639 Shares 2194 views

Wykonujemy murowany dom pod płytki do dekoracji wnętrz

Materiały wykończeniowe do projektowania istnieje w dużym asortymentem, i dokonać wyboru nie jest tak prosta przestrzeń wnętrza dzisiaj. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym nie mniej jest koszt produktu, złożoność pracy i innych. W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się płytki pod cegły do dekoracji wnętrz. Materiał ten charakteryzuje się licznymi zaletami, wśród nich – łatwość stosowania, trwałość, zapewniając piękny wygląd, długie życie i tak dalej.

materiał wykończeniowy

Płytki cegły do dekoracji wnętrz tworzy niezwykłą atmosferę. można odebrać różnych faktur i kolorów i uzyskać prześwit w klasycznym stylu renesansowym, lub tworzyć proste, ale jednocześnie bardzo przytulne wnętrze. Istnieje kilka rodzajów materiału:

 • płytki chodnikowe – surowiec do wykańczania jest wykonany ze specjalnego kalcynacji gliny. sprasowanie i spiekanie (produkowane w ten sposób cienkie płyty gładkich) i wytłaczania, w którym to przypadku surowiec umieszcza się w formie, a narażonych na ogień przetwarzania (Otrzymane płytki nabyć chropowatą powierzchnię), dwa sposoby wytwarzania mogą być stosowane do uzyskiwania tego rodzaju.
 • Płytki ceramiczne pod cegły do dekoracji wnętrz – materiały najbardziej tani i łatwy montaż.
 • Polimer płyta – bardzo mocne i wysokiej jakości materiał otrzymano za pomocą Modyfikacje substancje polimerowe.

W tej chwili, na podstawie tych rodzajów płytek budowlanych produkt z różnych tekstur, które naśladują praktycznie każdej powierzchni. Na przykład, tylko jeden rodzaj produktu „Terracotta” dostępny jest w różnych wersjach: fragmentarycznym kamień, cegła stara, ogień glina, wapień i tak dalej.

Wybór płytek wykończeniowych

Płytki pod cegłą na materiały wykończenia wnętrz prezentowanych na rynku w szerokim zakresie, można znaleźć różne wersje teksturowanej powierzchni w różnych kolorach. Przy wyborze płytek dobrze byłoby rozważyć następujące informacje:

 • Materiał ten jest wytwarzany zazwyczaj średnia długość 240 mm, a grubość może zmieniać się od 7 do 15 mm, a szerokość może być 71 mm, 115 mm, a drugi.
 • Obliczanie liczby niezbędnych surowców przeprowadza się zgodnie z powierzchni do przycięcia. Aby wiedzieć, w jaki sposób płytki trzeba poprzez pomiary i obliczenia całkowitej wartości S i podzielenie otrzymanej liczby przez liczbę elementów na 1 m 2 (Wartość tę można uzyskać od dostawców).
 • Pakiet płytek może zawierać inną liczbę płyt (24 szt., 48 szt., itd.), a więc przy zakupie partii materiału może być więcej niż potrzeba. Ale nie skąpić na ten temat, ponieważ w procesie umieszczania części zamienne mogą się przydać.
 • Przeprowadzenie układania w narożach i zwojów linii specjalnych elementów można stosować dostępne w handlu, wraz z głównych produktów.

Układanie płytek

Płytka pod cegły do dekoracji wnętrz może być przyłączony do różnych powierzchni, za pomocą specjalnego kleju, masy uszczelniającej lub zaprawie, elementy montażowe złącza nie jest wymagane, co znacznie ułatwia pracę. Może to wymagać użycia następujących narzędzi i materiałów:

 • Szczotka lub łopatka sztywny atramentem żywicy.
 • Kompozycja do spoinowania płytek lub fugi.
 • Maszyna ze szlifem diamentowym do cięcia płytek.
 • Mieszaniny i wałek do gruntowania.
 • Szczotki i szmaty.
 • Kielnia.

Płytki umieszcza się na czyszczonej powierzchni, wstępnie pokryte warstwą mieszaniny gleby. Aby to zrobić, należy zaznaczyć obszar mety, można również umieścić linie prowadzące ołówek. Jeśli używany jest klej montażowy, należy nanieść równomiernie na płytkach z pędzlem. W przypadku zastosowania rozwiązania jest lepiej używać pacy. Korzeń kleju płyta może być góry bieżnika masy klejącej może rozmazywanie pędzlem i zanieczyszczeń na przedniej powierzchni tkaniny czyszczenia. Po wysuszeniu roztwór zastosowano zaprawę lub Bufor pomocą szpatułki lub szczoteczki do obsługi szwów. Wykończenie jest usunąć plamy i zabrudzenia (można użyć acetonu, jeśli to konieczne).

Materiał, takich jak dachówki, ma piękny wygląd i cechy, a ponadto można go zastąpić dekoracyjne cegły do dekoracji wnętrz. W tym samym czasie pracy na r bardzo prosta, można łatwo stworzyć pożądany wygląd przestrzeni wewnętrznej.