681 Shares 6013 views

Kozłowa Evgeniya – biografia i twórczość

Prawie wszystkie przyszłe gwiazdy ma wykształcenia muzycznego. Nawet w prostych nauczycieli przedszkolnych lub szkolnych szukają talentów. Jeden z tych nauczycieli – Kozłowa Evgeniya. Ona ma wiele scenariuszy przedstawień muzycznych i uroczystości, w których dzieci są członkami. Jest zaangażowany w formułowaniu muzyki wokalnej i metodycznej pracy. Jest zorientowana pedagogów z całego kraju i za granicą.


Dlaczego Eugeniusz wybrał sobie powołanie

Jako dziecko, Kozłowa Evgeniya spotkała się z niesamowitym nauczycielem, który zaszczepił w niej miłość do kultury i muzyki. To było pod wpływem tej miłości zaczęła angażować się w studium muzyki i postanowili pracować z dziećmi. Ta firma zajmuje sporo wysiłku, ale to przynosi moralną satysfakcję. Praca trwa prawie cały swój wolny czas. Rodzina to ze zrozumieniem, bo najważniejsze, że Eugene robi to, co lubi.

Dziś Kozłowa Evgeniya Yurevna łączy w sobie kilka zawodów – kierownik, trener wokalny, choreograf, dyrektor muzyczny i metodyka. Czasem trzeba przygotować się do zajęć w nocy, ale nie była zdenerwowana, bo rozumie, że ważnej misji.

Eugene lubi robić w wolnym czasie

Przy takim obciążeniu wolnym czasie jest bardzo małe, ale Kozłowa Evgeniya znajdzie sposób na relaks. Ona ma daczy, gdzie latem jest zaangażowany w uprawie owoców i warzyw. Większość z klasztoru zarezerwowana dla klombów.

W lecie, jest to również możliwe, aby zrobić nurkowanie i iść z rodziną na charakter lub wędkowania. Te ćwiczenia nie tylko pomagają odciągnąć od codziennej pracy, ale także dostać porcję inspiracji. Z reguły po dobrym letnie wakacje do nauczyciela pojawiają się nowe pomysły na scenariusze i rozwiązania problemów technicznych. Na przykład, że jest w stanie skonfigurować Eugeniuszowi akompaniament tak, że dźwięk był doskonały.

światopoglądy

Kozłowa Evgeniya uważa, że najważniejszą rzeczą dla człowieka – być kimś użyteczne niż odnieść sukces. Dlatego pracuje z dziećmi. Teraz trudne czasy, a muzyka pomaga dzieciom pozostać tak jak jest. Ich obraz świata z nim jest piękny i harmonijny.

rosnące środowisko może być teraz nazywa agresywny, ponieważ większość dzisiejszej muzyki nie ponosi odwiecznych wartości i powodować negatywne emocje. Najważniejszą rzeczą życia Eugene uważa rozwój poczucia piękna u dzieci. W tym przypadku to nie działa tylko z dzieł kultury narodowej, ale też wprowadza je do światowego dziedzictwa.