732 Shares 7292 views

EMachines E525: specyfikacje, opinie i zdjęcia

Pod koniec roku 2007 firma Acer osiągnęła porozumienie z głównym problemem eMachines, całkowicie kupił marki. A biorąc pod uwagę, że firma zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego dla średniej populacji klasy, zakup linii budżetowej „Emashins” bardzo logiczne i korzystne pasuje do ogólnej ideologii „Eyser”.


Nowa linia notebooków Acer eMachines – to typowe modele low-end przeznaczone są do pracy. Wszelkie newfangled kluczowy projekt nie znajdzie w tych laptopów, a rewolucyjna wydajność nie można oczekiwać od urządzenia.

Te laptopy nadają się do codziennych zadań bez udziału pakietu graficznego high-end. Warto również zauważyć, że modele „Emashins” mają jeden z najniższych wskaźników awarii wszystkich znanych marek.

Przedmiotem uwagi dzisiejszym artykule – laptopa eMachines E525. Poniżej zostaną opisane cechy konstrukcyjne, eksploatacyjne oraz inne cechy, które pomagają użytkownikowi zorientować swój wybór.

Laptop posiada 15-calowy powierzchnię roboczą i skromny wygląd. Devaysa wydajność można przypisać do średniej ceny z marką oznaczony całkiem do przyjęcia. Ogólnie rzecz biorąc, model Acer eMachines E525 jest zrównoważony, a to łączy w sobie wszystko, co potrzebne do codziennej pracy.

projekt

Wygląd laptopa jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie wywoływać zdziwienie. Urządzenie posiada ścisłe i bardzo powściągliwy formę realizacji projektu. W nim wszystko jest możliwe, „tanie” i minimalistyczne. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego i posiada matowe wykończenie, które predosterezhot go ze zbierania papilarnych i ukryć drobne rysy.

Połysk na eMachines E 525 mogą być postrzegane tylko na ramce wokół wyświetlacza. Mając wystarczająco solidną konstrukcję, urządzenie nie trzeszczą i publikuje obce dźwięki niczym kryzysu, więc jakość wykonania „Eyser” zadowolony – to było na najwyższym poziomie. Dość mocno pętli i umożliwiają wyświetlanie ujawnić do 185 ° C, która jest bardzo dobrze i wystarczająco podróży i pracy w warunkach sub-standardowych.

Wewnętrzne i zewnętrzne

Matowy plastik, a wnętrze jest wyposażone w eMachines E525. Powierzchnia robocza touchpada i przyjemne w dotyku, a ręce podczas pracy czuję się dość wygodne na tej powierzchni. Pod maską, jak i na zewnątrz, nie ma żadnych specjalnych udoskonalenia – wszystkie zwyczajne i spartańsko proste: Panel z dodatkową klawiaturą jednostki, touchpad oraz trzy klawisze funkcyjne jak mysz, wraz ze wskaźnikami LED. Górnej części wyświetlacza użytkownik widzi standardowego laptopa kamery internetowej.

W zasadzie eMachines E525 powinien być używany jako stacjonarny laptop, ale jeśli masz ochoty chodzić z nim na charakter lub wybrać się na długą podróż – to nie będzie problemu. Wszelkie Ultra kompaktowa notebook nie ma, ale jest nie mniej niż 2,7 kg nie jest bardzo obciąży na drodze.

pokaz

Notebooki z wyświetlaczem 15 cali stosowane znakomitą popularnością, zwłaszcza, że jest optymalny rozmiar wyświetlacza matrycy cyfrowej. Dlatego eMachines E525 cechy wyświetlacz nie różnią się znacznie od tych laptopów. Urządzenie ma przekątną 15,6 cala na rozdzielczością 1366 x 768 pikseli.

Jasne podświetlenie i stosunkowo wysokiej jakości odwzorowanie kolorów umożliwiają bezstresowe przeprowadzenie wszystkich codziennych zadań domowych i biurowych. Zobacz dzisiejsze filmy akcji są również zachęcani przez kolor i nasycenie. Nowoczesne formacie szerokiego ekranu pozwoli w pełni korzystać z przyjemności przemysłu filmowego w wysokiej jakości.

Wyświetlacz ma błyszczącą powierzchnię, z powodu tego, co obraz na ekranie wygląda bardziej soczyste, ale ze względu na niuanse techniczne światła słonecznego padającego na urządzenie może dostarczyć pewne niedogodności, zwłaszcza jeśli promienie pochodzą prosto z tyłu użytkownika. Kąt ekran wyświetlania zawiera standardowe elementy, takie jak: najbardziej podobnych notebooków pionowej – trochę mniejsze i trochę bardziej poziomo.

Obszar roboczy

Biorąc pod uwagę, że eMachines E525 jest „koń pociągowy” i jest używane głównie do użytku biurowego, przyszli użytkownicy powinni zwrócić uwagę na klawiaturę oraz touchpad. Coś negatywnego do powiedzenia na ich temat, w zasadzie niemożliwe.

konwencjonalna klawiatura i składa się z 99 klawiszy, dodatkowy blok ma przekrój liczbową. Jego stosowanie jest dość wygodne, ale przyzwyczaić się do nowej klawiatury odejdzie kiedyś parę dziesiątek minut, więc problemy z zestawem tekstu nie powinno być.

dotykowa Touch posiada również standardowe wymiary 86 x 43 mm z wyraźnie zaznaczonym obszarze przewijania pionowego. Sam przeniósł centralę nieco na lewo od centrum (mańkut docenią tę opcję) i „myszy” przycisk scholkayut łatwo i wyraźnie, to samo dzieje się z kursorem, nie szarpać i posłusznie podąża za ruchami użytkownika. Efekt ten uzyskuje się poprzez bardzo gładką powierzchnię czujnika.

produktywność

Model eMachines E525 może być skonstruowany na kilka różnych wariantów i pojemności objętości dysku i pamięci. Stan techniki i górnej granicy zakresu – Układ flagowy – Acer eMachines E525-902G25Mi Yota 4G WiMAX.

Wypełnienie rdzeniowy procesor służy devayse przez „Intel Celeron 900» – z maksymalną częstotliwością 2,2 GHz. Laptop wyposażony 2 GB RAM rozszerzalna do 4 GB. Laptop jest dostępny w małym dysku do 250 GB pojemności i wbudowanym układem graficznym na tej samej „Intel GMA X4500» -. Ten silnik graficzny, oczywiście, nie nadaje się do nowoczesnych gier, ale dla zwykłych zadań biurowych i domowych chip jest całkiem w porządku.

Wiele opinii użytkowników laptopa na specjalistycznym Portale internetowe głównie w pozytywny sposób. Jedyną rzeczą, że Rada dosłownie co drugi właściciel tego notebooka – nie zapomnij czas służyć farsz eMachines E525 (czyszczenie kurzu, procesor kontroli pasty i, jeśli to konieczne, wymiana baterii).

porty

Urządzenie jest wyposażone we wszystkie niezbędne dla portów i protokołów sieciowych USB (2.0, 3.0, RJ-45). na obudowie posiada również poręczny czytnik kart w stanie „przyjąć” wszystkie znane mikroformatów z SD do Pro / xD.

Pod koniec laptop posiada napęd optyczny z blokadą Kensington i wyjść audio / video. Brakuje tylko na opinii i opinii większości użytkowników, to opcjonalny port HDMI, co znacznie ułatwi życie wszelkich entuzjastów filmowych.