosły wśród własnego gatunku dzięki wysiłkom i osiągnięć w tej czy innej sfery. Oni zmieniają świat na lepsze, jak nikt nie rozumiał znaczenie spójności. Sprawozdanie wspaniałych ludzi z języka rosyjskiego teraz wszystko jest tak istotne jak sto lat temu, ponieważ są one raz po raz przypomniał, że język rosyjski jest nie tylko ogromna historia, ale jest uważana za jedną z najbardziej melodyjny i w tym samym kompleksie czas na świecie.

Ivana Sergeevicha Turgeneva słowa języka rosyjskiego

Człowiek z dużej litery, kto dał światu takie dzieła jak „Fathers and Sons”, „Pierwsza miłość”, „Mumu” Iwan Siergiejewicz Turgieniew wielokrotnie podkreślał moc języka rosyjskiego. Biorąc to dla ich podstawowej broni, Turgieniew bronił swoich zasad i poprzez literaturę inspirowane ludzie mocno stanąć na wspólnych wartościach. W czerwcu 1882 roku Ivan S. napisał słowa po prawej stronie zawarte w top 5 wypowiedzi na temat języka rosyjskiego i wielkich ludzi, oczywiście, w pełni pokazuje, jak bardzo go podziwiałem. Czytali w następujący sposób: „Jesteś tym, popieram, wielkiego, potężnego, prawdziwej i wolnej języka rosyjskiego!”. Jako człowiek, który należał do języka rosyjskiego z wielkim szacunkiem i miłością, był przeciwko używaniu słowa „obcych” i starał się rozszerzyć te zasady do ludzi. Był zapisywanie tego, co należy do narodu rosyjskiego, próbował za wszelką cenę bronić tych wartości, izolując je od wpływów innych kultur. Iwan Siergiejewicz ich praca wykazała, podziw dla języka rosyjskiego. Był wierny do niego, a on służył swoją prawdziwą plażę.

Cytaty i powiedzenia na temat języka rosyjskiego Aleksandra Puszkina Sergeevicha

Aleksandr Siergiejewicz Puszkin – nazwa, że każdy wie, słowiańskie, a które rozbrzmiewały nie tylko w Europie, ale także na całym świecie, dumna z języka rosyjskiego i uznania jego najcenniejszą relikwię naszego narodu. Trzymał on doskonale ostry i tak umiejętnie, że pozwoliła mu przynieść w świecie „Evgeniya Onegina”, „Córka kapitana”, „Ruslan i Ludmiła” i jeszcze wielu prac, w czytaniu, które po raz kolejny przekonany o talencie Aleksandra i potęgi języka rosyjskiego , on jednak, wiedząc, że piękno może zepsuć sobie ludzi, powiedział: „Wielki jest nasz język, spod pióra pisarzy neuchonyh szybko zbliża się do upadku.” język Puszkina był główną bronią, która w przypadku prawidłowego stosowania zapewnione zwycięstwo w każdej bitwie. Ale dla wielkich miłośników języka posłuchać i zobaczyć jak to nadaje się maglowania – prawdziwe tortury.
Sprawozdanie wspaniałych ludzi z języka rosyjskiego – jest to, że nawet w najciemniejszych czasach napędza siłę Ludowej. Czy to jest poezja lub proza, te zwroty są drukowane w pamięci, w odpowiednim czasie psychicznie wskrzeszony do uzupełniania tych, którzy służyli języka rosyjskiego, i napełnić serce z dumy dla nich.

Lva Nikolaevicha Tolstogo słów o języku rosyjskim

„Anna Karenina”, „Wojna i pokój”, „Kozacy” – wszystkie te perły literatury rosyjskiej sugeruje, że Lew Nikołajewicz Tołstoj widział języka rosyjskiego na swój sposób, ale nie mniej piękne. Trzymał go wdziękiem, cieszył się jego elastyczność i stworzył dzieła, które stały się najlepszym z wielkich stwierdzeń dotyczących języka rosyjskiego. Tołstoj widział wiele aspektów języka rosyjskiego. Jej stosowania w różnych przypadkach, na swój sposób, nie tylko pokazał, co może być język rosyjski, gdy był „w rękach” tego pana słów, ale także jako inna postać może dać jej oświadczenie, w oparciu o bogactwo języka. Ale bez względu na to jak głośno i namiętne wypowiedzi może wydawać wielkich ludzi języka rosyjskiego, zawsze będzie w duszy narodu jako coś, co zawsze będzie pomagać w trudnych czasach. W słowach Tołstoja: „… język ojczysty zawsze będzie rodzina”.

sprawozdanie Mihaila Vasilevicha Lomonosova o języku rosyjskim

Jako człowiek, który dał dużo literatury rosyjskiej i poetyckich dzieł oratorskich prozy Michaiła zrozumieć wyjątkowość języka rosyjskiego i jego wyjątkowej urody. Interesujące wypowiedzi wybitnych pisarzy języka rosyjskiego zaczyna się od słów Łomonosowa. Są one wymienione poniżej.

Antona Pavlovicha Chehova fraz o języku rosyjskim

Gdy powiedzeń wielkich ludzi z języka rosyjskiego ponownie przypomniał o jego wielkości i wyjątkowości, Anton Pawłowicz Chehov niósł w jego słowach innych prawd. Powiedział, że język, w którym może być cokół stał w pierwszym rzędzie musi pozostać prosta. Jego słowa: „Strzeżcie się wykwintnym języku. Język powinien być prosty i elegancki „wyświetli zasady dramatach Antoniego Czechowa, który piastował i które są wyświetlane w jego pracy. Jednocześnie, zwracając uwagę na prostotę przemówieniu nie potwierdziły prostotę jego własności. Home prawda, że prowadzone przez całe życie i który wyjechał do przyszłych pokoleń, jest to, że, jego zdaniem, każdy powinien mieć dużo czasu do opanowania języka rosyjskiego i nauczyć się poprawnie mówić, bo to jest – główną różnicą między inteligentną osobą.