432 Shares 5270 views

Który jest lepiej kupić odkurzacz do domu? Liczba właścicieli

Oczyścić mieszkanie mamy prawie codziennie. W tym przypadku, każdy właściciel chce ręka była skuteczna nowoczesny asystent, który pozwoliłby przynieść czystość bez żadnych kłopotów. Oczywiście, mówimy o odkurzaczu. Do tej pory, to urządzenie jest tak mocno zakorzeniona w naszym życiu, trudno jest zapewnić gospodyni sprzątała mieszkanie z konwencjonalnym miotły. Który jest lepiej kupić odkurzacz do domu?


Liczba specjalistów i właścicieli tych urządzeń tak różne, że trafią do tych, którzy kupują urządzenia po raz pierwszy nie jest łatwe. Pomoc w wyborze odkurzacza w szerokiej gamy modeli oferowanych na rynku konsumenckiego pomoże ten artykuł.

Historia

Mówi się, że lenistwo – motorem postępu. Nie jest wyjątek i wynalazek odkurzacza. Ten pojawił się w urządzeniu USA w 1860 roku, to uważa się, że ze względu na lenistwo i niechęć do zamiatania śmieci. To wtedy Patent amerykański Daniel Hess wydawane urządzenia mechanicznego wyposażonego w obrotowe szczotki i jest wyposażony futra wytwarzania strumienia powietrza.

Ponadto, urządzenie stale poprawie. Tak więc, nowy system układ został zaproponowany w 1869 roku wynalazca z Chicago Yves Makkafi, bardzo podobny do tego, który występuje w nowoczesnych odkurzaczy typu tower, nawiasem mówiąc, jest wciąż popularny w Ameryce.

W 1901 roku Anglik Sesil Ale udało się odkurzaczy mechanizacji. Jego pomysł był silnik benzynowy i transportowane ulicami miasta na koniu-koszyka. A w 1907 roku Amerykanin Murray Spengler wymyślił wersję urządzenia elektrycznego.

Pierwszy odkurzacz do użytku domowego, został wydany w 1912 roku został zaprojektowany przez szwedzkiego zespół inżynierów, który został zorganizowany przez Axel Wehner-Gren, który wcześniej pracował w zwykłym sprzedawcy „Santo”. On także stał się założycielem firmy Electrolux, obecnie znany przez swoich instrumentów na całym świecie.

Obecnie jednostka o czystość kierunkiem w mieszkaniu był niezbędny kochanki asystent, zapisując je od czyszczenia ręcznego, oprócz wymagające więcej wysiłku i dużo czasu. Popularność takich statystyk jednostka narosłe, twierdząc, że odkurzacz jest to pierwszy zakup większości nowo małżonków, którzy przenoszą się do nowego domu.

Wybrać wiarygodnego asystenta do czyszczenia – nie jest łatwym zadaniem. I często, przed konsumentów rodzi się pytanie: „Które jest lepiej kupić odkurzacz do domu”. Recenzje różnych odmian takich urządzeń czasami sprzeczne. Każdy model ma swoje wady i zalety, które powinny sobie oceny przyszłego właściciela.

typy odkurzaczy

Urządzenia do czyszczenia kurzu mieć różnice na różne kryteria, co w szczególności jest ich urządzenia, jak również zasadę działania filtra powietrza. Tylko badając istniejące rodzaje takich jednostek, będzie można odpowiedzieć na pytanie, co jest lepsze, aby kupić odkurzacz do domu.

Konsumentów często zalecają, aby uzyskać klasyczną wersję urządzenia, posiadające worek na kurz. Ale są też plusy i minusy. Worek, który brudzi i pył, konieczne jest, aby wstrząsnąć po każdym czyszczeniu. Są jednorazowe pojemniki, które są wyrzucone.

Aprowizacji z torby można uniknąć kupując cyklon odkurzacz. Oczyszczacz powietrza do tego urządzenia zaczyna obracać się w wysokiej prędkości. Najcięższe cząsteczki kurzu osadzają się w wymiennym pojemniku. Zwolnić zdolność ta jest łatwa. Pył wylana z niej w postaci dużych skupisk.

Istnieje również odkurzacze, w którym zamontowany jest filtr do wody. W tych urządzeniach powietrze jest rozpylana w zbiorniku wypełnionym płynem. W tym samym czasie wszystkie cząstki pyłu osiedlić się w wodzie.

Który jest lepiej kupić odkurzacz do domu? Opinie użytkowników powiedzieć, że najbardziej znane nam rodzaj czyszczenia jest sucha. Ponadto urządzenia te są bardziej powszechne w sklepach, są łatwe w użyciu. Producenci oferują takie odkurzacze niedrogo. Ale oprócz dostępności nabywców cenowych docenić ich mały rozmiar. Opt dla takiej jednostki jest zalecany dla tych, którzy nie lubią skomplikowanych technologii i ofiarą mody.

Neutralny odkurzacz

Wiele osób woli mieć prostą wersję odkurzacza. Jest również nazywany balon. Taki odkurzacz ma kilka odmian:

– Circuit do czyszczenia ubrań, mebli i samochodów;
– kompaktowy o wadze do 7 kg;
– pełnej długości, o masie 9 kg.

Dobrym wyborem dla domu będzie czystsze pojemnik. To urządzenie pozwoli zaoszczędzić właścicielom z dodatkowymi kosztami. Dobrym wyborem jest również urządzenie, wraz z wieloma opcjami.

pionowy odkurzacz

takie urządzenia nie były w stanie uzyskać szerokiej dystrybucji w Rosji. Gospodarstw domowych w pozycji pionowej odkurzacza mieć preferencję dla większości konsumentów w Europie Zachodniej. Można je kupić dla tych, którzy regularnie czyści duże przestrzenie. Jedyną wadą tego urządzenia jest zbyt wysoki poziom emitowanego hałasu.

Należy jednak by było, właściwości próżniowej typu pionowego lepsze od tych, uzyskiwanych z konwencjonalnej urządzenia. Jest on zdolny do wyższej jakości powłoki prześwitującej dywan alergenów roztoczy i zobojętniania. Zaprojektowany odkurzacza z pojemnikiem, jest kompaktowy i łatwy do opanowania. Model pionowy nie zajmują dużo miejsca w domu i poradzić sobie z szybko i jakościowo czyszczenia.

Odkurzacze-roboty

Ci, którzy są przyzwyczajeni do nadążać za postępem, który jest lepiej kupić odkurzacz do domu? Komentarze użytkowników entuzjazmem opisują innowacyjny wynalazek, że jest robotem odkurzacz. To urządzenie jest przeznaczone do miejskiego mieszkania, a być może w najbliższej przyszłości przejść na wszystkich obaw o doprowadzenie czystości w domu. Urządzenie jest kompaktowe i bezprzewodowe. Porusza się z pokoju do pokoju, bez interwencji człowieka, za pomocą czujników. Ponadto, jego potężny filtr pochłania wszystko staje na drodze miotu. Kupujący radujcie oraz fakt, że jest to cud techniki ma samooczyszczania wyjmowany pojemnik.

Odkurzacze myjące

Do niedawna takie maszyny były nowością na naszym rynku sprzętu AGD, oprócz ich cena wydawała po prostu fantastyczny. Do tej pory bardzo niewiele osób może zaskoczyć urządzeń czyszczących, które produkują na mokro. Jednakże, aby kupić tanie odkurzacze nie mogę teraz. Z dobrymi modelami tego typu mogą być wykonywane nie tylko mokre, ale również usługi pralni chemicznej. Dlatego ten, kto jest gotowy do ponoszenia znacznych kosztów finansowych, należy zwrócić uwagę takiej opcji. To dobrze, że wbudowany pojemnik na filtr wody łatwo czyści nie tylko powierzchnię, ale także powietrze. I robi to aż do ostatniego pyłek. Zaletą tego odkurzacza jest fakt, że może on być stosowany do mycia nie tylko podłogi, ale również okna.

Warto jednak pamiętać, że tego typu urządzenia wymaga starannego traktowania podczas operacji, a dokładne mycie i suszenie części po użyciu. Ważne jest również zakup środka czyszczącego, wydany przez producenta urządzenia. Pozwoli to na długi czas do utrzymania wydajności urządzenia.

Wymiary i wygląd

Zakres instrumentów przeznaczonych do czyszczenia gospodarstwa domowego, jest obszerna. Duże i małe, kompaktowe i imponująca – wybór jednostek nie jest łatwe i zdezorientowani przy zakupie nie jest trudne. Co będzie preferowanym rozwiązaniem dla domu? To powinno określać cel, dla którego nabyli odkurzacza, a co powierzchnia będą musiały być oczyszczone. Jeżeli podłoga w zwykły płaski, które nie mają żadnej powłoki, to jest możliwe zdecydować się na dowolnym rodzaju urządzenia. Ale dla dywanów z wysokim stos nie może nabyć odkurzacz z filtrem wodnym. Lepiej jest kupić zwykły.

Przy wyborze odkurzacza wielkości odgrywa ważną rolę miejsca, w którym ma być używany. Dlatego, jeśli licznik jest nieograniczona, a następnie model można kupić dowolną konfigurację i firm, w tym prania. Dla dużych domach byłoby dobrym rozwiązaniem odkurzacz pionowo próżnia. Nie będzie podkreślać moc urządzenia, ponieważ cechy wysokiej wydajności tego łatwo jest znosić długie czyszczenie.

W takim przypadku, gdy mieszkanie ma małą powierzchnię, trzeba zwrócić uwagę na kompaktowych modeli maszyn czyszczących. Oni nie zajmują dużo miejsca i zmieści się w korytarzu przed drzwiami.

jednostka napędowa

Nie jest tajemnicą, że różne modele urządzeń czyszczących dla gospodarstw domowych różnią się w ich specyfikacji. Głównym z nich jest uważana za moc odkurzacza. Rozważyć tę opcję na dwa sposoby. Tak więc, urządzenie jest mierzona przy mocy silnika, a także moc odkurzacza.

Średnia wartość pierwszego z tych dwóch wskaźników wynosi 1500 watów. I to pomimo wahań wartości od 1000 do 2500 watów. To wszystko zależy od producenta (firmy), odkurzaczy, jak również od modelu urządzenia. Maksymalne wartości wskaźnika mocy silnika pokazać skuteczność urządzenia. Od tej wartości zależy od stopnia zużycia energii przez urządzenie. Im jest on wyższy, sieć bardziej obciążony.

Ważnym czynnikiem jest moc ssania. Im wyższa jest wartość tego wskaźnika, tym lepsza jest urządzenie poradzi sobie z czyszczeniem. Moc ssania odkurzacza w jego wartości minimalnej w zakresie od 250 W do maksymalnie – 500 watów.

Odkurzacze myjące Odkurzacze Zelmer

Aby docenić wszystkie zalety tych jednostek, konieczne jest przynajmniej raz spróbować je w praktyce. Oczywiście, do mokrego czyszczenia użytkownika apartamentami będzie musiał poświęcić więcej czasu i wysiłku, ale korzystanie z urządzenia Zelmer wyniku zaskoczy każdego. To polska firma uruchomiła swój pierwszy zespół w 1953 roku Chociaż produkty przedsiębiorstwa są produkowane pod marką „Gamma” i „Alpha”. Jednak w 1969 roku firma zjechał pierwszy montaż „Zelmar-03." Od tego czasu, agd marki została stale udoskonalane, a dziś stoi na równi z wiodących na świecie producentów podobnych urządzeń.

Detergent odkurzacz Zelmer, w przeciwieństwie do produktów innych marek, zakończone akwafiltrem. Ten szczegół jest punktem urządzenia i, w zależności od producenta, jego ważną częścią. Wszystkie wprowadzania kurz odkurzacza gromadzi się w zbiorniku i jego pozostałości są zmieszane z mieszaniną wody i powietrza. Taki system nie pozwala nawet najdrobniejsze cząstki z powrotem do atmosfery pomieszczenia. Ale, mimo wszystko, dla większej niezawodności detergentu odkurzacza Zelmer wyposażona w dodatkowy filtr gąbkowy. Ten szczegół jest blokowanie wyjścia najmniejszych cząstek pyłu. Dodatkowo, jednostki marki Zelmer zainstalować filtry HEPA.

Jakie są najczęściej wymagane części do odkurzaczy polskiego producenta? Opinie użytkowników powiedzieć niską siłę związków plastikowych i szybkie wyjście z operacji natryskowej. Wadą tych urządzeń jest ich imponująca wielkość, która nie pozwala na nabycie pralek dla małych mieszkań.

Thomas Odkurzacz

Urządzenia czyszczące tej firmy są bardzo popularne na rynku rosyjskim. Firma „Thomas” jest liderem na liście producentów podobnych urządzeń. odkurzacz Thomas, zwykle wyposażone akwafiltrem. Ponadto, różne modyfikacje tych urządzeń są:
– masa o 8 do 10 kg;
– dodatkowa szczotka turbo (w niektórych modelach są one w konfiguracji, a drugi powinien być zakupiony oddzielnie).

Thomas Hoover często posiada funkcję zbierania rozlanych cieczy, wyposażone we wskaźnik, wskazujący na napełnienie zbiornika.

Członkowie zauważyć najwyższa jakość odkurzacz działa doskonale radzi sobie ze swoim zadaniem. Posiadacze takich jednostek nie uważa się najpierw, że ilość pyłu, które odkrywają po czyszczeniu filtrów są w ich pozornie czystym mieszkaniu.

Odkurzacz Vitek

Jeśli naprawdę chcesz kupić pralkę, ale finanse nie pozwalają na dokonanie zakupu, to należy rozważyć możliwość pozyskania dobrą technikę cenę. Takie urządzenie byłoby odkurzacz Vitek wyposażony akwafiltrem. Istnieje kilka wersji tych urządzeń, które odznaczają się stosunkowo niską cenę (od 150 USD). I to jest dodatkowym atutem tego wspaniałego urządzenia.

Ze względu na stosunkowo niski koszt odkurzacza Vitek ma normalną charakterystykę. Ma pięć poziomów filtrowania, dobry począwszy moc ssania, duża różnorodność narzędzi i nowoczesnym wzornictwem. Ponadto, jednostki te są niezwykle kompaktowe. Części zamienne do odkurzaczy Vitek łatwo kupić, ponieważ są one wykonane w Chinach.

Wśród wad takich jednostek – elektryfikacji, objętość pracy, szczoteczka do czyszczenia i opróżniania niedogodność turbo. Jednak dla wielu użytkowników, braki te nie są znaczące.

Fhilips próżniowe

Znana holenderska firma produkuje maszyny do czyszczenia mieszkań, które spełniają wszystkie międzynarodowe standardy jakości. Najbardziej popularne urządzenia są te, które należą do serii:

– PerformerPRO (FC9180, 9182, 9184);
– PerformerLife (FC8451, 8452, 8455);
– wykonawcy (FC9170, 9174, 9176);
– Jewel (FC 9071).

Wszelkie odkurzacz Philips FC ma wiele zalet w stosunku do podobnych modeli innych producentów. Jednak jakość kupujących kruszywa nie powinna sto dolarów.

Cechą wszystkich powyższych modeli jest obecność Tri-Active pędzlem. Równie dobrze usuwa wszelkie przewodnim od podłogi do dywanu i doskonale usuwa kurz z trudno dostępnych miejsc.

Charakterystyczną cechą wszystkich popularnych modeli odkurzaczy Fhilips polega na zastosowaniu technologii przepływu powietrza Max, który pozwala na znaczne zwiększenie wydajności urządzenia ssącego. Niektóre urządzenia mają wbudowany układ smakowy, który pozwala, aby powietrze nie tylko czyste, ale również świeże.

Większość jednostek opcja budżet to linia PowerLife. Ich konfiguracja standardowa zawiera wskazówki konwencjonalnych kół z tworzywa sztucznego. Ponadto, te środki czyszczące nie są bardzo grube.