246 Shares 7947 views

Grebennikov Sergey: biografia i twórczość

Nasz dzisiejszy bohater – Grebennikov Sergey. Życiorys ze zdjęciem mężczyzny zostaną wyprowadzeni. Mówimy o Rosji sowieckiej poeta i autor tekstów, aktor filmowy i teatralny.


biografia

Grebennikov Sergey – aktor i poeta, urodzony w 1920 roku w dniu 14 sierpnia. Pochodzi z rodziny pracownika kolejowego. Kiedy chłopiec miał dziesięć lat, stracił rodziców. Jego starszy brat przyniósł Vladimir Timofeevich Grebennikov, który żył w Soczi.

Grebennikov Sergey w 1936 roku po dziewięciu latach liceum wstąpił do Moskiewskiej Szkole Muzycznej A. K. Glazunova konkurencji. Wybrany Wydziału Wokalnego i dramatu. W 1937 roku został studentem Moskiewskiego Municipal Theatre School. Jest absolwentem tej szkoły. Stał się uczniem Szkoły Muzycznej, która składała się z Konserwatorium Moskiewskim.

Pierwszym krokiem w sztuce

Grebennikov Sergey w 1941 roku został członkiem chóru zespołu Centralnego Domu kultury kolejarzy. Zespół był zarządzany przez Dunaevsky. Z tym zespołem aktor w latach 1941-1943 koncertował w częściach Dalekim Wschodzie armii i marynarki.

Od 1944 roku nasz bohater był w moskiewskim Teatrze Miniatur. Później został rozwiązany. Aktor miał udać się do Teatru operetki Moskwie regionu. Później dołączył do zespołu „Romen”. W końcu zaczął grać na scenie moskiewskiego Teatru Młodych Widzów. Od 1961 roku zaangażowany w nasz bohater dzieła literackiego. Aktor i poeta zmarł w 1988 roku, w dniu 29 września w Moskwie. Został pochowany na cmentarzu Vagankovsky.

film

Grebennikov Sergey w latach pięćdziesiątych serwowane w Teatrze Młodzieży w Moskwie wraz z Dobronravov. To spotkanie określane twórcze życie naszego bohatera. Wraz z działalnością w teatrach Moskwy , aktor wystąpił w wielu obrazach.

W 1942 roku dostała rolę w powieści „On Call” Matki z kinosbornika „białoruskiej powieści”. W 1955 roku grał kapitana Garanina, dowódca baterii w filmie „The przypadku kaprala Kochetkov”.

W 1956 roku zrealizowany obraz Ignat Vasilyevich, hodowli zwierząt kołchozu w filmie „Grey bandyta”. Po tym, nasz bohater został zastąpiony przez rodzaju działalności.

dzieci

Grebennikov Sergey – poeta, który rozpoczął pracę zawodową w 1960 roku literacką. Wraz z Nikolaem Dobronravovym stworzył noworoczne bajki, które zostały dostarczone w Pałacu Kultury i klubach Moskwy, a także w St. George Hall Kremla.

Współautorami stworzył oryginalne kawałki, a także inscenizację musicalu i dziecięcych nadawania w All-Unii Radiowej.

Nasz bohater był również zaangażowany w pracę na kawałki dla teatrów lalkowych, szczególnie „KOLOSOK – magiczne wąsów” i „Tajemnicę starszego brata”. Te występy odbyły się w kinach w Leningradzie, Moskwie i innych miastach ZSRR, jak i za granicą.

inne materiały

Grebennikov Siergiej i Nikolai Dobronravov w 1960 roku napisał sztukę o nazwie „Światła latarni”. Była już od kilku lat z powodzeniem w Moskiewskim Teatrze Młodych Widzów. W 1962 roku, gra „Światła latarni” został opublikowany przez wydawnictwo pod tytułem „Młody Strażnik”.

W latach sześćdziesiątych, młodzi aktorzy opuścić teatr i podróżuje po całym kraju, głównie na Syberii. W rezultacie stworzył pierwszy zbiór poezji, która ukazała się w Moskwie w 1964 roku. Książka została nazywane „Syberia utworów.” Ponadto piszą wiele piosenek, w tym „Voice of Peace”.

W tym samym czasie na scenie Kujbyszewie Teatr Opery i Baletu libretta i Grebennikov Dobronravov umieścić opery „Ivan Shadrin”. Muzyka na ten kawałek został napisany Dehterovym. W tym okresie, to tworzą twórczą sojusz z Aleksandroy Pahmutovoy – młodego kompozytora. Współautorami stworzył wiele utworów.

Również muzyka na wersetach ten poeta napisał następujących kompozytorów: Muslim Magomajew, Arkady Ostrovsky, Evgeny Martynov Zygmunt Katz, Michael Tariverdiev. Przez dwadzieścia lat, Sergey T. drukowane przez wydawnictwo opowiadań i powieści „Młody Strażnik” dla młodego pokolenia. Prace te zostały stworzone jako nasz własny charakter i wraz z Nikolaem Dobronravovym. W 1971 roku opublikował książkę „The Third nie jest zbędne.” W 1976 roku opublikował pracę „wkrótce wakacje!”.

Kompozycje muzyki A. N. Pahmutovoy

Grebennikov Sergey – songwriter, który napisał piosenkę „Głównym facetów, serce nie starzeje!”. Śpiewała Kobzon i L. P. Barashkov. Jest autorem wierszy do piosenki „Kuby. – My Love” Wsiadła do repertuaru M. M. Magomaeva i za pośrednictwem „Nadzieja”. Napisałem piosenkę „Czułość”. Ponieważ pojawił się na scenie T. Bulanova, Frida Boccara, MV Kristalinskaya.

Był autorem piosenki wiersze „gwiazd nad tajgi.” Śpiewała Elena Kamburova i I. D. Kobzon. Napisał piosenkę „Tchórz nie grać w hokeja.” Została wprowadzona do publicznego E. A. Hil, Vadim Mulerman i Chóru Dziecięcego Big pod kontrolą Popow.

Władimir Aleksandrowicz Nechaev grał piosenka stworzona naszego bohatera „Snow Maiden”. E. A. Hil śpiewał „Odwaga buduje miasto”. Gennadiy Mihaylovich Biełow wziął do swego repertuaru utwór „Noisy chleb.”

Poeta jest również autorem piosenki „Pożegnanie z braćmi.” Śpiewała Iosif Kobzon AIDA Vedischeva Yuri Puzyrev. W swoich wierszach piosenka „Zmęczony łódź podwodna” został napisany. Śpiewała Yu. A. Gulyaev Yuri Bogatikov.

Napisał piosenkę „hangar”. Ta praca zaprezentowana publicznie MV Kristalinskaya D. i I. Kobzon. Jest autorem wierszy, które stanowiły podstawę do piosenki „Geologów”. Śpiewała grupę Hi-Fi, a także Irina Brzhevskaya. Yuri Puzyrev pojawił się na scenie z piosenką „LEP-500”.