424 Shares 7901 views

Korektor na cienie pod oczami. Dlaczego potrzebny korektor

Każda kobieta od czasu do czasu chcesz ukryć pewne drobne niedoskonałości na twarzy: ciemne kręgi .. Po bezsennej nocy, zaczerwienienie z powodu nieodpowiednich kosmetyków itp Aby pomóc może przyjść dobry korektor, bo może zdziałać cuda w prawej ręce.

sprostowanie kosmetyki

Ukrywa rozszerzone pory, czarne plamki, stał małych naczyń, oczywiście, zaczerwienienia i podrażnienia, wiele więcej. Bez kosmetyków korekcyjnych dla kobiet byłoby znacznie trudniejsze oczarować mężczyzn i ukryć ślady pozostawione przez życie na ich twarzy. Migotać, lyuminayzery, wyróżnienia – rodzaj nawyku, co jest i co jest konieczne, nie jest łatwe. To nie pomaga korektor na cienie pod oczami? Które z tych produktów można wyrównać koloryt skóry?

Tak, wszystko w porządku. Każdy z tych produktów ma swoje własne cechy i zakres. Wszystkie z nich powinny być stosowane w pewien sposób, a tylko w niektórych częściach twarzy. W przeciwnym razie efekt może nie być tak, jak byśmy chcieli. Ale teraz idzie tylko na korektor i wyróżnienia. Po tych narzędzi są odpowiednie, aby poradzić sobie z siniakami pod oczami.

korektory

Dla tych, którzy znają angielski, nietrudno się domyślić, że słowo pochodzi od kryją – „ukrycia”, „ukryć”. Z tego możemy założyć, dlaczego tam jest korektor – w celu zamaskowania małych niedoskonałości skóry. Być może, większość dziewczyn do czynienia z sytuacją, w której, budząc się rano, znaleźli się w obliczu czegoś niepożądanego. Oczywiście, może się to wydawać tragedii tylko do niej, ale to jest głupie, aby zaprzeczyć, że takie problemy psuć nastroju i poważnie osłabić pewność siebie, zwłaszcza jeśli dzień jest przypisany ważne spotkanie, rozmowy kwalifikacyjnej, datę.

Zapisz korektor na cienie pod oczami, a właściwie stosowane, może ukryć bardziej poważne wady. Z drugiej strony, może to poważnie zaszkodzić, będąc w rękach niewykwalifikowanych. W ogóle, to jest magiczna różdżka z dwóch końców, zwłaszcza jeśli występują problemy rzadko. Można kupić profesjonalny korektor MAC, ale stosuje się go prawidłowo i zmniejszyć wszelkie możliwe korzyści do niczego. I można wydać sporo pieniędzy, ale „wypełnić rękę” i zrobić kilka poważnych wad naprawdę niewidoczne. Więc cena nie zawsze określenia jakości.

typy

Do niedawna wszystkie narzędzia, aby pomóc zamaskować braki, o których mowa korektor. Ostatnio zaczęliśmy, aby odróżnić je od wyróżnienia i usuwanie niektórych części twarzy ze względu na szczególne małych cząsteczek odbijających światło. A jeśli do ukrycia zaczerwienienie będzie raczej korektor na cienie pod oczami najlepiej jest używać tylko inny produkt lub razem. Uniwersalny oznacza no i wyróżnienia mogą przynieść wiele problemów, będąc w złym miejscu, więc nie należy mylić. Ale eksperyment jest to możliwe, ale jest lepiej, jeśli to profesjonalny weźmie udział.

Jak wybrać?

To może być najtrudniejszy etap. Fakt, że ton i wydźwięk lato skóra może wyglądać zupełnie inaczej niż w zimie. Ponadto, rola odgrywana przez pewien oświetlenie, środki antyadhezyjne i inne rysy twarzy. Ale tu nie trzeba znaleźć odcień, który dokładnie pasuje do twarzy. Zasada i inne oparte na wzajemnym absorpcji różnych kolorach. Więc, zielony i niebieski netralizuyut zaczerwienienie. ton brzoskwiń usunie cienie pod oczami, a żółty – różowy.

Jeśli chodzi o kształt, to naprawdę jest to kwestia gustu. Jednak narzędzia płynne i lżejsze lepiej nadają się dla młodej skóry z niezbyt wyraźnymi problemami, podczas gdy kij i gęstsza struktura pomaga uporać się z poważnymi utrudnieniami. Dobry korektor może być zarówno takie, i inni.

nałożenie

Pierwsza zasada – trzeba nawilżać skórę. Ponieważ obszar wokół oczu jest bardzo delikatna, powinno się to odbywać ze szczególną ostrożnością. Druga zasada – aby zastosować makijaż lepiej na tamtym świecie, dla których jest on przeznaczony. Dzienny makijaż chcesz sprawdzić w dzień i wieczorem – z prądem. Więc można zidentyfikować błędy i koryguje je w czasie. Trzeci etap – nanosi się za pomocą linii trzypunktowym dolnych rzęs od wewnętrznej do zewnętrznej rogu. Nie ma potrzeby, aby wziąć dużo kremu i wcierać go w skórę. Jeśli kolor nie jest ustawiony prawidłowo, to nie uratuje, ale tylko pogorszyć sytuację. Nadaje się sam korektor prawie natychmiast przekształcić oblicze. Jeśli czujesz, że czegoś brakuje, można wspierać ogólną wyróżnienia obrazu. Aby to zrobić, można zastosować trochę pieniędzy na wystające policzki i grzbiet nosa – oni odwracają obcych wygląd. Wreszcie ostatni krok – proszek. Poluzprozrachny lepiej wybrać odcień, który nie tworzy efektu maski. Zabezpieczanie rezultat może być, na przykład, woda termalna.

Jeśli wybierasz się do ważnego wydarzenia, trzeba pamiętać jeszcze jedno, które mogą mieć wpływ korektor – fotografię. Lampa błyskowa – Chodzi o to, że światło może chwycić wystającą część twarzy i uczynić je jeszcze lżejsze. A jeśli one stosowane również wyróżnienia, obraz może być dość niespodziankę. Dlatego też powinny być brane pod uwagę. Jeśli zadanie jest do rozwiązania drobne wady całej twarzy, konieczne jest podejście to zadanie łatwe. Nie staraj się malować zaczerwienienie gęste środki warstw. Dokładne spot-on i środków zgodności – to pomaga w tej trudnej materii.

przykłady

Tak więc, w jaki sposób wybrać korektor? kineskopy i kolory nie pomoże, wszystko czego potrzebujesz, aby spróbować na własnej skórze, a czasami może pójść coś zupełnie nieoczekiwanego. Ale są pewne marki, które okazały się tak, że możemy najpierw szukać wśród nich.

  • Clinique Airbrush Concealer. Ta firma na rynku rosyjskim od dawna. W szczególności, produkt ten jest uważany za całkiem udany.
  • Wybierz Moisturecover, Mac. Korektor może potrzebować w ciągu dnia, a to oznacza, szczotka jest idealna do noszenia w torebce.
  • Beauty Pokrywa dolna Stick Lumene. Dobre i mocno trzymać neutralny kolor. To może być trudne, aby zaprzyjaźnić się z nim, ale warto.
  • Fińska Natural Cream, Shiseido. Idealny dla blondynek i czerwone z zimna półtony. Opakowanie wygodne. Cena ta korektor lekko gryzie – około 1300 rubli. Ale dla tych, którzy są zdesperowani, aby znaleźć inny kolor, może być odpowiedni.
  • Mr.Light, Givenchy. Po prostu przyznać, bardzo, bardzo dobre narzędzie, łączące właściwości zarówno korygujących i odblaskowe.

Ale w rzeczywistości, cena z wysokiej jakości korektor nie definiuje. Drogi środek może być pieniądze rzucone na wiatr, a budżet – po prostu w porządku. Dlatego też nie jest właściwe tylko metodą prób i błędów.

Pozostałe środki korygujące

Ale co robi resztę strasznych słów wymienionych na początku? W rzeczywistości, nic strasznego się nimi nie są, ale nie będą one pomóc w korekcie. Migotać i lyuminayzery stosowany gdy całkowita cera matowa, i konieczne, aby umieścić akcenty świetlne. Prawidłowo za pomocą tych narzędzi można uzyskać tak zwaną „wyrzeźbiony” efekt, skóra wydaje obładowany Chinach i blasku i świeżości. Nie trzeba się je ignorować, ale nie powinno się zaangażować.

inne metody

Jeżeli korektor na cienie pod oczami pomaga tylko częściowo, można spróbować innych metod. Na przykład, aby odwrócić uwagę od obszaru problemowego jest prawo fryzurę i kolor włosów. Proste grzywki pogorszyć sprawę, w momencie, gdy rozwijane na bokach nici może zdziałać cuda. Jednocześnie ciemny i szary odcień zwiększyła nacisk na społeczność, a także jasne i ciepłe będzie zbawieniem.

Wreszcie, zamiast maskowania problemu, można spróbować go rozwiązać. Tak, siniaki pod oczami mogą wystąpić, gdy używanie tytoniu, brak witaminy C, przewlekłego braku snu, ciągłego stresu. Nawiasem mówiąc, może to być objawem choroby. Jeśli sprawa tylko w cienkiej skórze i predyspozycją genetyczną, aby uruchomić na lekarzy bezużyteczne, ale powierzają się właściwym ręce wizażystka i stylistka włosów warto. Nagle okaże się, że nie będzie już trzeba myśleć dlaczego jest korektor?