121 Shares 1965 views

Jak zrobić Organizer na bieliznę z rękami

Zazwyczaj przechowujemy bieliznę i skarpetki w szufladach kredensu tak, że są one dostępne w dowolnym momencie. Ale jak to często bywa następujący: trzeba wymyślić co strój położy na dzisiaj, ale nie znaleźliśmy odpowiednie ubrania. Dzieje się tak, gdy jest składana w szufladzie w sposób losowy, sprawy idą, i nie są one łatwe do znalezienia prawo. Aby tego uniknąć, proponujemy zrobić organizer na bieliznę z ich rąk. On będzie bardzo pomocne w starannym przechowywania delikatnych przedmiotów, jak również pozwalają usystematyzować dostępnych zestawów.


Organizer na bieliznę tkaniny

Istnieje kilka opcji, z których można dokonać takiego osobistego organizatora. Pierwszą opcją jest ścieg używając jedynie szmatki. Wybierz solidną sprawę do ścian bocznych i dolnych, aby dopasować każdą partycję. Farbowanie limity nic: niech to będzie preferowany kolor (lub więcej), co jest miłe dla oka. Być zarezerwowane dla krawędzi wkładkę lub taśmę. Zmierzyć długość, szerokość i wysokość pudełka, w którym umieszczone zostanie organizatora. Wyciąć dno i boki prostokątów tkaniny powinna być mniejsza niż kilka centymetrów zmierzonych wymiarów. Następnie podzielić przestrzeń na przedziały, to najlepiej zrobić to z doświadczenia: na przykład umieścić swoje biustonosze i zmierzyć szerokość. Po tym wszystkim, że wszyscy mają różne rozmiary, a to jest niemożliwe, aby dokładnie w jakim formacie komórka umieścić swoją kopię prania powiedzieć. Następnie wyciąć i uszyć do spodzie ścianki wzdłużne, harmonogram, które będą posiadały krzyż. Określić pożądany rozmiar wyciąć prostokąt materiału i szycia w wyznaczonych miejscach. Po tym będzie zszyć boki i zamknąć wszystkie zaległe szwy inlay.

Korzystanie z tektury do zbudowania organizator

Czy Organizer na bieliznę z rękami może być inny sposób. On nie różni się zbytnio od pierwszej. Wewnątrz przegródki można uszyć kartonu tkaniny lub plastikowe pudełka. Więc organizator będzie wyglądać bardziej symetryczne, to lepiej, aby zachować kształt. Proces tworzenia tej szuflady jest praktycznie nie różni się od opisanego powyżej: ten sam sposób trzeba szmatkę i obrzeża.

Niezwykłe organizatorzy do przechowywania bielizny

Jeśli nie chcesz być ograniczony do prostokątnego kształtu, możliwe jest stworzenie czegoś niezwykłego. Niech komórki mają kształt rombu lub plaster miodu – jak to opcja dla obu mężczyzn i kobiet, ponieważ jest to wygodne do przechowywania, a nawet skarpetki. Co to będzie podjąć, aby oryginalny organizer na bieliznę z rękami? Bardzo wygodny w użyciu starych kart plastikowych, są symetryczne, tej samej wielkości i dobrze zachowują swój kształt. Nie jest konieczne, aby schować ich tkanki: mogą po prostu owinąć białym papierze i do łączenia elementów za pomocą kleju. Jeśli nie masz dużą liczbę kart, użyj cięcie tektury, dopasowując je do rozmiaru.

To nie zawsze jest konieczne, aby zrobić wszystko, szablonów oraz wyobraźni, wymyślać nowe elementy i sposoby, aby Twój organizator bielizny. Ręce mogą zrealizować każdy pomysł, szczególnie przydatnym i funkcjonalnym takie jak estetycznym pudełku do przechowywania rzeczy osobistych.