340 Shares 7341 views

Sady, ogrody warzywne zamiast

Ogrody na terenach podmiejskich stopniowo tracą swoje znaczenie. Cała ziemia jest zabrane pod drzewami. Na miejscu dawnego ogrodu kuchnia jest podzielony ogród. Dobre sady? Ogród – kontynuacja domu, dusza homeownership. Uprawianych tam jabłka, gruszki, wiśnie mają wyjątkowy smak i aromat. Układanie ogrodu, trzeba umiejętnie podejść do planowania. Po tym wszystkim, drzewa i krzewy zostaną posadzone w roku, więc nie popełnić błędy w planowaniu sadzie. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie: podmiejskiej topografii, składu gleby, ekspozycji miejscu do wiatrów. Przed sadzeniem drzew, należy skonsultować się z doświadczonym ogrodnikiem. Powie ci, których drzewa mogą rosnąć razem i które będą kolidować ze sobą. Po tym wszystkim, każda kultura ma swój optymalny obszar uprawy, więc konieczne jest, aby poznać i zachować wymaganą odległość między drzewami.


Lokalizacja sad na działce

Ogród planują rozpocząć od wyboru konkretnego miejsca sadowniczy ich domku letniskowym. To powinno być słonecznie. Drzewa nie może przydzielić osobny obszar tzw sadzie i kadrowanie strefie rekreacyjnej lub części ozdobnych nasadzeń. Konieczne jest również, aby uznać, że korony drzew posadzonych blisko sąsiednich obszarach nie kolidują z sąsiadami na ich terytorjów Rhee w przyszłości. Należy pamiętać, że drzewa takie jak wiśnia i śliwka, musi być z linii własności trzy metry, a jabłka i grusze nawet dalej. Ale jeśli wylądować piramidalne grusz i jabłoni, ich korony w zakresie i nie przekracza dwóch metrów. Można, oczywiście, do sadzenia drzew i w naprzemienny sposób jak produkcja sadzone sady. Ale z takim układzie drzew nie jest bardzo miłe dla oka dwór. Sad to nie będzie służyć jako ozdoba terytorium.

sadzenie drzew

lądowisko zidentyfikowane, a teraz należy wziąć pod uwagę, ile i jaki rodzaj drzew zostaną posadzone, jakie odmiany wybrać i jak są rozmieszczone względem siebie na podstawie wzajemnego zapylania i dojrzewania. Lepiej umieścić lokalizację drzew na planie sytuacyjnym. Lepiej wybrać rośliny o różnych porach dojrzewania, aby mieć świeże owoce i warzywa przez cały sezon. Stosować sadzonki potrzebują dobrego systemu korzeniowego. Niedopuszczalne jest, osuszanie korzeni przed sadzeniem: muszą być zanurzone w zacieru gliny. Kopanie dołów o różnych rozmiarach dla różnych drzew, które w październiku były gotowe. Sady zazwyczaj leżał we wrześniu i październiku. W posadzeniu drzew jesienią korzystniejszych niż na wiosnę. Wiosna posadzone w ziemi natychmiast po powodzi, bud.

Teraz pozostaje czekać, aż owoce będą pierwszymi sad. Zdjęcia pierworodnych, owoc będzie twój pamiątka rodzinna. Ale to zajmie więcej niż jeden rok, aż młode drzewa zamieni się w pięknym mocnym drzewem, i przyniosą dary, owoce ciebie i twoich dzieci do 30 lat, a może więcej. Sady trwałe i właściwe przycinanie drzewa z koronami odmłodzony i może owocować przez wiele lat.