391 Shares 8344 views

Niż leczyć trzustkę: najlepsze praktyki

Stan trzustki wpływa na zdrowie całego organizmu. Najczęstszym problemem, który powoduje dyskomfort jest zapalenie trzustki. Aby poradzić sobie z tym i innych chorób trzustki może być lekami, i tradycyjnych przepisów specjalna dieta.


lek

Pośród tego wszystkiego, niż leczyć trzustkę jest naprawdę skuteczny, oczywiście, prowadzić narkotyków. Na przykład, u pacjentów z przewlekłym zapaleniem trzustki zaleca przeciwskurczowe i holinopreparatov kombinacji leki zobojętniające kwas żołądkowy, środki przeciwbólowe i środki enzymatycznych. Przez przeciwskurczowe leków obejmują "atropina", "Papaweryna", "No-spa", "Gastrotsepin" i "Platifillin". Można je stosować doustnie lub w postaci zastrzyków podskórnych, ta ostatnia metoda jest zalecana do silnego bólu. Leki zobojętniające stosowane substancje ciekłe, takie środki mogą obejmować „Almagel” i „Fosfalyugel”. Niż leczyć trzustkę podczas zaostrzeń? W takich momentach, najważniejsze niewydolność trzustki, dlatego stosowane preparaty enzymatyczne i H2-blokerów, które obejmują leki „famotydyny” i „ranitydyny”. preparaty enzymatyczne są te, które zawierają lipazy, amylazy i trypsyny. Czasami dla pełnego przywrócenia odbioru takich aktywów trwa kilka lat, ale wyniki są zazwyczaj pozytywne i uzasadnia takiego leczenia.

tradycyjne przepisy

Jeśli kwestia co do leczenia zapalenie trzustki, chcę zwrócić się do naturalnych środków, zamiast leków chemicznych, należy użyć następujących receptur. Wszystkie komponenty dla nich są dość dostępne i łatwe, a wynik jest imponujący. Na przykład, spróbuj przygotować wywar z płatków owsianych. Dwie łyżki płatków owsianych zalać szklanką wrzącej wody, gotować przez kilka minut i pozostawić do zaparzenia na kwadrans. Odcedzić i pić w godzinach porannych i wieczornych. Doskonała pomoc i sok z mniszka lekarskiego. Wymieszać z taką samą ilością miodu i zjeść łyżeczkę do dziesięciu dni. Innym dobrym lekarstwem – złoty wąsy. Trzy liście tej rośliny trzeba dodać wody i gotować przez około piętnaście minut, a następnie domagać się przez sześć godzin i trwać miesiąc długi kurs. Myśleć niż leczyć trzustka nie muszą już, jeśli spróbujesz wieczne. Dwie łyżki suszonych kwiatów na kubka wrzącej wody, aby doprowadzić do wrzenia przez pół godziny, a następnie przez odkształcenie i pić pół godziny przed posiłkiem. Wreszcie, należy użyć estragon. Łyżka szałwii na szklankę wrzątku, gotowane przez około pięć minut, powinna nalegać godzinę, po czym brzeczkę trzeba przecedzić i pić kilka łyżka przed jedzeniem.

prawidłowe odżywianie

Właściwa dieta jest również ważne dla zdrowia. Jeśli uważasz, że poprzez jak leczyć trzustkę, dieta powinna być koniecznie trzeba zobaczyć miejsca przeznaczenia w planie naprawczym. Staraj się, aby posiłki były dość częste, ale małe. Wskazane jest, aby zużywać żywności w postrzępionej, w postaci ciepła, gotowane na parze. Nie może być kasze, zupy warzywne, chude mięso i ryby, jogurt, ser łagodny, jogurt, płatki, dynia, cukinia, marchew, buraki, kalafior, makaron i ziemniaki, kwaśne owoce, owoce, suszone owoce. Wyrejestrowanie warto przyprawy do pieczenia i wędzonek, kiełbas, wędlin tłuszczowych, ostry ser, jaja, wieprzowina lub baranina tłuszczu, fasola, ogórki i marynat, lody i alkohol. Wykonując ten plan odżywiania, nie można myśleć o tym, co się leczyć trzustkę. Problem po prostu przestanie istnieć.