635 Shares 939 views

Wojna opancerzona: Wymagania systemowe i opis

Dziś będziemy rozmawiać o wojnie zbrojnej. Wymagania systemowe i krótki opis tej gry zostaną przedstawione poniżej. Jest to działanie online, którego autorem jest firma Obsidian Entertainment. Użytkownik musi wziąć udział w bitwie kontrolując zbiornik. Projekt poświęcony jest nowoczesnym wyposażeniom wojskowym. Tutaj można zarządzać czołgami, artylerią i innymi typami pojazdów pancernych. W projekcie można znaleźć wiele pojazdów wojskowych, które są używane przez różne kraje.


Maksymalna wydajność

Zacznijmy więc od minimum wymaganego do Wojny Pancernej. Wymagania systemowe w tym przypadku można nazwać skromnym. Przede wszystkim potrzebujemy pamięci RAM, co najmniej 2 gigabajty. Jako adapter wideo są odpowiednie modele GeForce 8600 GTS i bardziej wydajne modele. Intel Core 2 Duo to procesor, który jest w stanie radzić sobie z obciążeniem zapewnianym przez grę. Jako system operacyjny jest odpowiedni system Windows 7. A jego głębia bitowa nie jest ważna, pasuje zarówno do x86, jak i x64.

Doskonała jakość

Możesz osiągnąć maksimum piękna z grafiki wojennej. Wymagania systemowe w tym przypadku znacząco wzrosły. RAM potrzebuje już 4 gigabajtów. Karta graficzna idealnie nadaje się do tego przypadku to GeForce GTS 250. Potrzebny jest również procesor Intel i5 o częstotliwości co najmniej 3,0 GHz. Jeśli chodzi o system operacyjny, może to być bieżąca wersja systemu Windows.

Złote znaczenie

Rozbiliśmy te skrajności, które Armia Wojenna robi na sprzęcie. Wymagania systemowe są wyższe niż wymagania niektórych konkurentów, więc dla maksymalnej optymalizacji gry podamy kilka dodatkowych wskazówek. Zgodnie z zaleceniami programistów lepiej jest używać 64-bitowego systemu operacyjnego. Czasami w 32 występują problemy podczas pracy z klientem. Jednak twórcy gry twierdzą, że trudności zostaną wkrótce wyeliminowane. Ponadto Armored Warfare jest kompatybilny z systemem Windows 10. Jednocześnie gra w tym systemie działa tak szybko, jak w pozostałych. Teraz dyskutujemy o problemie z pamięcią RAM. Bezpośrednio klient do gier wymaga około 1,5 gigabajtów do pracy. Pozwala to na uruchomienie go w systemach, które mają mniej niż 4 GB pamięci RAM, jak wskazano w sekcji z minimalnymi wymaganiami. Na tym etapie rozwoju gra wymaga więcej niż 41 gigabajtów miejsca na dysku twardym. Wśród nich 14 potrzebuje zestawu dystrybucyjnego, a kolejne 26 jest zarezerwowane dla klienta. Każdego dnia są aktualizacje zwiększające stabilność projektu wraz z jego wydajnością. Teraz wiesz, jak prowadzić Armored Warfare. Wymagania systemowe w komputerze są bardzo delikatne, przy minimalnych ustawieniach.