139 Shares 3104 views

Piękno i komfort bramkowe. Powielanie wspinaczka róża

Pionowe ogrodnictwo do dekoracji dekoracyjnych kolumn i łuki, balkony lub preferencji pergoli jest podana do niego wspinaczka wzrosła ze względu na jego ogromną kompatybilność z małych form architektury.

Powielanie róż wspinaczki lepiej występuje na obszarach o łagodnym i ciepłym klimacie. Środkowe pasmo Rosja jest źle dostosowane do jego hodowli na dużą skalę, ale w ogrodzie lub ogrodach przydomowych, ona przeżyje na non-czarnych gleb stepowych.

Powielanie róż wspinaczki warstwowanie

Jeden kwiat i metody reprodukcji – sadzonki. Sprężyna jest wybrany silny ucieczki, z którego szerokość 20 cm dołu wykopanym w ziemi. Na dnie leżały ściółkę i położyć się do ucieczki. Pre-per macierzystych w kilku miejscach, aby cięć szybkiego powstawania korzeni. Wszystko to obficie podlewane lato. Kolejna wiosna rozwija korzenie. Teraz nowa roślina jest oddzielony od matki. Młody Rose przeszczepione na swoim miejscu, dobrze oświetlone przez słońce. Ważne jest, aby nie dopuścić pierwszym roku jej rozkwitu.

Rozmnażanie przez sadzonki wspinaczki wzrosła

Należy zaznaczyć we wrześniu nevyzrevshie pędów roślin grubości 0,5 cm i długości 20 cm. Wyciąć łodygi z 4 kubków z połowy pędów. Usuń dwa dolne liście i pąki lewo. Jedna krawędź wykopano pionowo rowek, na którego dno jest strewed piasek, wykonane w rzece. Teraz sadzonki pionowo w odległości 15 cm od siebie i są dociskane do krawędzi. Ziemia jest zagęszczony i podlewano. Rozmnażanie przez sadzonki róż wspinaczki wymaga starannego wyboru lokalizacji. Lampka powinna być miękka i w ilości wystarczającej, temperatura potrzebna do kiełkowania korzeni – przynajmniej + 20 ° C Środki do pielęgnacji obejmuje tylko odchwaszczania, podlewanie i rozluźnianie gruntu.

Wspinaczka róża, których kopiowanie może być produktywny zarówno wiosną i jesienią, preferują miejsca, gdzie nie rosną nawet róże. Uwielbia opatrunek, który jest do pięciu razy w okresie wegetacji może być przeprowadzona, to wymaga przycinania i podwiązki, rozdrabnianie. Odcięcie przekwitłych gałęzi krzewu, może stymulować nowe kwiaty. W zimie, roślina ukrywa.

przycinanie

W drugim roku życia odbywa się w zakładach wiosna przycinanie. Usunięto wszystkie suche i uszkodzonych pędów. Przycinanie nie powinna być ostrożnym, aby uszkodzić młode pędy z korzeni lub pędów. W przeciwnym razie, krzew zakwitnie. Do tworzenia uprawy kwiatów jest nie więcej niż jedna trzecia długości. Usunięto cienkie, długie i niedojrzałe pędy. Aby odmłodzić pędy róży cięcia w wieku 4-5 lat, u nasady, pozostawiając tylko silny trzy lata.

choroba

Plaża wspinaczkowe róże – chorób grzybowych, takich jak mączniak prawdziwy. Również pod koniec zimy kwiat widać cortex cancer (koniotirium).

Prawidłowo prowadzona hodowla wspinaczka róża, dobra opieka, światło i ciepło rozliczane w ogrodzie jest bardzo piękne i pachnące kwiaty. Jak przystało królowej kwiatów, róży pnącej będzie prawdziwą chlubą i ozdobą każdej działki.