704 Shares 9270 views

Co jeśli nie ma co miesiąc?

Miesiączka pojawia się u młodych dziewcząt w wieku jedenastu i szesnastu. Krytyczne dni regularnie i bezzwłocznie przyjść, aż do wystąpienia menopauzy. Kobiety przerażająca sytuacja, gdy istnieje cykl awarii. Panie natychmiast zacząć myśleć o tym, co zrobić, jeśli nie co miesiąc. Zazwyczaj jest to związane z ciążą, ale jeśli akt seksualny nie był poprzedzony, to istnieje mnóstwo powodów.

Na przykład, chorób i zaburzeń endokrynologicznych problemów ginekologicznych. Stresujące sytuacje lub zbliża się do reszty mogą zachwiać, w wyniku czego może dojść do opóźnienia. Nawiasem mówiąc, pigułki antykoncepcyjne silny wpływ na kształtowanie cyklu. Zwłaszcza w pierwszych miesiącach suplementacji. U niektórych kobiet, okresy nie są stale „harmonogram”, to jest konsekwencją choroby, a nie za normę. Jest to zdecydować, co zrobić, jeśli nie co miesiąc.

Istnieją pewne ramy czasowe, na przykład, nie ma powodu do niepokoju, jeśli wielkie opóźnienia – 5 dni. Co zrobić w tym przypadku? Należy skonsultować się z ginekologiem i zrobić test, który wykrywa ciążę. Jest możliwe, że przy zbyt małej perspektywie będzie ujemny. Pigułki antykoncepcyjne nie zawsze dają gwarancję 100%. Niektóre kobiety zapomni przyjąć tabletkę lub zrobić to w różnych porach dnia. Tylko jedno przejście – młody i zdrowy organizm jest gotowy do począć.

Warto wspomnieć, że matka powinna rozmawiać z córkami na temat rozwoju seksualnego. Ponieważ odsetek aborcji jest zbyt wysoka wśród młodych dziewcząt. Takie fatalne statystyki i prowadzi do niskiej płodności. Biorąc pod uwagę, że takie procedury w młodym wieku wiąże niepłodność i problemy kobiet w przyszłości. Ze względu na brak odpowiedniej informacji, dziewczęta są zainteresowani druhen, co zrobić, jeśli nie ma miesiączki. Jeśli pamiętać siebie, to będzie jasne, no dobra rada nie otrzyma dziecko. Temat antykoncepcja nie jest wstydliwe, pozwala chronić swoją rodzinę od problemów i błędów.

Testy są dostępne w sprzedaży, teraz można je znaleźć nawet w supermarkecie. Nie będą gorszej jakości odpowiedniki farmacji. Kontrola odbywa się po pierwszym dniu opóźnienia. Na przykład cykl ma dwadzieścia dziewięć dni na trzydziestej już można zrobić test. Przed zwłoki wykorzystać test nie ma sensu.

Jeśli wynik testu jest pozytywny, to trzeba zwrócić się do kliniki położniczej. Od ciąży powinien nadzorować specjalista. Wiele kobiet uważa, w jakim termin zrobić USG. Zwykle procedura ta jest zalecana po sześciu lub ośmiu tygodni po zapłodnieniu. Wcześniej, kobieta może być oglądany na krześle, ale nie jest to małe nadużycie termin. Daje najdokładniejsze analizy informacji: poziom hormonów pomoże dokładnie określić, czy ciąża jest. W niektórych przypadkach, USG wykonuje się wcześniej, jeśli pojawia się ból lub inne objawy niejasne.

Jeżeli opóźnienie było spowodowane stresem, coś ekstra odwiedzić psychologa. Przyczynia się to do szybszego cyklu odzyskiwania. Można także wziąć środki uspokajające, zgadzając się z lekarzem.

Silne ćwiczenia, a nawet ćwiczenia mogą powodować naruszenia cyklu. Ponieważ organizm jest trudny w obsłudze od razu z nowymi „zmartwień”. Jest to konieczne, aby zmniejszyć obciążenie i odwiedzić ginekologa. Istnieją sytuacje, że sport całkowicie wyeliminować klas i zatrzymał się. Dla kobiet w wieku rozrodczym jest bardzo ważne, aby zachować zdrowie.

Ten artykuł jest dostępny wyjaśnia, co zrobić, jeśli nie ma miesiączki. Posiadająca niezbędne informacje, o wiele łatwiej jest radzić sobie z tym problemem. Pozostaje życzyć drogiego zdrowie i samopoczucie kobiet, bo to jest najważniejsze w moim życiu!