429 Shares 9616 views

Niesamowite kamień – strzał w dziesiątkę

Kamienie dla wielu pokoleń urzeka swoim pięknem. Wspaniałe naturalne składniki sveshivayas w proporcjach tuż za nimi, są przekształcane w najbardziej zachwycających dekoracje i symbolicznych prezentów dla ludzi szlachetnych sił wyższych.


Opis kamień

Bydła oczu – zaskakujące wai tlenku tandemowy cząstki cienkiej krystaliczny kwarc naturalnego tlenku żelaza. Kamień odnosi się do uznanej liczby Eye-kwarc. Proces „narodzin” tego unikalnego dzieła natury wydaje się być proste, ale kompleks na poziomie mikroskopowym. Wszystko odbywa się pod wpływem temperatury.

Dlaczego nazywa się kamień?

Imię ocellar piękny kwarc wynikał z ekstrawaganckich blasku najlepszym po przetworzeniu. Aby uzyskać taki przystojny pręgowane przedstawicielem często poddają się rozpalać i ukryte do tej pory tlenek żelaza objawia się we wszystkim charakterystyczne dla niego chwała. Połyskujące odcienie brązowo-wiśnia, gem przypomina przekrwione oczy i siłę byków. To atomów spektakularny hematytu (tlenek żelaza) i nasycony skały jedwabiste brązowe zabarwienie, a czasem krwawy przechodzą do głębokiego koloru. Ponadto, istnieje minerały z wyraźnym odcieniem fioletowym ekscentrycznego, brązowy kawy i wina szlachetny, przypominający Bordeaux.

Nastepne proste przetwarzanie odpowiednich rozwiązań, takich jak kwas solny, bydło oka uzyskuje ekscytującą urody i migotanie kociego odpowiednik. Te proste manipulacje być usunięte tylko przez mineralogicznych zanieczyszczeń, ale w żaden sposób nie zepsuć jego wewnętrzną „duszę”.

właściwości magiczne. Trochę historii w tej sprawie

Historia dawna i skutecznie doświadczony w dziesiątkę i tworzą stabilną wiarę w magię jego możliwości ciężkich warunkach. Roman dzielni sportowcy i ich piękny klejnot ukochany przypięte na powrót nadziei prawdziwego wojownika od straszliwej bitwy. W tym celu zastosowano kamień skrupulatnie chronią cenne symbole męstwa i sukcesu.

Mieszkańcy Indii uważa, że ocellar kwarcowy może absorbować energię witalną świetlnego słońca i przenieść go do swojego gospodarza. Najbardziej niebezpieczny moment dla gem staje się cięższy właściciel. Pomagając w ten sposób swego pana dziesiątkę.

Kamień: cechy i funkcje

Jest to mistyczne ostrożność – sczerniałe kamień krwi ostrzega przyszłych strat materialnych. Wielu finansistów wybrać dokładnie Bullseye jego amulet pieniężnej wsparcie. Noś go wiedząc, ludzie powinni w postaci pierścienia i zawsze na palcu wskazującym. Tak piękne oczy mogą instruować i wzmocnić całą rodzinę właściciela dotyczące niezbędnego spokoju Finansów.

Plotka również mistyczny nici osadzonych w brązowej oka – perełka przedstawia połączenie obecnej i przeszłości. Więc właściciele takiego tymczasowego „klucz” nauczyli swoje dotychczasowe życie tajny. W związku z tym, jego własność pełne wykorzystanie mistycyzmu nadzieję na odzyskanie zdolności wróżenia.

Wśród „oculist” oko nęcący byka – kamienia, który jest uważany źródłem zwiększonej motywacji i siły. Bezprecedensowe środki swego Pana, on otwiera charakterystycznej nazwie agresywności zwierząt i mocy. Dlatego ciągłe noszenie takiego „pomocnika” należy wyraźnie ograniczyć jako niewykorzystane zamieszek gem szkodliwy w chwilach relaksu lub wrodzonej fazy ludzkiego „relaks”. Działaczy i ludzi z pragnieniem ciągłego wystarczy tętniące życiem sojusznika jako dziesiątkę. właściwości magiczne obrzędy nasycony ostrogę kwarcowy więcej energii gejzer i sukcesu, i daje władzę oporu zużywa rozwiązań. Notorious, wiosna przywiązany ludzie w tandemie z „oka” rozpalać ogień zaufania, kompetencji zawodowych i zaufania.

Pomaga wiele naraz

Współczujący natury uosabia bestia byka oko może chronić i dać swój temperament i sukces wielu osób (rodzin lub zespołów). Ustawienie ospały kwarc, w widocznym i jasnym miejscu, możliwe jest, aby rozszerzyć swoje wpływy na wszystkich lokatorów. Można wybrać rodzinę wspólnego zbioru ozdoby – tak będzie niezwykła tradycja i spokój w domu.

możliwości terapeutyczne

Plotka głosi, że pozytywny wpływ na zdrowie człowieka dziesiątkę. Właściwości brązowy gem pozwalają wpływać słabo podatne na jakąkolwiek formę leczenia łuszczycy. Glazovik stanie wpływać w połączeniu z tradycyjnymi metodami w celu przyspieszenia remisji. tylko nosić kamień z tego wymaga.

W przypadku bolesnej niepłodności lub różnych naruszeń ze strony ginekologii powinny zgłosić się do bycze oko. Kamień ten może wpływać na krążenie krwi i procesy dostosowawcze. On jest najlepszym zycie w połączeniu z lekami medycyny konwencjonalnej.

astrologia

W odniesieniu do preferencji astrologicznych gem to jest bardzo „towarzyski” ze wszystkich znaków. Ale jego zwierzęta są zmotywowani, zaradni i przedsiębiorczy Scorpio. Jest to kamień dano im brązowym z bezgranicznym podziwem i szacunkiem.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, że jest niesamowity strzał w dziesiątkę. Kamień ten jest bardzo interesujący, jest obarczona wiele tajemnic. Niektóre z jego tajemnic, my wam powiedział. Mamy nadzieję, że ta informacja jest przydatna.