547 Shares 5562 views

Jak zawiązać chustę na pseudonimów. Kilka sposobów wiązania muzułmańską chustę na wesele

Rdzenne tradycje islamu zobowiązuje kobiet wychodzi z domu, chowając się przed wzrokiem włosy, szyja, uszy i ciało z chusteczką. To podkreśla czystość dziewczyny, jej czcią i szacunkiem dla Boga i religii. Istnieje wiele oryginalnych i spełniają wymagania sposobów Koranu z wiążąc chusteczkę. Artykuł dotyczy kilku tradycyjnych opcji, które mówią nam, jak zawiązać chustę na pseudonimów.


Wymagania dotyczące wiązania muzułmańską chustę

W krajach muzułmańskich, małżeństwo nazywa Nikah. Kobiety ubierają się w codziennym czasu, a ceremonia ślubna nie wyklucza noszenie chusty, która honoruje na ceremonii może być ozdoby, kwiaty i luksusowe tkaniny. Szczególne zasady, które biorą pod uwagę kolejność wiązanie chusty, Islam nie jest przewidziane. Jak zawiązać chustę w nikah, kobieta identyfikuje się, opierając się na swojej wyobraźni i smaku. Najważniejsze jest to, aby spełniać pewne wymagania, aby go nosić:

– materiału, który jest wykonany z chusteczką powinna być szczelna, a w każdym razie nie jest jasne. Witamy monofoniczne sprawę bez symboliki i krzyczących figur. Na Nikah odpowiednich pastelowe szale.

– Można wykorzystać różnorodne tkaniny połączonych ze sobą barwy.

– Jeśli tkanina jest śliska, to kładzie się pod pokrywą, trzymając chusteczkę na głowie. Na wakacje można nosić czapkę z koronką.

– Konieczne jest, aby zawiązać chustę na nikah wolnego ukrywając pod obrys czole, włosach i szyi.

– Spod chustki nie powinien widzieć i uszy grzywka.

– wiążąc chusteczkę na pseudonimów można używać spinki do włosów, broszki, biżuteria.

Klasyczna metoda związania chusteczkę

Zastanów się, jak zawiązać chustę na pseudonimów w prosty sposób. Aby to zrobić, trzeba podnieść i dobrą stab włosy z tyłu, więc nie są one wgląd. Chusta może być przyjmowany z satynowym kolorze białym lub beżowym odcieniu tkaniny. Najszerszy margines powinien zginać do wewnątrz o kilka centymetrów. Następnie dołączyć go do czoła i usunąć końce chusteczkę z powrotem, zabezpieczenie sworznia. W tym przypadku powinno to obejmować uszy. Ponadto, luźne końce muszą rzucić się do przodu i stab pod brodą piękną broszkę. Aby szalik szczelnie dociskana do czoła, świątynie na brzegach, można zginać i zapiąć spinki niewidzialnych. Dla dekoracjami świątecznymi wykorzystywane żywe lub sztuczne kwiaty, pasujące akcesoria ton.

Sposób zakrywkami

Poniższy sposób opisuje jak zawiązać chustę w maski Nikah. Podstawą pod chusteczką brane elastyczna. Na wesele, może ona mieć koronki, dając wzdłuż powagi i piękna. Dolna podstawa musi być zgodne z wymaganiami Koranu i pokryć szyi, uszy i włosy. Następnie udać się wyrzucić chusteczkę, złożony w trójkąt. Jego końce są owinięte wokół szyi, wyrzucany do przodu z jednej krawędzi może być dłuższy niż drugi. Długi koniec jest zamocowany na przeciwnej stronie głowy za piękną broszkę ucha. Inne potrzeby do mocowania szpilki na drugim ramieniu.

Sposób związania dwóch szale

Opiszemy w inny sposób, jak zawiązać chustę na pseudonimów. dwa piękne szal, dopasować kolor używany dla tej opcji. Dno powinno być mocno dociskana do linii brwi, wygięte na skroniach. Następnie owinąć tak mocno za szyję dwóch końców i przymocować je za sobą. Górna szal nanoszone na głowie i umieszczone powyżej dolnej linii. Następnie musisz zrobić to przez całą drogę z powrotem i podłączyć do górnej krawędzi, zabezpieczając szpilki. Ściereczka z lewej strony, aby podnieść i doprowadzić do przodu, zabezpieczając odwrotny zapięcie świątyni. Po prawej stronie chusteczkę i przedstawienia mały skręt w postaci holowania i wydatków pod brodą, aby naprawić lewą stronę ucha.

Tie muzułmańska chusta jest prosta. Najważniejsze, aby wziąć pod uwagę zasady i trochę pomarzyć. Przystosować się i opanowali niektóre ze sposobów można utworzyć wiele obrazów dla wszelkich okazjach.