834 Shares 1831 views

Sztuczny mech we wnętrzu. Jak zrobić sztuczną mech?

Projektowanie wnętrz – bardzo inspirujące proces. Każdy chce, aby Twoje mieszkanie unikalne i wygodne, aby nadać jej oryginalny wygląd, podkreślają swój dom pośród szarej monotonii „betonowej dżungli”. Wszystkie te problemy skutecznie pomogą rozwiązać sztuczny mech: Ecostyle teraz coraz bardziej popularne. To pozwala wizualnie wprowadzają typowe mieszkania w mieście z naturą, bez narażania jej komfort. Więc projektanci aktywnie fantazjować kierunku wykorzystania tego materiału.

Pomysły na ścianach

Użyj wnętrze roślinność pierwszy zdecydował się artystów z Norwegii. Jednak kiedyś na żywo, a nie sztuczny mech. Kilka lat temu, na wystawie w Londynie, dali na siebie uwagę publiczności zaintrygowany pokoje fragment, gdzie ściana nad wezgłowiem zostało pokryte mchem. Pomysł jest tak zachwycony publiczność, która aktywnie wykorzystać w cywilizowanym świecie.

Sztuczny mech do dekoracji może obejmować całą ścianę, na przykład, nad częścią wypoczynkową. I może być stosowany we fragmentach, kadrowanie ekranu plazmowego lub półki z książkami. Bardzo elegancki wygląd „wyspy” z nim, sztuka rozrzucone na powierzchni. Pionowa wąski pasek mchu wizualnie zawyżone niskich sufitów. W tej ulgi takiego pokrycia sprawi, że wystrój pokoju bardziej widoczne i skuteczne.

Sztuczny mech połączeniu z prawie wszystkich materiałów wykończeniowych. Traci tylko otwarcie miejskiego element – panele z tworzyw sztucznych. Ale ze szkła i chromu łączy wspaniałe, więc może być stosowany nawet w pokoju urządzonym przez high-tech.

Moss jako materiał na elementy dekoracyjne

Nie każdy odważy się użyć roślinność na ścianach. Ale przy projektowaniu poszczególnych elementów dekoracyjnych sztucznego mchu – bardzo cennym znaleziskiem. W szczególności odnosi się to do doniczek. Większość ogrodów domu są różne rozmiary i mają różne style i kierunki. A jeśli nie na parapety są nudne plastikowych pojemnikach. Stwarza to wrażenie pewnej niedbałości i redukuje zarówno świetnie wyglądające jako całości, a także atrakcyjności pomieszczeniach zakładów. Gdzie elegancki „krajobraz” wyglądałby jeśli garnki wklejony sztuczny mech. Szczególnie dobrym pomysłem dla dużych wannach.

Bardzo skuteczny sztuczny mech, stosowane w konstrukcji ramy do luster, obrazów i fotografii. Takie naturalne miejsca we wnętrzu sprawiają, że ciepłe i przytulne. Bardzo interesujący obraz z mchu. Jednak trzeba je tworzyć lub aby móc rysować, lub zatrudnić profesjonalnego artystę. I wreszcie, jest to efekt niewyobrażalne dać klosze ozdobione mchem. I tak można ozdobić i lamp stołowych oraz kinkiety i żyrandole.

Meble z akcentami mchu

Najbardziej zaawansowana w ekonapravlenii projektantów z firmy Verde Profilo. Ich meble, ozdobione mchu, stworzył furię. Włożyć (z rośliny dziennym, przy okazji) znajdują się na grzbietach łóżka, stoliki, szafy drzwi i pokryw. W naszym kraju, to meble nie jest łatwo dostępna. I czy można dowiedzieć się, gdzie go kupić, będzie cię to kosztować prawie więcej samochód budżetu.

Jednakże, mając trochę pomysłowości i winorośli, gdzie należy ręce, będziesz w stanie uzyskać wynik nie gorszy. Tak więc, mech jest walcowana na powierzchni swojego ulubionego stolika. Lepiej jest wybrać model z szklanym blatem, więc będzie bardziej przejrzyste i skuteczne. Wtedy roślinność jest pokryty szkłem tej samej wielkości – i masz wielkie meble w stylu naturalistycznym.

projektowanie lato

Moss w krajobraz – i przez długi czas aktywnie używany materiał. Jeśli witryna jest ograniczona starym kamiennym murem, to jest możliwe, aby ożywić wzorów i wzorów, wykonane z tej rośliny. Mogą też ozdobić sztuczny staw listwy lub cokół jego wiejskiej posiadłości – budynek stanie się starożytne i tajemnicze spojrzenie.

Zalety sztucznego mchu

Początkowo Wysiadłem wnętrze z naturalnym mchem. Ma jednak szereg wad. Początkowo zapotrzebowanie roślin wilgoci. Kiedy wysycha, traci wiele ze swojej dekoracji. Po drugie, na żywo jest używana mech rośnie: często nie tam, gdzie chcesz. Po trzecie, niektóre jego gatunki są trujące. Jeśli dom ma małe dzieci i zwierzęta, instalację roślin, mogą być dla nich niebezpieczne.

Wszystkie te braki pozbawione sztucznego mchu. A co najważniejsze – nie trzeba się rozwijać, dbać o niego i czekać, aż on zajmuje obszar przeznaczony dla niego. Sztuczny mech i sprzedaje dywany i duże bułki i grudek. Więc dekorator ma możliwość zakupienia go w formie, która jest najbardziej odpowiednia do tego pomysłu.

Jak zrobić sztuczną mech?

Oczywiście, jeśli masz zamiar ozdobić całą ścianę z mchu, to lepiej kupić od sprzedawcy. Ale jeśli potrzebujesz małego fragmentu, można to zrobić bez wycieczkę do sklepów. Istnieje kilka sposobów, aby sztuczny mech z rąk:

  1. Weź papier budownictwo – kolorowe lub białe. W tym ostatnim przypadku, farba musi dać pożądany kolor. Papier obsługiwane drobnym papierem ściernym, aż zacznie lać. Ona łamie na kawałki o pożądanej wielkości, i jest stosowany w wystroju.
  2. Pianka jest wyciąć lub podarte na małe kawałki i barwiono z odpowiednim kolorem. Wzór można zrobić zdjęcie z naturalnym mchem. Kiedy forma wstępna jest sucha strzępy są przyklejone w miejscu poczętego.
  3. Zapoznaj się z gąbki, który zmywa naczynia. Ze chodzi off twardej części i kolorowe w dobrym tonie.

Wszystkie z powyższych opcji będzie niezwykła imitacja naturalnego mchu!